Každý pátek ve 20:15

Farmáři sklízejí, co zaseli

Farmáři sklízejí, co zaseli, 7 Foto: Farmáři sklízejí, co zaseli, 7Foto: All

V létě jsme vás seznámili s deseti českými farmáři, kteří už nechtějí být sami. Touží, aby po zimě zase přišlo jaro a zahřálo jejich osamělá srdce. Všichni na tu pravou čekají.

Polovina z nich bude však dál hledat už jen na vlastní pěst, na obrazovkách budeme sledovat příběhy pětice těch mužů, kteří dámy oslovili nejvíce. Dopisy potenciálních farmářek všem osobně až domů doručí moderátorka Laďka Něrgešová, a přinese tak s sebou i verdikt o postupu, nebo o konci účasti v pořadu. Pro každého z desítky farmářů má alespoň jeden dopis, který může být nadějí na začátek něčeho krásného. Čí dopisy a fotky zaujmou postupující farmáře? Jak se začnou rozvíjet nové známosti pěti opravdových chlapů a kdo všechno jim do toho bude mluvit? Uvidíte už v pondělí 28. února ve 21.20 na Primě.


Pětice správných chlapů umí vzít práci za pačesy. Sklář Patrik Čangel (35) by si rád přivedl partnerku do svého nového domu a zaplnil ho dětmi. Měla by umět vařit a postarat se o domácnost. Patrikovy podmínky na první dojem splňují třeba mladé maminky Lída a Lenka, shodou okolností obě kadeřnice, také se mu ale zalíbila i Pavlína. Charismatického dlouhovlasého blonďáka Petra Hájka (46) opustila před dvěma lety žena. Vášnivý koňák zůstal sám na pečení chleba a výrobu kozích sýrů. Píše si deník – přibude tam i zmínka o nové lásce? Třeba o Evě, toužící po idyle mimo civilizaci, nebo o romantické budoucí spisovatelce Johaně či o Adrianě, která by se ráda starala o zvířata a voní jí mužský pot?


O tom, že pohled z koňského hřbetu patří mezi ty nejkrásnější, nepochybuje ani skaut Břetislav Sucharda (51) z velkolepé zámecké jízdárny na Vysočině, který hledá harmonický vztah založený na podobných hodnotách. Odepsala mu mimo dalších i Lenka, milovnice zvířat a hipoterapeutka, která by u něj možná našla uplatnění. Břéťa nehledá puťku, ale chce, aby žena věděla, kdo u nich doma nosí kalhoty. Dominantních partnerek má právě dost, i když Svatavu, která má svoji hlavu, také rád pozná. Ekolog Vlastimil Kadeřábek (48), žijící skromně vysoko v horách v souladu s přírodou, dostal také šanci najít družku, která by se nebála společného života na samotě. Zaujaly ho ženy odlišné jako den a noc. Vybere si třeba mezi Ostravačkou Terezou a jemnou Lenkou, kterou už muži hodně zklamali a chce poznat člověka pevného a pravdivého? Nic menšího než své srdce, dům, stáje a sad nabízí nesmělý Petr Bušák (36) z podhůří Lužických hor, který si pro samou práci nenašel ani čas na vážnou známost. Kdo otevře srdce vtipnému Petrovi? Mladičká studentka Gabriela, nebo zralejší Jana, která by ráda prožila úplně obyčejný život na vsi? Obě dívky jsou katoličky, což je pro Petra důležité, a pohledné blondýny k tomu.

 

Ženu svého srdce budou už bez přítomnosti televizních kamer hledat „indián“ Jiří Sedlák (41) z Vysočiny, na jižní Moravě pohodovou sportovkyni vyhlíží Vladimír Trnka (48). V nové zázemí stále doufá také ovčák a buddhista Václav Kroc (52) z Rokycanska. Snílek a stavař Tomáš Valenta (31) nabízí bydlení na kouzelné samotě s koňmi a širokým výhledem do okolí Valašského Meziříčí a na tu pravou je zvědavý také včelař Miroslav Fikar (35).

