Každý pátek ve 20:15

Josef uvažuje o 3 slunečnicích! Chce vyřadit všechny holky?

Farmář hledá ženu (III) - 6 - Josef Foto: Farmář hledá ženu (III) - 6 - JosefFoto: All

V dalším díle Farmáře se schyluje k vyřazování. A bude to bolet. Farmáři a jejich nápadnice spolu strávili dva dny, a to už je celkem dlouhá doba. Schytá to od Mirka Jana, protože mu odvázala loveckého psa? A čím zaskočí své nápadnice Josef? Je skutečně tak vlažný, jak působí?

Josefa vůbec netěší povinnosti s vyřazováním. Co mu jde hlavou při vstávání na jeho tvrzi, když se rozhoduje, kterou nocležnici pošle z klubovny domů? Hledá silnou osobnost; která z dívek mu dnes přijde nejkřehčí a nejméně zralá? „Možná má natolik rád sám sebe, že ani nikoho nehledá,“ napadne Janu, která prý přišla se srdcem na dlani a žádnou odezvu necítí. V Libušíně se schyluje k velkému zvratu, když Pepa svěří Hance překvapivou věc: možná by potřeboval slunečnice tři…

Jana seznámila Martina s Albertem

Farmářka Jana zatím nedala nikomu jasnou naději, takže je jen obtížné hádat, koho vyřadí. Na prosluněnou terasu si vzala černé brýle, takže ani její výraz není tak úplně čitelný. Petr si myslí, že zkušenější muži toho mají s Janou přece jen víc společného. Má pravdu? Ani Jirka se za favorita nepovažuje. Martinovi se dostane výsady seznámit se s Albertem, což je Janin frekventovaný traktor. Poprvé spolu nakládají seno a není to jen tak. Když se sejde blbá otep, blbé místo a nezkušený traktorista, všechno jde na levačku, směje se Jana, která s tím má sama bohaté zkušenosti.

Nápadnice Ládi si mají vybrat samy

Na Láďově farmě se též schyluje k rozhodnutí. Která z jeho slečen asi dostane slunečnici na rozloučenou? Dalo by se věřit tomu, že nevyhodí Kristýnu, jak jí minule slíbil – pořád je jeho srdci nejbližší, i když pusy a objetí se dočkala i Martina. Farmář na to jde gentlemansky a šalamounsky: ať se sama přihlásí ta, co už se těší domů a tuší, že to stejně nemá žádnou cenu! Koho tím asi myslí – Gábinu, nebo mladou maminku Martinu? Která z žen to pochopí a která se urazí? Kdo se nakonec dočká projížďky kočárem, během níž se Láďa pochlubí svými polnostmi, o které se zasloužil úplně sám? Kdo pracovitému farmáři upeče voňavý koláč?

Na Zdeňka a Irenu jsou ostatní naštvaní

Zdeněk a Irena do toho pořádně šlápnou a jejich večerní procházka se protáhne skoro do rána. Farmář jde v pět poklízet do chléva. Holky však do práce vzburcovat nedokáže, jen Irena mu přijde za půl hodiny pomoct. Konkurentky vzdorují, nebo opravdu tak tvrdě spí? Tuší už holky, co se v noci stalo mezi farmářem a nejmladší Irenou? Ano, dívky mají oprávněné pochybnosti a cítí se špatně. Která z nich dostane slunečnici? Nebo to všechno dopadne úplně jinak? Koho poveze Zdeněk na nádraží? Není to muž dlouhých řečí a doma ho už čeká dobrý oběd. Po tom všem už má hlad jako vlk, a co je důležitější, také optimistickou náladu.

Mirka vyřazování dostalo

Krásné ráno u Mirka vyzývá k časnějšímu vstávání než obvykle. Půjdou s ním všechny tři dámy nakrmit dobytek? Z kraviček se po noci jen páří, je to nevšední zážitek. A kozička čeká na dojení, což je pro Libušku z Prahy premiéra. Není na něco takového moc útlocitná? To Jana má přece jen nějakou zkušenost; bude na to Mirek myslet při vyřazování? Když nakonec předá slunečnici, sám je překvapen, jak ho to vzalo. Nepláče jen ta, která dostala košem, ale i starý nimrod: „Tohle se mi stává, když přijdu o loveckýho psa,“ svěří se do kamery. I odpoledne Mirek dámy pěkně zaměstná, též projeví svou nekompromisní povahu a večer zase zmizí do lesa. Kdo se mu postaví na odpor?

