Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Libuše

Libuše Foto: LibušeFoto: All

Absolventka Filozofické fakulty UK obor romanistika. Překládá z italštiny a věnuje se průvodcovské službě.

Charakter:

Veselá a přátelská.

Motto:

Pokud nejde o život, nejde o nic.

Očekávání:

Snad potkám vysněného prince.

Ideální muž:

Galantní, přiměřeně vzdělaný a spolehlivý.

 

Věk: 53
Stav: rozvedená
Bydliště: Praha
Děti: syn (35)
Zaměstnání: překladatelka a průvodkyně
Znamení: Skopec
Zájmy: Cestování, četba, vaření a zahrádka.
Oblíbená činnost: Ráda spí.
Chutě: Mořské plody, ryby a zelenina.
Nesnáší: Podrazáctví a nespolehlivost.

 Vaše názory (111)

jarka6789
Teď při tom posledním setkání 2 30.04.2014 10:34

Teď při tom posledním setkání mi bylo Libušky vyloženě líto a divila jsem se, že se okamžitě nesebrala a neodjela. Že je Josef alkoholik a ani inteligence moc nepobral, bylo zřejmé od začátku, ale chápu, že v něm Libuška viděla jiné kvality - když nebyl ožralý, zřejmě uměl být spolehlivý a přívětivý - bohužel to špatné ale převážilo. Teď naposledy byl vyloženě nechutný, úplně jsem se styděla za něj.

jarka6789
pokračování 30.04.2014 10:34

A mám bohužel taky jeden smutný poznatek - dáma typu Libušky špatně hledá partnera, proto, že jí většina těch chlapů v jejím věku nesahá ani po kotníky. Ale Libuško, jak jste zmínila - být lesbou není žádný "únik" nebo výhra, najít ženu na úrovni, která by byla stejného zaměření, je asi tak stejně těžké, jako najít toho chlapa... Ať se Vám daří!

jukl
Josef 02.05.2014 21:14

Josef byl, je a bude primitiv bez inteligence a opilec, to bylo zřejmé hned při prvním jeho objevení se na obrazovce,vůbec se divím, že se nějaká osoba na něj chytla! ale později všechny poznaly, co je zač a bylo po zájmu....

Zdeněk X
paní přetvářka 3 29.04.2014 21:02

Již z prvního setkání bylo zřejmé Josefovo chování i alkoholizmus. Její další projevený zájem byla jen přetvářka a snaha se zviditelnit. Od začátku věděla, že s Josefem nebude a je sprosté na úkor svého zviditelnění takto zneužívat a dávat naději. V posledním díle je vidět jak Josefa poznamenal její nezájem a pohrdání. Chování obou dam bylo na úrovni 14-ti letých pubertálních děvčat. Farmář Josef má možná blízko k alkoholu ale v jádru bude dobrosrdečný člověk a hodná žena by ho srovnala.

Mmilena
To by Josef nesměl mít 30.04.2014 23:07

To by Josef nesměl mít hospodu. Pokud je už těžký alkoholik a pracuje v hospodě, pak je v neustálém pokušení se napít a štamgasti ho určitě nenechají na pokoji a k alkoholu svádí.

jukl
Paní přetvářka 02.05.2014 21:18

Žádná žena a nikdo vůbec Josefa-alkoholika nesrovná, to by musel chtít sám přestat a to jak je vidno-nechce. Je přece známá pravda, že od ožralů bič a pryč! a že je nikdo nepředělá.

jukl
Paní přetvářka 06.05.2014 20:39

Žádná ženská alkoholika nepředělá, pokud sám nechce přestat pít !! to je přece známá věc, to jste opravdu velmi naivní, když si toto myslíte.

Anonymousda
a za trpělivost v posledním 1 29.04.2014 19:40

a za trpělivost v posledním díle zasloužíte metál. při jeho hláškách jsem vás obdivovala, že klidně sedíte dál - možná to bylo jen šikovně sestříháno nebo zahráno před kamerou. trnula jsem, co všechno si k vám dovolil. já bych po jeho vulgárních výrocích zcela určitě bouchla jak papiňák, třískla dveřma a chvátala pryč. dnes jsem si koupila vaši knížku, hned jsem jí otevřela a začetla se. mějte se krásně!

Krok
.. 14.05.2014 12:03

souhlasím!!! Libuška je super, když dokázala ustát ,,hlášky" Josefa. Muselo to být pro ní strašně těžké. Tak jsem si všimla, že ho nikdy neurážela a neřekla celou pravdu na kameru..za to klobouk dolů! Knížku si taky koupím:-),alespoň v něčem jí mohu podpořit.

Anonymousda
... 0 29.04.2014 19:39

libuško, jste úžasná. držím palce ať se vám vede. chápu, že určitě jste to s josefem chtěla alespoň zkusit. během vašeho pobytu na farmě překvapil, působil velmi sympaticky, ale to se asi nejspíš držel hodně daleko od pípy. ať už je to jakkoliv, je to troska, na vás jednoduše nemá. jemu byste nepomohla a sama byste se trápila. je dobře, že jste to ukončila.

reklama

reklama