Každý pátek ve 20:15

Farmář hledá ženu - Romantický víkend začíná - v pondělí ve 21.20!

Farmář hledá ženu (9) 1 Foto: Farmář hledá ženu (9) 1Foto: Prima

Čtrnáct dní, kdy se farmáři a jejich vyvolené neviděli, někomu uteklo jako voda, jinému se táhlo jako smůla. Jak se vyvine první víkendový den, uvidíte v pondělí 25. dubna ve 21.20 na Primě.


K jakým závěrům muži a ženy dospěli a jaké mají plány? Studená sprcha na krkonošské louce byla ničím proti té ledové, kterou Vlasta Kadeřábek uštědřil Lence po telefonu. Do Olomouce ji ani nechtěl pustit, a teď ji pro změnu nechce vůbec. Petr Bušák se po dlouhém váhání rozhodl pro Janu. Jakou mají tihle dva sympatičtí lidé šanci? Patrik a Lenka si zaslouží svoji druhou příležitost. To Petra Hájka nikdo postrkovat nemusí, ten frčí do Brna, protože to bez Adriany nemůže vydržet. Moderátorka Laďka nechá tuto zamilovanou dvojici o samotě a další dva páry pošle na romantický víkend. 

Petr Hájek a Adriana: Nuda v Brně? Nehrozí!

Petr i Adriana přiznávají, že jsou zamilovaní. Petrovi se stýská natolik, že překvapí Adrianu u ní doma, i když se prachu a hluku městských ulic normálně raději vyhýbá. Adriana je nadšená a chce svému farmáři ukázat moravskou metropoli, vzít ho na kulturu, která v Pohorské Vsi chybí, a projet se s ním „šalinou“. V oblíbeném starožitnictví koupí i první obrázky do společné domácnosti. Nakonec jdou dokonce pouštět draka.

Petr Bušák a Jana: „Bobule 3“

Na Moravu míří i Petr Bušák. Jana byla při odjezdu z Jilemnice zamilovaná a plná nadějí. Od té doby si sice občas napsali, Jana by ale uvítala vřelejší kontakt. Její farmář měl ale pořád tolik práce! Nebyly to výmluvy? Uvidíme, mají před sebou návštěvu vinného sklípku a ve víně se prý ukrývá pravda. Jak dopadne večeře? Rozváže víno Petrovi jazyk a prozradí něco o svých citech a úmyslech?

Patrik Čangel a Lenka: Středověká noc

Po výměně několika přátelských e-mailů navrhl Patrik překvapené a potěšené Lence společný víkend. Lenka nelení a vybere pro tohoto muže, milujícího dobré jídlo a pití, pobyt v zámecké středověké krčmě Dětenice. Vezme ho na výlet připomínající legendární Noc na Karlštejně, kde by mohl na chvíli zapomenout na práci a podlehnout atmosféře místa. Otevřou cesta do minulosti a nevšední zážitek sklářovo srdce?

Vlasta Kadeřábek a Lenka

Tenhle pár už nikam nepojede ani se nesetká. Vlasta vztah s Lenkou ukončil, protože chov koz ani příležitostná práce prý nevydělají dost peněz na splácení Lenčiných dluhů. Lenka má podle něj víc problémů, než on dokáže zvládnout. Zklamaná žena zkouší ještě jednou alespoň přes telefon zjistit příčinu Vlastova obratu, nic nového se ale nedozví.

Břéťa Sucharda a Lenka zůstanou dobrými přáteli nejen spolu, ale i s Oldřiškou. Na romantický víkend to však bez onoho pověstného zazvonění nestačí, Břetislav musí tu pravou ženu hledat dál. Dnes si alespoň uvědomil, že sám už žít nechce.

Farmář hledá ženu - Jana Křížová (Bušák) Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (15)

lolecek
farmar 0 26.04.2011 00:43

Taky bych poslala podobné rejpaly někam.. Tak se na to nedívejte, nebo ty dva dny bušte hlavou do stěny, nebo tak něco... Hlavně, že to vůbec je k dispozici online a že tam nejsou reklamy. Někdo se asi má, že takovéhle věci mu dělají starosti...:-)

andrejka.b
REKLAMY 0 21.04.2011 15:21

Pro rejpaly, co si neváží toho, že když už to nestihli, mrknou na to jindy- jděte někam. Díváte se na Novu? např na Turecko nebo na ZAHRADU? Já u toho ve většině usínám a každých 15 minut se opět probouzím, poněvadž intenzita zvuku reklam je opravdu nesnesitelná. Navíc každých 15 minut...vždyt se na to nedá koukat...reklama jde pokaždý stejná a pak se stane to, že jsem na ně už alergická...např na děcko z reklamy na trvanlivé mléko LACTEL. Buďte rádi, že tady žádnou reklamu nemáte!!!