Jak to všechno dopadne? Sledujte ve čtvrtek 5. dubna na Prima family ve 21.35

Upoutávku na čtvrteční díl najdete ZDE

Ta Jana od Mirka je statečná! Podívejte se, jak vařila srnčí hlavu ZDE

Poslechněte si, jak Laďka hodnotí farmáře ZDE


Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (10)

rafaela
Josef 0 08.04.2013 10:27

Ten člověk se strašně rád poslouchá,hraje si na to,co není,mluví o něčem,čemu sám nerozumí,navíc je sebestředný egoista... Nemá pračku,ale hlavní věc,že má mikrovlnou troubu,to kdyby viděl nějaký odborník přes Feng-Šuej tak ho šlahne.

"Anti Josef team"
Dost bylo Josefa! 0 05.04.2013 11:45

Josef splňuje všechny znaky rádobychytrýho chudáka, kterej si své nízké sebevědomí ukájí na třech normálních děvčatech...Trochu tady člověk možná zbytečně ztrácí čas, ale tohle hovado jsem fakt okomentovat musel...

tonny1
Josef 5 04.04.2013 22:21

Dobry den jen chci reagovat na to proc Josef se chova jako hulvat a mel by zaplatit cely nataceni protoze podle mne porusil pravidla to si myslim ja.A ja bej zenska a prijet do takoviho chliva tak bych se otocil na podpatku a odjel bych takovej bordel jsem jest nevidel aby mezy zenskejma kde by mely spat s kockama kam chodej na zachody tak to ne to se na me nezlobte ale to bych mu dal nahubu

lenka2410
josef 05.04.2013 07:47

josef se chova jako hulvat, jeho 'intelektualstvi' neni zarukou humannich kvalit. jeho ptani se na 'co je buh' zni naivne. sobec a egoista.
chudinky holky byly proklepavane jako u prijimacek. zadna spontaneita ze strany farmare, ale suchy kalkul.
kam holcinky umistil bylo total nejen nehygienicke, ale i nevkusne. prece kdyz ma clovek navstevu, nabidne ji to, co si sam doprava. to byl veleegomansky cin, umistit holky na spinava luzka do chliva a spat na tvrzi.

kritik
JOSEF - PSEUDOINTELEKTUÁL 05.04.2013 11:41

Josef je opravdu pako pseudointelektuálský, hraje si na kdovíkoho, dává kdovíjak zajímavé otázky: Co je Bůh? Co tím myslel, chtěl se zřejmě předvést jako duchovně založený člověk, opak je však pravdou, je to normální primitiv, který zavře 3 pohodový inteligentní holky do chlíva a pak se v dalším díle mucká s průměrnou ženštinou...ach jo...

Alena Wagnerová
S porušením pravidel 05.04.2013 15:42

S porušením pravidel souhlasím a už jsem se ptala admina (pardon, tady moderátora diskuze), jak to je v případě, kdy Josef evidentně smlouvu porušil (můj příspěvek je u "Josef F.").
Opravdu nechápu, jak je tohle možné, když formát RS byl zakoupený jako licence a v plné míře se musí dodržet?
No, počkáme si na odpověď :-)

konopka
Josef 05.04.2013 19:02

Anom pravidla nedodržel, našel si během natáčení jinou ženu a ty své vybrané vypoklonkoval po 2 dnech domů. To potom tento pořad ztrácí svůj původní záměr.

Catherina
Ten člověk se chová naprosto 10.04.2013 21:58

Ten člověk se chová naprosto nemožně.Povýšenecky ,namyšleně,arogantně. Takže je asi logické, že si vybral slečny, které působily dost submisivně až bojácně.Zřejmě o něj stály tak moc, že nebyly schopné se dostatečně energicky ohradit proti ubytování ve smradlavém chlívě a celkově proti jeho chování, které v sobě nemělo ani za mák nějakého zájmu, invence a pozornosti. Potřeboval by holku trochu od rány, která by se s ním moc nemazala.Doufám, že ho ten jeho nový objev trochu srovná...

Anolinde
Změna ve vysílání ?! 0 04.04.2013 11:02

Tak nevím, ale já mám podle asi pěti zkontrolovaných kalendářů za to, že vysílání by mělo být dneska - tedy 4.dubna a nikoliv 5.4. ve 21.35 - to už není čtvrtek :-). . . - tak aby to někdo neprošvihl, tak tu nabídku na vysílání zkuste briskně opravit

jojo efekt
Ale no tak! 0 04.04.2013 08:23

To musíte pořád recyklovat staré fotky?

reklama

reklama