Každý pátek ve 20:15

Farmář hledá ženu - Lámání chleba

Farmář hledá ženu (6) 3 Foto: Farmář hledá ženu (6) 3Foto: Prima

Co se bude dít v dalším díle show Farmář hledá ženu v pondělí 28. března ve 21.20 na Primě?

Život na farmách se probudil do nového dne. Někde je už jasno, někde polojasno a někde mlha. Muži, a pětice farmářů není výjimkou, se jen neradi zaplétají do citových zmatků. Hravě si poradí s hřebcem či opravou stroje, ale před ženskými výčitkami a slzami zbaběle prchají.

Za prací, do přírody s jinou, každý prostě podle své nátury. Ke krizi a možná i následné katarzi a happy endu spějí trojúhelníky na horách krkonošských i novohradských; na zbylých třech farmách ale zdaleka není rozhodnuto, jak uvidíte v pondělí 28. března ve 21.20 na Primě.

Vlasta Kadeřábek: Lenka a Tereza

Tereza vyčiní Vlastovi i Lence, že ji v noci nechali samotnou v domku pro hosty. Moc jí to ale není platné. Lenka se chová k Vlastovi majetnicky a žádné diskuse nepřipouští – spát bude, kde chce a s kým chce. Vlasta nechce konflikty, a nechá proto na ženách, jak si to mezi sebou vyřeší. Tereza si připadá jako křen, zklamaná chováním obou. Nasbírá houby, podojí kozy a co dál? Vzdá to, odjede do Ostravy a nechá hrdličky samotné?

Petr Hájek: Johana a Adriana

Adriana se chopila údržby Petrovy domácnosti, která už přímo žebrala o ženskou ruku. Johana doufá, že ji s Petrem opětovně sblíží romantická projížďka na koních, a mění taktiku. Po návratu taky přiloží ruku k dílu, už žádné výčitky a nářky, zkusí to znovu a jinak. Její šišlání na koně a změněný postoj rozladí Petra, který má v hlavě zmatek a už ničemu nerozumí. Raději vezme Adrianu na houby a vyzná jí lásku. A nechá na ní, ať se s radikálně změněnou situací svěří soupeřce, která si až doteď věřila. Rozdýchá to Johana a bude o Petra bojovat dál? Nebo Pohorskou Ves znechuceně opustí?

Petr Bušák: Jana a Gábina

Obě děvčata nejprve nakrmí králíky, pak ale musejí asistovat při jejich popravě. Pro Gábinu běžná věc, Jana je ale vegetariánka. Petr děvčatům ukáže své druhé hospodářství a seznámí je s otcem, kterého se ptá na názor. Jana je nadšená, tady by mohla vybudovat domov podle svého, i když na polorozbořeném statku čeká fůra práce. To Petr by klidně zůstal v péči maminky, sester i budoucí ženy v hotovém domově. Co mu ale dělá největší vrásky? Proč vystaví Janu volbě? Systematik Petr se ještě nerozhodl, už ale plete koš pro tu, kterou pošle z Roztok domů.

Patrik Čangel: Lenka a Lída

Lenka vaří na oběd polévku a rizoto, Lída pomáhá ve sklárně. Zítra si to prohodí. Patrikova rodina by mu přála a doporučila Lenku. Jenže on jako by byl od vší té práce za ta léta vnitřně vyhořelý. Přitom obě ženy mají o Patrika evidentní zájem. Opatrnější Lenku mrzí, že se jasně nepřiklání na její stranu, což ji citově limituje. Je Patrik váhavý střelec, nebo mezi ním a žádným z děvčat prostě nezafungovala chemie?

Břéťa Sucharda: Lenka a Oldřiška

Na Vysočině vezme hostitel obě ženy na hipoterapii, kterou dělá pro handicapované děti. Je překvapen a nadšen z profesionálního přístupu obou favoritek, vybral si správně. Dětská sestra a terapeutka jsou mezi dětmi, které potřebují mimořádnou péči, jako doma. Ženy nadšení sdílejí, na lekci si všímají Břéťovy erudice, předvídavosti, síly i citu. Uvědomují si, že něco takového by každý muž nedělal a nezvládal. Je to jen začátek hezkého přátelství, nebo se ze vzájemných sympatií konečně zrodí mezi Břéťou a Oldřiškou, či Lenkou něco víc?

