Každý pátek ve 20:15

Kdo je tady lovec? Uvidíte v 5. díle.

Farmář hledá ženu (5) 5 Foto: Farmář hledá ženu (5) 5Foto: Prima

Další pokračování reality show Farmář hledá ženu vysíláme v pondělí 21. března ve 21.20 na Primě.

Dámy se probudí do krásného rána na farmách a začnou se rozkoukávat. Většině farmářů začne den už za úsvitu a v hlavě se jim honí, jak své vyvolené zabavit a co nejlépe poznat. Petr Hájek musí s pravdou ven, ale odkládá to, jak jen to jde, zatímco Johana polyká slzy a Adriana nic nechápe.

Lenka si udělá s Vlastou výlet do Trutnova, Tereza mezitím připravuje oběd na dvanáctou, přesně jak si poručil Vlasta. Petr Bušák vezme holky na pole, do stáje i na zříceninu, u Břéti se vše točí kolem koní. A Patrik? Hladový a udřený dostane místo oběda osolený štrúdl! Jak se s tím vyrovná, uvidíte v pondělí 21. března ve 21.20 na Primě.

Vlasta Kadeřábek: Lenka a Tereza

Lenka doprovází Vlastu na každém kroku. Po snídani odjedou do Trutnova, kde má Vlasta nějaké vyřizování, pak spolu zajdou i do kavárny. Tereza dostala za úkol mezitím uvařit k obědu houbovku a zeleninu ze zahrádky. Seznamuje se s místní zvířenou a vrtá jí hlavou, kdy má Vlasta čas na ženu, když večer vyrábí sýry a odpoledne rozorává louku. Je vysoko v horách tak sama, že se dokonce pustí i do vyčištění kadibudky, aby se tam neštítila jít. Boj o Vlastu nevzdává, i když objetí a pusa mezi Lenkou a Vlastou leccos napovídá.

Petr Hájek: Johana a Adriana

Po nočním povídání, navzdory slunečnému ránu, jsou holky trochu nevyspalé, Petr nervózní. Neví, jak se má chovat k Johaně, která zase neví, co si má myslet. Petr by se dnes rozhodl zřejmě jinak, ale jak? Zatím nechce být s žádnou z nich. Špatná nálada zamilované Johany zasáhne i Adrianu, která jde radši do lesa na houby. Večer se chystá velké přiznání; odhodlá se Petr Adrianě říct, že už se s Johanou dříve sblížil a pravděpodobně i uzavřel jednu uspěchanou kapitolu? Jak to dopadne?

Petr Bušák: Jana a Gábina

Petr holkám ukáže stáje a hospodářství. Také jim předvede, jak se pletou koše – jeden totiž od něj nakonec dostane ta, kterou pošle domů. Přitom se jich vyptává na všechno možné. U Gábiny ho lekají čtyři roky studia. A proč u svého internetového profilu na sociální síti napsala, že je zadaná? Janin pes Frodo trojici rozdělí při výletu na zříceninu, což se Janě nelíbí a trochu žárlí, protože Petra s Gábinou ztratí z dohledu. Nebyla by panovačná a nechtěla by do Petrova „panství“ vnášet radikální změny? Také víra je pro něj důležitá.

Patrik Čangel: Lenka a Lída

U Čangelů se vstává časně, Patrika čeká sklárna, stavba, ovce. Děvčata proto chtějí svého farmáře uvítat v poledne něčím dobrým a rozhodnou se upéct štrúdl. V prostředí cizí domácnosti ale tápou, kde najdou potřebné suroviny. Nejprve hledají cukr, pak strouhanku. Zdá se, že Patrikovu tatínkovi už s nimi dochází trpělivost. Jak se ale mohlo stát, že Patrik dostal místo oběda nakonec osolený štrúdl, když děvčata poctivě ochutnala z každé dózy?

