Každý pátek ve 20:15

Farmář Josef je Štír a Helena Lvice. Co na to hvězdy?

Farmář hledá ženu - Helena a Josef Foto: Farmář hledá ženu - Helena a JosefFoto: All

Jak to bude dál s farmářem Josefem a jeho Helenou? Pokud věříte, že lze nahlédnout do budoucnosti, pak vás bude zajímat, jak jejich společný osud vypadá z pohledu hvězdných znamení a karet.

Josef František je Štír a Helena Lvice. Jak se k sobě hodí tato dvě znamení?

Pohled Josefa na Helenu a Heleny na Josefa

Josef (Štír) cítí ve své Heleně stabilitu a plánuje s ní další schůzky. Přál by si, aby byla klidnější. Helena (Lvice) vnímá svého prince Josefa jako velice přemýšlivého a rozumného muže. Pociťuje určitý handicap v tom, že se Josef občas ve svých citech hlídá a neprojevuje emoce zcela otevřeně. Přesto je velice zamilovaná a touží po dobrodružství a dovolené s Josefem.

Budoucnost

V počátcích vztahu byla u obou účastníků vidět určitá beznaděj. V současné době spíše Josef bere celý vztah po rozumové stránce, na rozdíl od Heleny, která ho prožívá srdcem. Oba cítí velkou fyzickou přitažlivost a celý vztah provází „jiskření“, ale také oboustranná velká žárlivost. Mluví spolu o společném domově. V budoucnosti se však jeden z nich bude rozhodovat mezi dvěma partnery.

Co je spojuje a co je rozděluje?

Pohled astrologie

V tomto milostném svazku se setkávají dvě silné osobnosti, ovšem každá z nich je úplně jiná. Ohnivému znamení Lva vládne Slunce, zatímco záhadné znamení Štíra je pod vládou živlu vody a planety Pluto, která je od Slunce nejvzdálenější ze všech. To u tohoto páru vyvolává silné napětí, projevující se v podobě velké přitažlivosti, ale také možných neshod. Díky své rozdílnosti jeden druhého hned okouzlí, Štír bude obdivovat optimismus a průbojnost Lva, zatímco ten bude pohlcen tajemným vyzařováním a vášnivými emocemi Štíra. Pokud se hned na začátku nepohádají na život a na smrt, jejich milostný vztah bude osudový a nic je nerozdělí ani v těžkých časech, i když to bude za cenu občasných výměn názorů. Oba jsou totiž tvrdohlaví a jen neradi dělají kompromisy. V jejich vztahu je silný erotický náboj a jeden ke druhému cítí silnou vášeň. Tento bouřlivý milostný svazek se však překvapivě dobře osvědčuje i v praktickém každodenním životě. Na jejich společné cestě je jistě čeká kariéra a bohatství.

Pohled z karet

Spojuje je pohled na minulé vztahy a poznatky. Také velká citlivost a touha po lásce, v které se neumějí zcela rozhodnout.

Na svém svazku ale budou muset oba velice pracovat, nebude stačit pouze jejich vzájemná fyzická přitažlivost. Pokud na vztahu nebudou pracovat, může je to rozdělit.

Šárka Vávrová

Jak to bude s Evou a Mirkem a dalšími našimi farmáři a jejich vyvolenými se dozvíte v další dny.

Farmář Láďa a jeho Kristýna - mají podle hvězd ještě někdy šanci?

Co říkají hvězdy o Zdeňkovi a Ireně?

Vztah Evy a farmáře Mirka ve světle hvězd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (7)

Jiří Kubják
Posuzovat podle Slunečního 2 11.05.2013 11:20

Posuzovat podle Slunečního znamení je naprostá povrchnost! To musím sám, jako astrolog, numerolog a kartář jednoznačně napsat. Bohužel nemám přesná data narození nikoho ze soutěžících ani farmářů a tak nedokážu posoudit.

Výklad z karet - ukazuje příběh, jak se může vztah vyvíjet, ale jen podle výkladu udělat závěr a konečný ortel, rozhodně nedoporučuji.

Anonymousssssss
Tak hlavne, ze tady do kazde 11.05.2013 18:45

Tak hlavne, ze tady do kazde aktivni diskuze nejake posudky pisete.

Jiří Kubják
Proč ne, je to určitý 11.05.2013 22:05

Proč ne, je to určitý nadhled. Článek tím dostane hlubší význam. Posudek vnímám na základě pořadu, jak se kdo projevoval + beru mírně v potaz Sluneční znamení. Bez dat narození to víc do hloubky nejde. Třeba to může být pro někoho cenné info nebo zamyšlení, jak v hledání protějšku pokračovat.

realista
Astrologie 0 10.05.2013 10:12

který ,,astrolog,, píše posudek jen na základě slunečního znamení ??? Navíc Josef není štír. Milá Primo, tohle je úlet

jojo efekt
podle Josefa na FB 0 07.05.2013 12:18

dávno s Helenou není. Takže zase bludy.

štír???
Josef je štír? 1 06.05.2013 18:26

A není tak náhodou Panna? těch bludů v medailoncích je víc..

Petraq
Panna 06.05.2013 22:43

Vždyť on je Panna.Co to tady píšete zase za bláboly???

reklama

reklama