Farmář hledá ženu (6) 1 Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (13)

Mikeš 1
Hele, scan, 1 31.03.2011 16:16

už jsem Ti odpověděl na Dámě, kde mám mmch méně příspěvků, jak ty – tak kdo z nás dvou obráží diskuze napříč celým netem? Tady jsem tě ignoroval, protože na výkřiky nereaguji a nechci zdejší celkem slušnou diskuzi zaneřáďovat nějakým smetím.
Nevšiml jsem si, že by mě u HTSM nějak mazali, podle mého lžeš. Taky jsem tehdy na iprimu ani moc nechodil, takže nebylo co ignorovat. Fakt je ten, že tenkrát tam chodily děsné nanynky, z jejichž naivity jsem si dělal legraci, což tady třeba takřka není (teda ty nanynky zde nejsou). Ze zdejšími diskutérkami si naopak normálně povídám, a i když s některými nemusím mít úplně stejné názory, nikdo z nás to tu nehrotí, protože v podstatě se zde shodneme. Já sem akorát vnáším mužský náhled na věc, protože jak ženy, tak muži uvažuji trochu jinak, a když tu někdo nechápe, jak se ten či onen chlap mohl zachovat, vysvětluji to tím, jak muži uvažují a jednají (a že je nijak nešetřím).
Není pravdou, že útočím na ženy, naopak, mám mnohem mírnější postoje k účinkujícím, které právě ženské omývají, takže se je snažím spíš mírnit – a právě to je důvod, proč na mě některé z nich útočí (myslím tím teď hlavně panáčka, kde z 500 příspěvků je 400 od cca 5 lidí, hm, to je tedy diskuze). Už jsem se smířil s tím, že lidé tvého typu umí bravurně převracet skutečnost na hlavu – zatímco já se vyhýbám nadávkám (jestli sis všimla, v této řadě jsem slovo pipi v podstatě neužil, o hrubších výrazech nemluvě), vy se na víc nezmůžete, přesto jsem to naopak já označován za sprosťáka. Zastávám se žen v pořadu, a ejhle, jsem jejich nepřítelem – tohle fakt svedou jen ženské.
Že chodím na diskuze plné žen? Jednak tyhle pořady (a diskuze o nich) snad nejsou jen pro ženy, jednak s chlapy si můžu jít popovídat do hospody. A diskuze, kde jsou hlavně chlapi, jsou o politice, fotbalu, cikánech či něco takového, a to opravdu nemusím.

scan.x
Naposledy pro Mikeše 31.03.2011 21:48

U HSTM 3 mazali a mazali a tebe taky! A u dvojky nemazali a diskutující tě měli dost, dokonce v tobě viděli Žídka. Máš krátkou paměť a vidíš co chceš. O mužském pohledu však raději pomlč, ten ty nemáš ani omylem. Nebo máš, ale značně pokřivený. Pa kocoure, za víc písmen mi nestojíš.

scan.x
to Lucifera 2 1 31.03.2011 13:20

Zapomněla jsem se zasmát - já kritikou Mikeše jsem sprostá a on je potom co? Prosím vás myslete, než něco napíšete. Nebo sjeďte historii a pročtěte si jeho příspěvky, třeba zrovna u HSTM 2, nebo na jím tak nyní pomlouvaném Panáčkovi. Tam u trojky řádil jak urvaný ze řetězu. Ke konci silná ignorace a on to chudinka nevydýchával. Kdejaký sprosťák co se tam objevil byl okamžitě jeho kamarád, ostatní póvl a chlapi bez ko*lí, přitom je to přesně naopak.

Lucifera
pro scan.x 31.03.2011 13:34

Vždyť to říkám, čím víc různých názorů, tím je to pestřejší. Ulevili jsme si a je nám hned líp, že?