Farmáři sklízejí, co zaseli, 1 Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (13)

jarkas
farmár 0 25.03.2011 08:04

Tak jsem na doporučení zkoukla všechny díly slovenského Farmára...to byla teda síla. Kdyby tohle někdo bral jako vzorek současné slovenské populace, tak by to moc nadějně nevypadalo. Burani, poloviční cvoci, hysterky a psychopatky. Ještě že vím, že tohle byly extrémy, speciálně vybraní jedinci. Ovšem slovenské televizi se povedl husarský kousek, tolik ujetých lidí v jednom pořadu, to se moc často nevidí :-))
Tím pádem se obávám, že český výběr bude v porovnání se slovenským dost kulhat, zdají se být o hodně normálnější, ale aspoň se (snad) nebudeme muset za své spoluobčany stydět ;-)

Kathy
Charmed 0 07.03.2011 16:51

Jéjdanky,nikdo se tady na ně nepovyšuje..to je asi špatně pochopeno,mě je koneckonců úplně jedno, kdo s kým nakonec zůstane... .

Zuzkaaa
.. 0 01.03.2011 17:13

Myslím si, že tady nikdo nemá důvod z prvního dílu usuzovat, kdo jaký bude. Ty lidi se tam přihlásili dobrovolně. Měli zájem poznat farmáře, jeho život a seznámit se. Tento pořad přeci není jen pro zájemkyně farmářky, které mají svoji farmu. Ale pro holky, které mají rády přírodu, zvířata atd.. Vždyť do Superstar se také hlásí lidé, kteří zpívají, ale nikdy nevystupovali před lidmi třeba.. Prostě za zkoušku se nic nedá. Buď to vyjde nebo ne...

Kathy
lucifera 0 01.03.2011 16:30

Já s Vámi naprosto souhlasím.... no třeba nás holčiny překvapí...:)) mějte se..

Kathy
Milé dámy, no to jsem viděla 3 01.03.2011 14:02

Milé dámy, no to jsem viděla v posledním díle,tak to mě rozesmálo...ani jedna z Vás neví co farmařina obnáší...Je to dřina a zase jenom dřina... Kino, divadlo na to zapomeňte..soboty ,neděle, ke zvířatům.. dovolená to neexistuje.. jo jo média dělají své..,ale chce to zkušenost a tu Vám přeji ,protože nad tu opravdu není...

Lucifera
Pro Kathy 01.03.2011 14:36

Přesně. Myslím, že většina zájemkyň nemá ani potuchu, do čeho lezou. Ale třeba se pletu. Rozhodně to není pro slečny, které jsou pravidelnými návštěvnicemi nehtových studií a které si myslí, že jim doma bude neustále vonět rozkvetlá louka. Ano, vůně domoviny tam bude pořád, ale to je trochu jiný flakonek :-)

jana..
no trochu mně to uspalo snad 01.03.2011 14:39

no trochu mně to uspalo snad se to rozjede ..jak 3 řada tata a mama to byla show hlavně ti típci co se uchazeli o baru no snad tam také bude nějaka zabava ....

Charmed
a čemu se jako smějete? 03.03.2011 17:09

Nedošlo vám, že jde v prv řadě o zájem o potenciálního partnera? Vy ty holky znáte, že se nad ně vyvyšujete? Já dvě ano a prokázaly lepší moráolní kvality, než páni farmáři.

Lenkam
Janulce 0 28.02.2011 23:41

Na kterého bys chtěla kontakt? Někteří se dají najít ne webu :-)

Lenkam
Ad speciál 0 28.02.2011 23:36

Primo, máte v těch farmářích trochu binec. Ve speciálu není Jiří Sedlák, ale Vláďa Trnka.

reklama

reklama