Břetislav Sucharda: Lenka a Oldřiška

Vůně kávy a vdolků Břéťu postaví na nohy; bylo kafe podle jeho přání? Obě ženy poznají nevidomou instruktorkou Adélu. Oldřiška ještě na koni neseděla, tak ji čeká první „nejkrásnější pohled na svět“. Břéťa přirovnává ovládání zvířete k počítači: ruce jsou klávesy a nohy „enter“. Ale neplete si tak trochu rande s drezurou? Jeho mluvení mlčenlivé Oldřišce vyhovuje. Ani temperamentní Lence to nevadí, stejně by prý puťku sám nechtěl.

Farmář hledá ženu (5) 1 Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (10)

Lucifera
Čokl? 0 26.03.2011 14:21

Lidi, kteří nemají rádi zvířata, jsou tak trošku duševně znevýhodnění.

Milu
ÝMO 0 25.03.2011 16:01

Samozřejmě nic mi do toho není stejně jako vám není nic do toho co jsem napsala. Od toho jsou diskuze, abychom mohli napsat svůj názor, toť vše.

Milu
Nastěhovat se k někomu na 2 23.03.2011 13:01

Nastěhovat se k někomu na týden s takovým hnusným čoklem jako Jana, který nemá ani základní návyky poslušnosti, to je nhus. :-(

Milu
oprava překlepu :-) 23.03.2011 13:16

.....hnus.....

ýmo
pes 23.03.2011 17:24

třeba jí ho neměl kdo hlídat, co je vám po tom :-P měla ho vyhnat do lesa?

Jonatána
no konečně :-) 0 21.03.2011 22:29

Konečně to vypadá, že bude na co koukat. U vlasatce Petra síla, ovšem Vlastík Kadeřábků, to je ďábel, ten se nezdá. A Lenka do toho jde na plno. Musím říct, že se mi hodně začíná líbit Tereza. U Bušáků pohoda, Břéťa a jeho dámy mi taky přijdou v poho. A to, jak se holky u Čangelů opalovaly na lavičce, tak takováhle pohoda jazz, to je něco, o čem by si slovenské adeptky na farmářku mohly jen nechat zdát. Takže u třech zatím nic, ale u dvou to vypadá na prima zábavu.

Jasanka
Tv 0 21.03.2011 21:42

Nevíte, jestli to náhodou někdy neopakují?

Jonatána
slovenský "Farmář" 1 18.03.2011 22:06

Na všech možných diskusních fórech jsem četla, jaká je to u nás nuda, jak to u Slováků bylo jiné, takže jsem neodolala a pustila jsem si jeden díl. pak další a další a kdyby teď nezačínal Hercule Poirot, kterého chci vidět, obávám se, že bych se od toho neodtrhla. Přiznávám, je to nesrovantelné. Viděla jsem tři díly (kromě toho prvního, kde se představovali farmáři) a už ten první byl slušné točo. Zcela nesrovnatelné s antiseptickým svíčkovým seznamovacím večerem českých farmářů. Na návštěvu jely ke každému farmáři tři ženy, u jednoho se objevila čtvrtá, která se původně ucházela o jiného, pár náklonností k alkoholu, každý má aspoň jednu exotku, která se stará o vzrůšo :-))). Opravdu mě zajímá, jestli se to u nás rozjede alespoň zpoloviny tak, jak u Slováků od samého začátku. A nelze zapomenout na vynikající komentáře Miša Hudáka. Vtipné, trefné, přesné. Tak nevím, my jsme tak nějak učesanější, což pro diváka není výhra. Ale naše holky vypadají zase líp :-). Aspoň něco.

Ech
Slovenský "Farmár" se vážně 20.03.2011 09:41

Slovenský "Farmár" se vážně povedl, Prima by si měla uvědomit, že to nebylo ani tak zásluhou tématu a formátu, ale režie a komentátora.Zatím je to tak na deseti procentech a dost nuda, tím ovšem nemyslím, že tam chybí bulvár, trapnosti a zesměšňování.

2011
názor od jinud 0 18.03.2011 20:59

Psychicky nevyrovnaná.

reklama

reklama