Každý pátek ve 20:15

Farmář Josef (54)

Čtyřiapadesátiletý Josef má hospodu, penzion, pilu, několik domů a srubů. Původně vyučený klempíř přesedlal na hospodaření. Hledá ženu do padesáti let. Na postavě a zjevu mu tolik nezáleží, měla by ale být hodná. Z bývalého manželství má dvě dcery a syna, je už dědečkem. Po třicetiletém manželství se se ženou rozešel.

Kdo se k Josefovi hodí svým charakterem

Pohledem tarotových karet v kombinaci s astrologií

K Josefovi se hodí žena, která nebude mít majetnické sklony a ponechá mu určitou volnost. Měla by být přátelská a citově založená. Také by ho měla fyzicky přitahovat.

Na začátku profilu si přehrajte Josefův medailonek.

 
Věk: 54 let
Stav: rozvedený
Zaměstnání: podnikatel a farmář
Zájmy: hrál hokej, boxoval, chodí do lesa, zpívá
Znamení: Štír

 
 
Ideální žena: Hledá normální ženu kolem padesáti, může být i silnější. Když by mu chtěla pomoct, tak by pomohla. "Chci ženu, abych nebyl sám," říká.

Vaše názory (300)

Vlasta Moudrá
Mám pocit, že nikdo lepší v 3 29.04.2014 01:23

Mám pocit, že nikdo lepší v žádném Farmáři, než je Josef nikdy nebyl. Je to bezva chlap a to, že se na poslední natáčení zmastil? Asi k tomu měl důvod a nikdo nemá právo ho ošklivě kritizovat. Přeji Josefovi na stará kolena hodnou ženu a věřím, že bude super partner a alkohol ukočíruje. Musí mít rád a cítit, že ho má také někdo rád a váží si ho. Prý už snad nějakou našel a prý moc hezkou a hodnou. Ještě mu budou všichni závidět!! Je to prostě BOREC a určitě to zvládne. Držím pěsti.

pesimista
Já to tak růžově nevidím! 29.04.2014 07:35

Josef podle všech indicií chlastá roky, opustila ho manželka, je sprostý, primitivní, zanedbaný, sotva chodí (tipuji problém s cévami poškozenými alkoholem). To rozhodně není žádné terno a napravovat starého kozla může chtít naprostý idealista.

Mirka111111
Ukociruje alkohol? 29.04.2014 08:22

Alkohol se v tomto stadiu ukocirovat neda... Bude ted lepsi, kdyz zustane sam a nebude do toho sveho problemu tahat nekoho dlasiho. V tomhle mu stejne nikdo dalsi nepomuze, to musi sam... Toto je typicky priklad toho, jak se nekdo snazi rekrutovat z rad zenskejch nekoho, kdo s nim to brime ponese. Podle me velice dobre vi, ze ma problem, ale hleda "motivaci", jak ho vyresit. Ta se ale musi hledat v nitru, ne externe.

Trudy
Vlasto 01.05.2014 11:10

nevím jak by se vám líbilo, kdyby vám Josef řekl, že vám nasere do krku. Nechutné kecy a ošmakávání raději nekomentuji. Zřejmě má už ten mozek opravdu vypitý. Navíc bych ho skoro nepoznala, hodně sešel.

anonym
Katty 0 28.04.2014 22:12

Přidávám se k nápadnicím. Já vyšší, štíhlejší, opálená, dlouhé černé vlásky, 4ky prsa(pevné), ráda bych tě poznala, jelikož mě vzrušují starší muži. Ráda tě zbavím těch problémů plnosti. Pusu

anonym
král králů 1 28.04.2014 21:28

Jsi úžasny člověk Josefe, přijedu za tebou na slivovičku, mám ráda starší muže. Je mi 20,brunetka,štíhlá, trojky:) opálená.

AnonymousTroglodyt
Dobrej trolling :) 29.04.2014 20:18

Dobrej trolling :)

anonym
Pepčo jsi bůh 0 28.04.2014 21:21

Pepo jsi pán, chtěl bych abys byl můj táta. Jsi boreček.

Anonymous to vidí jasně
Jeho problém není alkohol, ale jeho primitivismus... 5 26.04.2014 17:19

Když chlastá inteligent, je to nepříjemné, ale jde to zvládnout.
Když chlastá primitiv, je to neřešitelná tragédie...

Marie@seznam.cz
alkohol 26.04.2014 20:33

Pepa byl pracovitý, byl šikovný, ale pravdou je, že dnes je závislák. Je asi jasné, proč od něj žena odešla. Libuška těžko může nahradit protialkoholní léčbu. Na vrub všeho je i skutečnost, že v opilém stavu je Pepa ve vyjadřování přisprostlý. Libuška neměla jinou možnost, než to vzdát.

reklama

reklama