Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Lída

Lída Foto: LídaFoto: All

Málo o sobě ví.

Charakter:

Nechce posuzovat.

Motto:

Nemá motto.

Ideální muž:

Hledá chlapa do pohody i nepohody. Takového, o kterého se může opřít a kterému nebude vadit, že je rovněž "svá".

 

Věk: 33
Stav: svobodná
Bydliště: Soběslav
Děti: syn Daniel (2)
Zaměstnání: mateřská dovolená
Znamení: Býk
Zájmy: Psaní, tanec, fotografování, spánek.
Oblíbená činnost: Nemá.
Chutě: Nemá odpověď.
Nesnáší: Povýšenost.

 Vaše názory (160)

monkeym
na každého platí někdo jiný a něco jiného 7 09.04.2014 16:11

Lído, především věřte sama sobě, svým hodnotám a schopnostem. Nenechte si od nikoho nic namluvit ani podsouvat a věřte tomu, že jste dobrá právě taková jaká jste a nesnižujte svou hodnotu. Byla jste daleko hezčí než Saša, ale je vidět, jak ona to prostě s muži přirozeně umí. Na každého však platí něco jiného, proto se někdo s někým snese a jemu dobře a s jiným vůbec ne.

kocourek M
pro monkeyho 09.04.2014 16:30

ale di ty chytrej, Saša zas toho tolik neumí, akorát je normální a přirozená a navíc jí to pálí. Lída je sebestřednej samorost, který se míjí s každým člověkem, protože neustále řeší jenom sám sebe. To potom může být krásná jak královna ze Sáby, i tak každý mužský vezme roha.

AnonymousTroglodyt
LOL, dobry prispevek, kde 10.04.2014 22:44

LOL, dobry prispevek, kde kocourek Mikesek opet ukazuje, jak je galantni k zenam, vubec nepomlouva, nedrbe, diskutuje korektne a zastava se soutezicich proti "zlym slepicim".

Naprosto chapu komunity, ktere takoveho schizofrenniho blba, meniciho nicky jako ponozky, vystipaly.

kocourek M
ad Troglodyt 14.04.2014 15:23

Proboha, co to je? Aha, zas nějaká zamindrákovaná ošklivka z P.
Já tady, hlupačko, nikoho nepomlouvám ani nedrbu, na rozdíl od slepic nepíši nic o širokým prdelích a nemožném ohozu, což řeší právě jen zamindrákované slípky. V případě Lídy pouze konstatuji jasný fakt - ta dívenka má velký problém sama se sebou. To není pomluva, to je zdůvodnění, proč se prostě u mužských nechytá.
Co se týká měnících nicků, zrovna ty máš co mluvit, slípko!

AnonymousTroglodyt
Jdi se se svoji obsesi jednim 19.04.2014 04:24

Jdi se se svoji obsesi jednim serverem uz lecit, pitomce otravnej.

špageta
Kocourku, 19.04.2014 08:27

vždyť ty máš stejnou poruchu jako Lída. Zaobíráš se sám sebou a jen čekáš, kdo na tebe negativně zareaguje. Já, já, já, to seš celej ty. A když nemáš argumenty, vytáhneš svoji největší bolístku - zabouchnuté dveře na P. Vypadá to, že ti tam přivřeli i kus ocasu, když tak nenávistně mňoukáš :-)))))

Alena Weigertová
Paní Lído, 19.04.2014 22:08

nesouhlasím s tím, že by paní Saša byla lepší než Vy. Každá jste jiná a je to v naprostém pořádku. Vy jste moc hezká ženská, paní Saša je zase více aktivnější. Bohužel ve výsledku té její aktivity je určitý smutek, protože předělávat pana Pavla k obrazu,který se jí líbí, není nic pěkného. Hledala muže a má dítě, které z muže převychovala. Může se to líbit tv divákům, ale je to moc smutné.

Lidy
Díky 10.10.2014 17:40

Dnes už vím :)

RADSLAV.ten.
LÍDĚ SVĚTLOVLASÉ... 3 17.03.2014 17:20

.LÁSKA JE SEN VŠECH SNŮ,VŽDYŤ LÁSKA BEZE SNŮ JE JAKO PTÁK, CO KŘÍDLA ZTRÁCÍ...ALE KDYŽ DLOUHO SNÍŠ A ČEKÁŠ SVĚTLA ZÁZRAKŮ,ZŮSTÁVÁŠ SÁM - JEN S TOU LÁSKOU Z OBLAKŮ...
Dle mne jsi krásná žena,a právě proto ONA nesmí jen dlouze sníti...ale jíti naproti tomu, po čem touží...A non leccos se splní...Krásné dny jarní do Soběslavi přeji....

kocourek M
kristepane, 17.03.2014 17:45

snad vás ve škole neučí tohle!

reklama

reklama