Každý pátek ve 20:15

Farmář Miroslav (37)

Sedmatřicetiletý Miroslav hledá zcela obyčejnou ženu, která by ho měla ráda. V pořadu zkoušel štěstí už loni, ale nevyšlo to. Jeho vztahy většinou ztroskotaly kvůli koním, protože jeho partnerky chtěly vést městský život. Na věku mu nezáleží a kilogramy by své vyvolené také nepočítal. A trocha romantiky podle něj určitě neuškodí. Rád si vyjede na večeři, není žárlivý, naopak je tolerantní. "Nabízím lásku, zázemí a vše, co k tomu patří," říká Mirek.

Kdo se k Miroslavovi hodí svým charakterem.

Pohledem tarotových karet v kombinaci s astrologií

Miroslav potřebuje jako partnerku pozitivní ženu s energickým ohněm v těle. Takovou, která bude aktivní, plná optimismu a elánu. Také by bylo vhodné, aby byla přátelská a radostná. Pokud bude mít také nápady na nové věci, bude to pro Miroslava přínosné. Neměla by jí chybět energie a radost pro práci se zvířaty. Důležité je, aby byla pracovitá.

Na začátku profilu si přehrajte Miroslavův medailonek.

 
Věk: 37 let
Stav: svobodný
Bydliště: Hodonínsko
Zaměstnání: chovatel koní
Zájmy: příroda
Znamení: Beran

 
 
Ideální žena: Normální postavy, štíhlá nebo i plnoštíhlá. Když nebudu moct, aby mi pomohla se zvířaty. Abychom tolerovali jeden druhého a měli se rádi a aby byla upřímná. Kuřačka ne. Bude-li mít jedno dítě, nevadí, když to mezi námi zajiskří – tak klidně i dvě děti.

Vaše názory (9)

Kateřina 1
Ahoj Mirku Ani nevíš jak mne 0 06.01.2014 00:38

Ahoj Mirku
Ani nevíš jak mne mrzí, že jsem přišla o možnost se o klání o tebe zúčastnit,koně miluji a práce kolem nich mi nikdy nebyla cizí, doufám, že už jsi šťastný s nějakou vyvolenou.Přeji mnoho štestí v životě.

Pia64
:-) 0 21.08.2013 10:05

Ahoj, jseš sympatickej chlap, ale jak tě poznat, aniž se muset zúčastnit tohoto pořadu!?
No jo, asi to nepůjde, škoda....miluji koně, vždyť nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu.

Lenka77
ahoj Mirku 0 08.08.2013 15:48

volali mi z produkce, že jsi nemocný, měla jsem za Tebou přijet na natáčení a tak mě mrzí, že to nedopadlo, těšila jsem se na Tebe! Brzy se uzdrav a až Ti bude líp, tak se mi ozvi, budu čekat. V produkci Ti na mě dají spojení. Děkuju a ahóój! :o))

Katka N.
jejda, koňař :) 0 01.08.2013 09:05

Koně miluju, sama jednu babku mám na dožití, skáču kolem nich celý život. Mojim snem byla vždycky farma, zvířata, zahrádka a žádný městský život. V Anglii jsem si na několik let splnila tento sen. A k tomu samozřejmě rodina. Neznám nic krásnějšího. Ale pořadu se nemužu zúčastnit, mám pracovní závazky a momentálně jsem pracovně v Praze. Pocházím ze Slovácka. Škoda.

Zizulka
Ahojky Mirku,jsem obyčejná 0 23.07.2013 15:25

Ahojky Mirku,jsem obyčejná ženská z esnice,která neměla zrovna štěstí...Byla bych ráda kdybych tě mohla poznat...Jinak hodě štěstí Zuzana.

Zuzi 34
No, já tak hrrrr jako zbytek 0 28.06.2013 13:36

No, já tak hrrrr jako zbytek komentujících nejsem. Možná bude Mirek charismatický, ale přes obrazovku se takové to milostné jiskření a svírání žaludku těžko pozná. A to, že mě přitahuje koňský hřbet a příroda také nezaručuje vzájemné porozumění. Škoda, že Mirka nepotkám a nepopovídám si s ním na lukách u nás doma. TV přenechám raději profíkům. :-) Hezký den.

Lenka77
ahoj Mirku 1 27.06.2013 21:57

nedá se nic dělat, musím tomu pomoct, když se ty naše životní cesty ne a ne skřížit! :o)
Ty jsi už první krok udělal přihlášením do Farmáře a teď je řada na mne! :o)
těším se na naše setkání ...... běžím vyplnit přihlašovací formulář, ahóój :o)

Aguš:P
Takže uvidíme Leničku v TV?? 27.06.2013 22:14

Takže uvidíme Leničku v TV?? :) To bude konečně SHOW !

Evule Ostrava
Ahoj Mirku, toužím po lásce a 0 27.06.2013 07:44

Ahoj Mirku,
toužím po lásce a souznění s mužem, který mi zatím v srdci chybí. Včera jsem shlédla tvůj medailonek a chtěla bych tě poznat :-)
Ahoj Eva

reklama

reklama