Každý pátek ve 20:15

Farmář Láďa a jeho Kristýna – mají podle hvězd ještě šanci?

Kristýna vyhrála Foto: Kristýna vyhrálaFoto: All

Jak to bude dál s farmářem Láďou (Panna) a jeho Kristýnou (Beran)? Vypadá to, že je po všem. Anebo se někde skrývá trošička naděje? Pokud věříte, že lze nahlédnout do budoucnosti, pak vás bude zajímat, jak jejich společný osud vypadá z pohledu hvězdných znamení a karet.

Pohled Ladislava na Kristýnu a Kristýny na Ladislava

Ladislav (Panna) chce především klid a Kristýna (Beran) v něm tento klid nevyvolává. Vztah byl ukončen, ale tento konec byl předčasný a impulzivní a Ladislav to tak i vnímá. Přesto o Kristýnu už zájem nemá. Kristýna je do Ladislava trochu zamilovaná, ale cítí, že je konec a není cesta zpátky. Bude tedy s Ladislavem aspoň bojovat.

Budoucnost

V minulosti oba věděli, že jejich vztah je plný překážek, ale snažili se je překonat. V současné době Kristýna prožívá určité zamilování, ale nebudou k sobě upřímní. Jejich vztah byl založený na neupřímnosti. Do budoucna oba vztah uzavřou a obrátí se k jiné budoucnosti.

Co je spojuje a co je rozděluje?

Pohled astrologie

Toto je klasický příklad přitažlivosti protikladů. Ale ačkoli jsou zpočátku tak silně přitahováni jeden k druhému, postupem času zjistí, že každý má dost odlišnou „zónu ega“ a že jejich „já“ důrazně protestují proti tomu, když jsou napadána a ovládána tím druhým – byť dokonce jen zdánlivě. To znamená, že je nutné, aby se naučili vzájemně respektovat svůj prostor a způsob života. Když se jim podaří tuto překážku zdolat (pokud ne, čekají je velmi vážné rozepře), pak můžou vytvořit vztah, ve kterém se budou vzájemně doplňovat a který pro druhé představuje dokonalé zázemí a životní styl, ať jsou těmi druhými děti, zaměstnanci anebo kdokoli jiný. Jejich cílem budiž spojení toho nejlepšího z vlastností jejich slunečních znamení. Do velké míry to závisí také na citové harmonii a rozumné komunikaci, které jsou určeny jinými interakcemi.

Pohled z karet

Spojila je určitá vzájemná přitažlivost a pocit, že oba umí dotahovat věci do konce. Také se oba podobně dívali na životní jistoty.

Rozděluje je beznaděj a neporozumění. Pocit, že jeden nerozumí tomu, co ten druhý říká. Oba dva se vzájemně od sebe odrazovali, až dosáhli toho, že se rozešli.

Šárka Vávrová

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

Vztah Evy a farmáře Mirka ve světle hvězd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (6)

Jiří Kubják
Pohled kolegy astrologa, numerologa a kartáře 2 11.05.2013 13:03

Slunce v Panně u farmáře Ládi, symbolizuje smysl pro praktičnost, ale také přizpůsobivost. Tipuji, že ascendent může být v Panně ve Střelci, nebo Vahách. Doporučil bych mu, hledat někoho podobně přizpůsobivého, ne-li nezávislého. Jak Kristýna, tak Gábina mají obě pevnou vůli, i když to davají najevo každá jinak. Obě slečny budou hledat někoho se smyslem pro pevnost a stálost.

Anonymousssssss
LOL, to jsou kydy. Hlavne, ze 11.05.2013 18:44

LOL, to jsou kydy. Hlavne, ze kdyz tam mel nezavislou ucasnici, ktera by obcas rada zajela do Prahy za kamarady, tak ji vypoklonkoval, protoze on na tyhle "volne vztahy" nejak neni.

Jiří Kubják
Když ne nezávislou, tak 11.05.2013 21:57

Když ne nezávislou, tak nějakou slečnu, která je přizpůsobivá, flexibilní. To sluneční znamení prozradí, jaký život máme rádi, ovšem jak se kdo v pořadu projevoval, tak to je "duševní práce ascendentu". Anonym tady pod námi píše, že Láďa neví co chce. Pokud máme k sobě hledat protějšek, tak polovina té práce v tom hledání, je usnadněna tím, když víme, kdo jsme my sami a koho hledáme.

anonym
Láďa 2 08.05.2013 10:32

Dobře mu tak...Láďa neví co chce...ten si ženu nenajde nikdy...Jen loví...Lenka

Heidi 1
Jak rekla Kristýna 10.05.2013 23:52

bude mít, co si zaslouzí, ale hodná zenská to nebude... Denisa to tam vzala kvapem pevne do ruky, dobre mu tak

Anonymousssssss
U Denisy mi nejak bylo lito 11.05.2013 18:42

U Denisy mi nejak bylo lito te male holcicky, nevypadala zrovna spokojene.

reklama

reklama