trab
Do diskuse většinou nepíšu, 2 19.04.2011 23:37

Do diskuse většinou nepíšu, ale musím se přiznat, že předchozí vzkazy mě tak trošku zvedly ze židle. Nerozumím, proč tady všichni remcají, že je celý díl (a to poprvé) přístupný až o dva dny později. Za prvé dva dny nejsou katastrofálně dlouhá doba a za druhé člověk, který píše, jaká je to hrůza či že je to strašné, asi neví, co ty pojmy znamenají pokud je přiřazují k tomu, že se na Farmáře podívají ve středu (bože nebo dokonce ve čtvrtek! viz příspěvek dole). Jestli se Vám pořad líbí, buďte rádi, že technologie jsou dnes natolik pokročilé, že se na ten pořad vůbec můžete podívat pokud jej nestihnete v TV. A začněte takové pseudonářky používat v situacích, které si to opravdu zaslouží.

skakule
Na tom něco bude, taky to 20.04.2011 07:18

Na tom něco bude, taky to nechápu, ač i já čekám, protože jsem v pondělí nestihla a docela mě tenhle pořad na rozdíl od většiny podobných dostal...

škoda slov
to trab 20.04.2011 08:35

V dnešní době, kdy konkurence má pár minut po odvysílání pořady v archívu, tak je to opravdu nepochopitelný krok. Tím víc, že Farmář zase taková hitovka není. Mám pocit, že jen Prima šetří na lidech a tak má zpoždění všude, nap. i Prostřeno mívá zpoždění, páteční díl až v pondělí, soboty neděle se na Primě asi nepracuje.

JDE O JEDINÉ, O PRINCIP. JINDE SI DIVÁKA VÁŽÍ, TADY NA NĚJ KAŠLOU. PAK SE DIVÍ, ŽE JIM NOVA Z DÁLKY MÁVÁ SLEDOVANOSTÍ.

trab
Bohužel nemůžu souhlasit s 20.04.2011 20:05

Bohužel nemůžu souhlasit s tím, že jde o princip v ohledu vážení si diváka,nemyslím si, že vážení si diváka má něco společného s tím být nejrychlejší na trhu a co v nejkratším možném čase zasytit zákazníka, aby nedejbože neztratil snad další vzácnou sekundu svého života čekáním na reprízu tohoto pořadu, obzvláště když píšete, že to taková hitovka zase není:-) a přesto stojí za to se rozčilovat a brouzdat na stránkách tomu věnovaným (to určitě neberte osobně, myslím to obecně). Pod principy dneska schováváme spoustu věcí, které jsou ve skutečnosti až příliš banální, ale nějak jsme si zvykli rozčilovat se už "z principu":-) PS1: Jen z faktického hlediska, myslím, že naopak Nova mává podle posledních preferencí Primě už spíše jen za zády. PS2:Děkuji za reakci

Mya
To se mi líbí 25.04.2011 22:12

To se mi líbí *palec_nahoru*

picoda
Jsem spokojena 0 19.04.2011 21:03

Ja ziju tez v zahranici a jsem spokojena, ze se muzu divat na ceskou televizi v PC. A ti, co stale remcaj si muzou poridit cs televizi na internetu za nejaky poplatek, aby byli spokojeni.

Tomas S
Coze??? 0 19.04.2011 20:09

To je jako schvalne, ze bonusovy nejaky medajlonky tam jsou a cely dil nikde???jsem v zahranici a nemam moznost se divat na porad na ceske TV...opravdu strasne

anonym
Nechapu, proc jsou zde 0 19.04.2011 13:07

Nechapu, proc jsou zde bonusove minutovè ukazky z farmare a hodinovy farmar nikde...nezlobte se na me, ale nedava to absolutne logiku. Ziju v zahranici a nemam moznost se pravidelne divat na ceskou televizi. Hodne jste se pohorsili, pred tim jste sem davali porady jeste ten vecer po skonceni v tv. ...udelejte s tim neco prosim...dekuji

reklama

reklama