Každý pátek ve 20:15

Představujeme novou desítku farmářů, kteří hledají partnery

Laďka Něrgešová hledá farmářům ženy Foto: Laďka Něrgešová hledá farmářům ženyFoto: All

A je to opět tady. Osm statečných mužů a dvě smělé ženy jdou se svým srdcem na dlani vstříc štěstí osudu. Farmáři a farmářky hledají partnery, se kterými by navázali dlouhodobý vztah.

Už ve středu 26. června se můžete ve 20.15 na Prima family těšit na letošní farmáře. V loňské řadě mezi nimi byla poprvé jedna žena – Jana. Letos máme už ženy dvě – chovatelku koní Zuzanu a Štěpánku, která se nebála i s malou dcerkou odstěhovat z města, aby si tak splnila svůj sen.

Rozhovor: Laďka prozrazuje, jací jsou noví farmáři ve skutečnosti

Opět se setkáme s Moravákem Mirkem, který se hlásil i loni, nedostal se však do finálové pětky.

Naši farmáři mají různé osudy, někdo si zažil zklamání, někdo jen neměl pro samou práci čas jít mezi lidi.

A teď už si je pojďme představit:

Petr (29)

Petr romantik (29), Foto:

Devětadvacetiletý Petr hledá zcela normální dívku, která občas uvaří, bude ho mít ráda a je přiměřeně pracovitá. A pokud se umí hezky usmívat, má u Petra vyhráno.

Jiří (52)

Jiří, Foto:

Dvaapadesátiletý Jiří hledá ženu, která má ráda přírodu a bavil by ji život na vesnici. Spojit by je mohla i láska k tanci, ale není to podmínkou, jen jakési body navíc.

Josef (54)

Josef, Foto:

Čtyřiapadesátiletý Josef hledá ženu do padesáti let. Na postavě a zjevu mu tolik nezáleží, měla by ale být hodná.

Jaroslav (45)

Jaroslav, Foto:

Pětačtyřicetiletý Jaroslav je hodný a tolerantní. Na ženu velké nároky nemá. Měla by mít ráda jeho dvě děti, a pokud má vlastní, nevadí mu to. Hlavně aby byla klidná, pohodová a uměla uvařit.

Mirek (37)

Mirek, Foto:

Sedmatřicetiletý Miroslav hledá zcela obyčejnou ženu, která by ho měla ráda. Na věku mu nezáleží a kilogramy by jí také nepočítal. A trocha romantiky určitě neuškodí.

Pavel (37)

Pavel hledá k sobě panenku, Foto:

Sedmatřicetiletý Pavel hledá především spřízněnou duši, které nebude vadit jeho láska ke zvířatům. A protože on sám je štíhlý, neměla by být moc při těle. A věk? Může být i starší než on.

Petr (34)

Petr, Foto:

Čtyřiatřicetiletý Petr by rád založil velkou rodinu. Nevadí mu ani žena s dětmi. Důležité je, aby si vzájemně padli do oka.

Stanislav (40)

Stanislav, Foto:

Čtyřicetiletý Stanislav je praktikující katolík, takže stejně smýšlející anebo alespoň tolerantní ženy mají u něho přednost. Pokud jde o vzhled, byl by raději, kdyby jeho budoucí partnerka byla spíš štíhlejší.

Štěpánka (29)

Štěpánka miluje hru na kytaru, Foto:

Devětadvacetiletá Štěpánka hledá odolného jedince, který by snesl její nezměrnou aktivitu. Může přijít i s vlastními dětmi, a pokud by hrál dobře na kytaru, jeho šance prudce stoupnou.

Zuzana (29)

Zuzana je chovatelka koní, Foto:

Jednatřicetiletá chovatelka koní Zuzana hledá staršího charismatického muže, ve kterém by našla oporu. Měl by být hodný a pravdomluvný, protože Zuzana nesnáší lež.

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (26)

Barunka87
Petr 34 1 26.06.2013 17:19

Mě se moc na první pohled líbí Petr 34,jsem zvědavá,jak dnes dopadne jeho medailonek a podle toho se rozhodnu mu napsat či ne.Zdá se jako člověk,který stojí nohama pevně na zemi :-)

Boy34
Megaseznamka 26.06.2013 19:34

Tak mu napiš, já tě skouknu v TV a když tak napíšu zase já Tobě ;-)

Barunka87
Petr 34 0 26.06.2013 17:19

Mě se moc na první pohled líbí Petr 34,jsem zvědavá,jak dnes dopadne jeho medailonek a podle toho se rozhodnu mu napsat či ne.Zdá se jako člověk,který stojí nohama pevně na zemi :-)

Anonymouk
Nekteri Farmari jsou pekny 0 25.06.2013 22:07

Nekteri Farmari jsou pekny Farmarky take preji jim hodne stesti at najdou tu pravou lasku.

Standa 82
Farmar 0 25.06.2013 18:46

Moc se mi líbí Stepanka je to muj styl.Kdybych se přihlásil určitě bych ji chtěl poznat.bude to opět napinave

tarantulatko
:-) 1 25.06.2013 13:44

Myslím že Petr 29 bude mít nápadnic nejvíc:-) Já nebít zadaná tak do něj jdu taky :D

Slunicko27
já si taky myslím,že Peta 26.06.2013 21:10

já si taky myslím,že Peta bude mít nejvíc nabídek na seznámení, nebejt zadaná a nebát se televizních kamer,tak se taky přihlásím))

Kaileen
Petr a Štěpánka 4 25.06.2013 12:08

Jsou to oba hezcí lidé, pochybuji, že by si nedokázali najít partnera.... Jako reality show pro diváky fajn, ale ruku na srdce, nevěřím, že tam někdo jde do toho s tím, že na stopro někoho klofne...to budou spíš asi money a zveřejnění se.

qwertzek
money - good, publicita - 25.06.2013 16:56

money - good, publicita - good, klofanec - příjemný bonus... já v tom žádné negativum nevidím, být farmářem, tak do toho jdu taky

Ellenee
Money ... 26.06.2013 01:04

Milá Kaileen,
jako příbuzná Petra, Vám mohu napsat, že on do Farmáře nejde ani kvůli penězům, ani kvůli zviditelnění!!! Jen zkouší, najde-li tu pravou... Je velmi lehké odsoudit člověka aniž by člověk znal jeho úmysly ...

reklama

reklama