Každý pátek ve 20:15

Jak se změnili farmáři od začátku Farmář hledá ženu? Uvidíte v pátek!

Farmáři s Laďkou Foto: Farmáři s LaďkouFoto: All

Od té doby, co farmáři otevřeli dopisy od svých nápadnic, uplynulo už hodně vody. Poprvé se potkali na zámku v Dětenicích a právě tam se v pátečním dílu opět všichni setkají. Jak se kdo změnil? Vydržely vztahy, které se díky pořadu Farmář hledá ženu při natáčení zrodily? Dívejte se v pátek ve 20.15.

Kdo je z pětice hledající lásku nejspokojenější? První se přihlásil farmář Petr, který si mezi desítkou nápadnic vybral Kamilu. A co romantický rocker Pavel? Plánuje společnou budoucnost s energickou Sašou? Jiří přišel na to, že se hodně řídí rozumem a že by se měl víc řídit srdcem.

Když začali farmáři před časem psát svůj příběh, měli na začátku nepopsaný list papíru, ten se po čase změnil v osudový dopis, který rozhodl, že začali hledat tu pravou. Čtyři farmáři a jedna farmářka zažili pět rozličných příběhů. Příběhů plných lásky, ale i zklamání, slz radosti i smutku... Ale jak to nakonec dopadlo?

Josef prožil asi nejdivočejší seznamování v letošní řadě, a to především díky Kataríně. Jakmile ale odjela, nic už nebránilo tomu, aby si k sobě s Libuškou našli cestu. Vydrží jejich vztah i přes Josefovu svéráznou povahu? Asi nejopatrnější způsob seznamování zvolil Jiří. Nejdříve se zdálo, že u něj rozum bojuje se srdcem, nakonec se však ukázalo, že ve hře je ještě jedna žena. A tak přišel o přízeň všech nápadnic. Jak se mu daří dnes? Je tu jedna z nápadnic, kterou vyřadil, a doteď toho lituje.

U farmářky Zuzany od začátku vítězila v případě Hassana spíš zvědavost. Ta se v průběhu natáčení proměnila v nečekaný zájem. Postupné sbližování ale skončilo víkendovým fiaskem. Jak se na jejich vztahu podepsal čas? Pro farmáře Pavla znamenala účast v našem pořadu víc, než si ze začátku dokázal vůbec představit. Nejenže našel lásku, ale Saša dokázala během několika týdnů dát jeho životu nový smysl a směr.

 Jak se jim daří a jestli má jejich vztah šanci na úspěch, uvidíte již v pátek ve 20.15 na Primě.

 

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (5)

lepuška
Zuzana -beze změny její image 0 18.04.2014 06:47

Zuzana -beze změny její image -stejný svetr, mastné vlasy .Změna- nasraná na Hassana , husa !

Silvinka Pink.
kristepane, 3 17.04.2014 23:39

kdo píše ty komentáře? Absolvent zvláštní školy? Mnoho lidí má osypky z toho, jak tam Něrgeška blábolí ty svý umělohmotný romantický kecy. Ale ona zřejmě jen namlouvá to, co jí předepíší tihleti primáčtí dementi, kteří nejspíš mají všechny diváky za totál blbce.

Lenka Klebik
názor 19.04.2014 16:02

Kritizovat umí každej blbec.Ať se každý dívá na to ,co ho baví a když ho to neba tak a´t se nekouká a je to.Mně se to líbí a ještě lepší je slovenská verze ta má aspoň grády :-)))

Silvinka Pink.
slovenská verze 19.04.2014 16:16

je naprostá degradace lidství. Pokud se ti líbí, běž se nechat vyšetřit.

Věra Malá123
SOUHLAS 19.04.2014 17:14

Silvinka Pink naprosto, naprosto s vámi souhlasím.

reklama

reklama