Každý pátek ve 20:15

Farmář Jiří (52)

Dvaapadesátiletý Jiří žije na Jindřichohradecku, je rozvedený, má plnoletého syna. Hledá ženu, která má ráda přírodu a bavil by ji život na vesnici. Spojit by je mohla i láska k tanci, ale není to podmínkou, jen jakési body navíc. Další taneční sezonu by rád absolvoval se svou novou přítelkyní. Do hospody nechodí, pivo nepije. Jeho nová láska by měla být v kondici, stejně jako je on.

Kdo se k Jiřímu hodí svým charakterem

Pohledem tarotových karet v kombinaci s astrologií

K Jiřímu se hodí partnerka, která bude upřímná a pravdomluvná. Měla by vědět, co v životě chce a za tím si jít. Neměla by se dlouho rozhodovat a neměla by se bát překonávat překážky. Také by měla být optimisticky naladěná a věřit, že každá překážka se dá překonat a životní úkol zdárně dokončit.

Na začátku profilu si přehrajte Jiřího medailonek.


Než našel tuhle úžasnou farmu na absolutní samotě, žil u rodičů. Studoval filozofii, lesnické inženýrství, chov koní a jezdectví. Po neúspěchu v podnikání se rozhodl, že od základů změní svůj život, a protože ho bavilo jezdit na koni, pořídil si jezdecký areál. Podle starých technologií si vybudoval velkorysý dům, momentálně upravuje okolí stájí a jízdárnu. Má dvanáct koní, z toho tři patří klientům a tři pronajal. Kromě ustájení koní bude nabízet cvičení koní, jezdecké kurzy a další služby spojené s jezdectvím.
 
Věk: 52 let
Stav: rozvedený
Bydliště: Jindřichohradecko
Zaměstnání: lesník
Zájmy: tanec, příroda, les
Znamení: Štír

 
 
Ideální žena: Především by měla mít ráda život na vesnici. Měla by být klidnější. Věk mezi 40–50 lety. Může být i boubelka. "Nejdřív se podívám na oči a na výraz. Tam vznikne to první propojení. Rád bych, aby ji bavila příroda, zvířata, květiny a abych ji bavil já. Já mohu nabídnout oporu, život ve zdravém prostředí, zázemí, lásku. Když by uměla tancovat, bylo by to jen dobře. Pokud bude tancovat špatně, tak ji to naučím," říká Jiří.

Vaše názory (237)

Farmář Jiří
Milé dámy,chcete-li mě 2 09.06.2014 20:36

Milé dámy,chcete-li mě kontaktovat ,moji adresu a telefon najdete na www.privatvyhlídka.cz.
Těším se na vás ,Jiří.

Annonymous
Ne,děkuji. 10.06.2014 18:47

Ne,děkuji.

Anonym
Ahojky. Jsem obyčejná ženská 10.03.2017 20:48

Ahojky. Jsem obyčejná ženská tak trochu potrefená prací jakéhokoliv druhu. Chovám ovce kozy drůbež, mám kravku s jalovičkou a bordery. Hledám muže který bude chápat můj koníček a bude se mnou sdílet vše špatné i dobré co život přináší. Ráda se směju

AnonymousRebelka134
Váš medailonek mi tenkrát 0 11.05.2014 13:02

Váš medailonek mi tenkrát také velmi zaujal, ale neměla jsem odvahu se do pořadu přihlásit. Navíc jsem již také 12 let sama a zcela tedy chápu vaše rozhodování mezi ženami. Je to opravdu velká změna stylu života, když do toho vstoupí někdo druhý. Pokud budete chtít si o tom promluvit, napište na Rebelka134 na seznamu.

anonym
imbecil 2 28.04.2014 21:24

Imbecil, ostuda mužské populace. Styď se. Prý nemám na ní čas, práce se nahromadila. Hrůza.

Trudy
Jen jestli 29.04.2014 12:30

to bude jen práce, není náhodou ten pan Jiří nemocen? Několikrát říkal, že mu nebylo dobře, co my víme jestli ho nepotkala nějaká vážná nemoc. Proto bych ho neodsuzovala.

Anonymousse
Já nevím, 29.04.2014 15:05

v posledním díle říkal, že se dozvěděl spoustu věcí, které dřív nevěděl, popřemýšlí nad tím a dojde k závěru/tak nějak to říkal/. Všechno bere přes rozum, nereaguje spontánně. Možná proto má takový problém.

Anonymous Magda
JÁ,JÁ, JÁ, JÁ, JÁJÁNEK 0 28.04.2014 20:20

Proboha človíčku, kdo tě tak zk-rvil ? Kolik ti je, že nemáš ani za mák slušného vychování a nechápeš ani základní pravidla života ? To ses nenaučil ani od přírody, egoisto ?
Chudina bývalá manželka! To není tím, že jsi 11 let sám !
Jediné co potřebuješ, je semetrika, která tě naučí 1+1 !

kamarádJirka
Třeba by mu to vyšlo se 0 26.04.2014 14:53

Třeba by mu to vyšlo se Zuzanou-oba na stejné úrovni

Eccct
Jiří 1 26.04.2014 11:24

Je fakt magor jako hrom. Neumi se chovat k zenam ani detem. Je to hovado!

Nejnovější komentáře

reklama

reklama