scan.x
to Lucifera 0 31.03.2011 13:16

Jistě, chápu, že vy jste Mikešova krevní skupina, svůj k svému, ale mě už přijde silně překoucourováno, pročpak ho u HSTM 3 tak vytrvale mazali? Za slušné příspěvky, nebo za lepance jednoduchým pipnám, jak on rád tituluje ženy? U HSTM 2 byl absolutně nesnesitelný! Asi je to psychická porucha, ale nemusí obtěžovat a hlavně napadat druhé za jejich názory. Ano, máme demokracii, jen on si to tím svým totalitním přístupem a názory neuvědomuje asi jako jediný.
Opravdu mě nebaví, když na diskusích napříč netem narážím na jeho příspěvky. On málokdy píše k tématu, on vždy uráží něčí názor. Poučuje, mentoruje a otravuje.
Klidně si s ním špitejte do ouška, ale nechte ostatní mít svůj názor. A vůbec, vy jste jeho advokát nebo tisková mluvší? Já oslovila svým komentářem přímo Mikeše a není to poprvé, co mi ten hrdina neodpověděl.

meďulka
farmář hledá ženu 0 31.03.2011 03:52

se mi moc líbí. vždycky jsem si přála být v přírodě, koně miluju!!!, Petr se mi moc líbí! nevadilo by mě pracovat s mužem na farmě. to není jako za služku, žencká musí vařit to je jasný. Brangelína nesouhlasím. skan: to není možný že by tady byl tak starej dědula děláš si prču ne? tak starý lidi neuměj na počítači ani ˇtuknout

scan.x
Mikeši, Mikeši, 1 30.03.2011 14:41

ty seš ale ubožáček! Na panáčkovi tě mají plné zuby, nikdo k tobě nevzhlíží, nestojí o tvé poučování, pipinování a jiné urážky, kterými je tam tak rád častuješ. Tak si zvedáš sebevědomí tady? Není to tím, že na panáčkovi jsou vtipné holky o generaci či dvě mladší než ty, člověk v důchodovém věku? Ač se snažíž, zapšklost je z tebe cítit a nezlob se, ty si o to vyštípání říkáš svým chováním sám. Neznám chlapa, co tak vytrvale obráží diskuse plné žen a tam je peskuje. Táhne ti sedmdesátka, měl bys užívat život a ne otravovat den jiným.
Víš jak se to říká: Na hrubý pytel, hrubá záplata! Tak s tebou zametli na Panáčkovi. Ne kvůli 3-4 klekánicím, ale hlavně díky tobě tam spousta lidí přestala psát u HSTM, protože tvé urážky nebraly konce. Admini tě napomínali a to tě dráždilo k dalším výlevům. Nejsi dokonalý, ale často hodně trapný. Tak nepomlouvej web, kde jsi byl jak veš v kožichu, a kde se hlavně bez tebe dokáží bavit odlehčeně a nelezou si vzájemně ... někam.. Stačilo být míň upipinovaný, nad věcí, vtipný jako jiní muži, a byl bys tam hýčkaný, jako je těch pár normálních chlapů, co tam občas s holkama diskutují, a kterým ty nemůžeš závistí přijít na jméno. Teď ukřivděně prskáš, radši někam zalez, všem se uleví.

Lucifera
scan.x 31.03.2011 11:09

Ano, Mikeš má asi diskuse hodně rád. Občas má na ženy svůj typický "úhel pohledu". Takhle ho aspoň poznáme mezi ostatními nic neříkajícími příspěvky. Jsem za to ráda. Čím víc názorů, tím víc pestrý dialog. A tak to má být. On na rozdíl od vás nikoho sprostě nenapadá.
Pevně věřím, že tohle je stále ještě svobodná země a každý má nárok na diskusi a svobodně vyjádřit svůj názor. Zkrátka, můžete o tom, co Mikeš píše, polemizovat, můžete s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete udělat.

Lucifera
Štáb se svým scénářem šlape po štěstí 2 28.03.2011 13:57

A já se zas nemůžu zbavit dojmu, že i kdyby se tam nakrásně opravdu někdo přijel a chtěl seznámit, tak štáb se svým vykalkulovaným scénářem "tohle teď udělej, tam nesmíš, tvař se takhle", totálně zničí jakékoliv možnosti a vlastně paradoxně sabotuje základní záměr celého projektu.

Jagu
záměr projektu 28.03.2011 15:02

Základní záměr celého projektu, je vyprodukovat materiál na vysílání pro X večerů, webový archiv = sledovanost, návštěvnost a pro to musí udělat maximum, nejvíc táhne drama a vyhrocené situace a když k nim nedochází samovolně je potřeba k nim trochu pomost ;). Moc to nesleduju, ale pořád mi to přijde lepší, než umělý ksichty v akvárku "vily". ;)

reklama

reklama