Každý pátek ve 20:15

Farmář hledá ženu - Příště uvidíte

Farmář hledá ženu - kozí výběh Foto: Farmář hledá ženu - kozí výběhFoto: All

Z dopisů, které doručila Laďka Něrgešová, si farmáři vyberou ty dámy, s nimiž se setkají na příjemném a neutrálním místě. Na jednoho jich ale může být maximálně deset.

Hromadné rande

Nastal den D a 31 dam, které projevily touhu sdílet s farmáři jejich život, se setká s pěticí ošlehaných mužů tváří v tvář. Na vzájemný poznávací rozhovor budou mít pouhých pět minut. Laďka Něrgešová totiž i sebedůvěrnější či jiskřivější rozhovor po této časové lhůtě nemilosrdně ukončí. Patrik Čangel, Petr Hájek, Břetislav Sucharda, Vlasta Kadeřábek a Petr Bušák si poté vyberou maximálně čtyři ženy. Ty pak čeká ještě další zkouška. Nakonec zbudou každému farmáři dvě, které s ním stráví týden na jeho farmě. Kdo to bude a co si dámy o sobě navzájem myslí, uvidíte v pondělí 7. března ve 21.20 na Primě.


Patrika Čangela
zaujaly dvě mladé maminky, shodou okolností obě kadeřnice. Blonďatou Lídu a Lenku dělí deset let, ještě je tu ale mladá atraktivní Aneta a Pavla. Které dvě s ním nakonec pojedou na farmu, rozhodne test v kuchyni. Pro Patrika je při výběru totiž hodně důležitá praktická stránka věci.

Vlasta Kadeřábek se rozhodl osobně poznat temperamentní Ostravačku Terezu, hned ji ale odrazuje čtyřmi metry čtverečními, které na ni v jeho krkonošské boudě čekají. Je zvědavý na Lenku, která se prý umí vzdát moderních vymožeností. Lenka zkoumá Vlastův denní harmonogram, Terezu zajímá jeho vztah k ženám a nabízí mu domácí servis včetně žehlení.

Petr Bušák si vybral čtyři favoritky. Nejvíce ho zaujaly blondýnky – studentka Gábina a o deset let starší Jana. Aby bylo trochu legrace a fyzického kontaktu, absolvuje s dámami v další zkoušce kurz cha-chy, kde se Jana osvědčí jako dobrá instruktorka. Petr má při tom „srdce spíš v kalhotách než na dlani“ a upřímnou soustrast popřeje vítězné dvojce, která za ním pojede do Roztok na farmu.

Břéťa Sucharda už při představování ženy rovnou varuje – je cholerik. Roztaje a zbystří, když zjistí, že Pražačka Lenka je hipoterapeutka. Zralá Oldřiška má z koní respekt, to se prý ale poddá. Břéťa má zase strach z výšek. Moderátorka ho tak i s dámami škodolibě pošle rovnou do korun stromů lanového parku, aby aspoň na chvíli přestal mluvit a vtipkovat. Bude mít zkouška odvahy jedinou vítězku?

Ego Petra Hájka utrpí, když mu dá košem favoritka. Zbylé tři krásky čeká romantická projížďka po Orlíku. A při ní dámy vyzvídají, proč je tak zajímavý a hezký chlap jako Petr sám. Je věrný a spolehlivý? Johana má o něj evidentní zájem, stejně jako Andrea. Kdyby to šlo, Petr by ale z Andrey – údajně bez jiskry – a z romantické Johany, kterou by rád domestikoval, vytvořil ženu jedinou.

Farmář hledá ženu s kolečkem Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (6)

aaangelika
pro Luciferu 1 02.03.2011 09:46

Souhlas.. Mišo Hudák byl zábavný, nekompromisní a hlavně pohotový.. Jeho komentáře tomu dávali grády!
Suchánek, nebo Genzer by tam byli nejvhodnější!

První díl mě na rozdíl od slovenského farmáře přišel takový nemastný neslaný. Uvidíme, jak to bude pokračovat, ale doufám, že to dosáhne aspoň úroveň farmára.

scan.x
Vstoupit do diskuse mi normální cestou nejde, tak aspoň takto 09.03.2011 12:48

Zase budu kritická ke stránkám Farmáře!

Proč ještě nemají na svých profilech vybrané ženy? To jste fakt tak neschopní? 10 žen tam vložím za pár minut, jen chtít. Uvedete novou RS a na stránky pro diváky kašlete.

Dobrý den,

10 uchazeček o farmáře budou známé až v příštím dílu, proto tady nejsou zveřejněny. Momentálně diváci, zatím viděli ukázky, koho si farmáři vybrali k sobě na farmu.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Lenkam
Janulce 0 02.03.2011 02:25

Většinu najdeš na internetu. Někteří mají vlastní stránky, někteří jsou i na FB...

janulka10
Dotaz na nevybrané učastníky? 0 01.03.2011 23:10

Dobrý večer,nevíte jak získat kontakt na farmaře který nebyly vybraní?

Lucifera
Úspěch všem soutěžícím 0 01.03.2011 18:36

Každopádně přeji úspěch v osobním životě všem účastníkům této show a přeji TV Prima, aby její koláč sledovanosti slavil úspěchy!
Těším se na další osudy vybraných farmářů.

Lucifera
Bože můj 0 01.03.2011 18:11

Doufám, že kvalita tohoto pořadu stoupne. Zatím podle fotek to vypadá, že soutěží pouze jeden farmář + farmář, který vypadl ze soutěže. Výborný fotoseriál!!!. Kéž by to alespoň dosáhlo úrovně slovenské verze - zábavné reality show. Zatím chybí podkresový moderátor typu Mišo Hudáka ( nevím, kdo ty komentáře vymýšlel, ale byly odrovnávající!!! ). Co takhle M. Suchánek?

reklama

reklama