Každý pátek ve 20:15

Pavel se Saše nemůže nijak bránit! Dívejte se na dalšího farmáře

Pavel a Saša už mají evidentně rozhodnuto... Foto: Pavel a Saša už mají evidentně rozhodnuto...Foto: All

Život na farmách je hodně pestrý a následující den bude obzvlášť náročný. Kdo se dostane blíž k lásce svého života a kdo bude nemile překvapený? Uvidíte již tento pátek ve 20.15 na Primě.

Saša vzbudí Pavla alias Pandu se slovy, že budou lívance, ale ten ještě netuší, co pro jejich získání bude muset splnit. Saša mu totiž nalinkovala den do poslední minuty – vykydání u koní, u králíků, úklid sena – a to nejdůležitější: výroba chybějících schodů. „Ona zjistila, co na mě platí. Já se nemůžu bránit. Nebo udělá hezký oči – a je to,“ říká okouzlený farmář.

Po dopolední projížďce na motorce čiší u Jiřího romantika z každého koutu. „Oběd byl příjemný, harmonický. Hlavně se snažil mi i pomáhat, to předtím nedělal. Obletoval mě, a to se mi líbilo,“ popisuje rozněžněle Miluška. To ale ještě netuší, jaké nemilé překvapení ji na konci pohodového dne čeká.

Ani děvčata na Petrově farmě se nudit nebudou. Na programu je výměna kola u traktoru. Petr pozoruje jistou rivalitu mezi dívkami. Možná proto je také rozdělil – Katku „uklidil“ do chléva, aby mohl trávit čas s Kamilou. Na romantickou večeři ale půjde s Katkou a to Kamila hodně špatně nese. Je vidět, že hodně žárlí.

Pod Ještědem je tentokrát probuzení příjemné a zdá se, že spaní v teplé kuchyni kazí Zuzčiným nápadníkům morálku. Farmářka si začala všímat, že Hassan má velký zájem o dění na farmě, a lichotí jí to. Odpoledne všichni vyrážejí na výlet na Ještěd a večer se chystá romantické posezení u ohně. Pomůže dnešní den Zuzce v rozhodování mezi dvěma nápadníky?

U Josefa na farmě se první probudila Simona s Josefem, a tak ji farmář pozval na domácí snídani – pivo a uzené. Josef bude při té příležitosti na Simoně vyzvídat, jestli už je rozvedená, a bude ho zajímat nejen to. Odpolední program bude opět v duchu cyklistiky, a tak dámy začínají přemýšlet, ke komu se to vlastně přihlásily... Není náhodou farmář Pepa zakuklený profesionální cyklista? Simona na kole nejela hodně dlouho a z cesty má strach: „Na kole jsem nejela už léta letoucí. Kosti bolej, slzím a prd vidím. Takže já jsem nebezpečná silničnímu provozu.“

Dívejte se v pátek ve 20.15 na další síl seznamovací reality show Farmář hledá ženu!

Článek

Aleše Kalinu práce s lidmi baví

Životní kouč Aleš Kalina učí dělat za nevěrou tlustou čáru! ROZHOVOR

Životní kouč Aleš Kalina považuje za své poslání říkat lidem, jak to udělat, aby se už konečně cítili dobře.

Článek

Zpomal, miláčku! Foto: thinkstock.com

Nekonečný sex: Jak zbrzdit rychlíky?

Každé ženě je příjemnější, když její partner vydrží při sexu co nejvíc. Zatáhněte tedy za ruční brzdu například, viz níže….

 

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (0)

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama

reklama