Každý pátek ve 20:15

Překvapení ve farmáři! Miroslav utekl a Josef raději nejí

Farmář hledá ženu (III) - 5 - Obrázek 1 Foto: Farmář hledá ženu (III) - 5 - Obrázek 1Foto: All

Dnes konečně nápadnice a nápadníci přijíždějí na farmy. Co je čeká? Jak zvládnou spát v jednom pokoji se svou konkurencí? A jak se vybarví jejich farmáři?

Moderátorka Laďka Něrgešová postupně objíždí všech pět farem a kontroluje, jak pokročily přípravy na příjezd nových lásek.

Konečně není Jana na vše sama

Farmářku Janu zastihne Laďka trošku handicapovanou po menším úrazu, o to víc by žena uvítala pomoc mužských rukou. Jana se asi nejvíc těší na Martina:

Martin: původem Moravák, dnes bydlí na Kladně. Jako stavbyvedoucí je praktický, samostatný, zvyklý i na polní podmínky. Má rád turistiku a přírodu i literaturu. Vztah plánuje rozvíjet pozvolna, chce pomalu sledovat, zda do sebe „kolečka“ zapadnou, nebo nezapadnou. Na Janě se mu líbí její úsměv a moc se těší na to, že pozná, co obnáší její denní chleba. Hned po příjezdu ho okouzlil velký prostor kolem farmy a uvnitř na něj dýchlo teplo domova.

Jirka má moc rád králíky, psy a hospodářská zvířata. I když se nepovažuje za rozeného bojovníka, udělá prý vše pro to, aby získal Janu, protože je mu moc sympatická. Jak Janu potěší kytičky, bonbony a sladkosti pro dceru?

Petr, ze všech nejmladší, žije v západních Čechách a živí se jako taxikář. Co může Janě nabídnout? Prý pohodu, považuje se za smíška do nepohody. Jana je podle něj ideální ženská do života, líbí se mu, že „má už něco za sebou“.

Josef drží hladovku

 

Josef se v Libušíně věnuje opravě střechy a moc času na úklid klubovny, kde ubytuje své dámy, zatím neměl.

Nejstarší Jana je Pražačka, do Libušína to tedy nemá moc daleko. Má ráda sport, cestování, umění, Josef ji zaujal svým vzhledem, klidem a vyrovnaností. Líbilo se jí, že si umí jít za tím, co chce, ráda ho pozná v jeho přirozeném prostředí.

Hanka přijela z Českých Budějovic. „Jsem porodní bába a zajímá mě vše, co s tím souvisí.“ Považuje se za tvrdohlavou a hodně citlivou. Má ráda hory a podzim, s Pepou by ji mohl spojovat zájem o esoteriku. Líbí se jí jeho úsměv a mužská energie, oceňuje Pepovu silnou vůli.

Brněnská studentka Aneta miluje sport a cestování, baví ji cizí jazyky. Pepa ji zaujal hezkou postavou a něčím, co z něj vyzařuje.

Josef holky zaskočí tím, že momentálně nejí, prý jen pije vodu. Další problém představují kočičí záchody ve společné ložnici, kde je hodně much. Hanka má alergii na kočky a klubovny se už dlouho nedotkla ženská ruka. Až dnes. Jana musí jít na nákup – lednice je prázdná, Hanka a Aneta se pustí do nezbytného úklidu.

Holky jsou u Ládi jak v ráji

 

 

Ladislav všechny „své ženy“ naopak velmi potěší prostředím a čistotou svého domova.

Kristýna by snad už nejradši zůstala napořád. Vitální a upovídaná bruneta má ráda tanec a hudbu, nebojí se práce a Láďa ji evidentně přitahuje. Ráda se směje – komunikace s lidmi je pro ni důležitá. Cítí se trochu favoritkou a těší se na farmářovu blízkost.

Pražská blondýnka Gabriela je trochu rezervovanější. Pracuje v realitní kanceláři, ráda plave, chodí běhat, miluje svého psa. Má ráda společnost, nesnáší lež a považuje se za holku do nepohody. Láďovi se moc líbí její postava, ale už trochu méně Gábinin požadavek na určitou volnost a toleranci ve vztahu.

Mladá maminka Martina dorazila z Plzně i s třináctiměsíční Natálkou. Holčičku přivezla s sebou, aby prý Láďa hned viděl, co takové batole obnáší. Jejím snem je žít po boku hodného muže, mít šťastnou rodinu, a kdyby to vyšlo, tak by chtěla mít na farmě menší keramickou dílnu. Martina si hned připadá jako v ráji. Všechny holky svorně zajímá, kde ten Láďa ale bude vlastně spát. A farmář? Ten by si zatím dovedl představit, že by si nechal holky všechny tři…

Zdeněk holky překvapil

 

Zdeněk se zachová jako džentlmen, dívky dostaly kytičku, pomohl jim se zavazadly. Jak dlouho mu to vydrží? Ze svých žen je trochu zklamaný... Dívkám se ale jejich „udělaný“ farmář a jeho velký dům líbí.

Irena je živel: upřímná, veselá upovídaná, kurážná, umí vzít za práci. Je z malého hospodářství na Hané, ale mnohem radši vaří a peče, než se stará o zvířata. U Zdenka ale možná láska opravdu prochází žaludkem.

Na to spoléhá vyučená kuchařka Kačka, jež pochází z rodiny, která chovala drobná hospodářská zvířata, takže k nim má blízko. Ráda vaří a hostí společnost, těší se na farmu a je zvědavá, jaký bude Zdeněk ve svém domácím prostředí.

Soně se zdá Zdeněk jako chlap, jak má být. Doma má hada, želvu, potkana a dva křečky, s býky zatím zkušenosti nemá. Soňa je příjemně překvapená Zdeňkovým domácím prostředím – čekala totiž něco mnohem drsnějšího.

Mirek zmizel v lese

 

Miroslav čeká na svoji Janu, Evu a Libušku.

„Narodila jsem se ve znamení Raka,“ říká o sobě citlivá Jana, „proto miluji svoji velkou rodinu.“ Zatím se jí moc nezdá Mirkův přístup k ubytování a přivítání, dokonce jí připadá až urážející. „Moc tomu nedal, to by bylo dřiny,“ obhlíží dům, který by potřeboval natřít okna a dveře.

Druhá blondýna Libuška ráda maluje, považuje se za občas společenskou a jindy introvertní. „Když poznám, že za to Miroslav stojí, tak možná i trochu zabojuju,“ říká. Zatím to bere spíš jako hru a příležitost než jako osudovou záležitost.

To koketní černovláska Eva cítí, že mezi ní a Miroslavem by mohlo zavládnout splynutí duší. „Máme podobné zájmy a názory,“ myslí si. Té se naopak líbí, že jí Mirek i s ortézou na zraněné noze pomohl se zavazadly.

Všechny dámy ovšem svorně zaskočí, když jejich nimrod hned první večer uteče a jde raději na lov, než aby jim dělal společnost, když za ním vážily cestu do východních Čech.

Na minulý díl se podívejte ZDE

Farmář hledá ženu (III) - 5 - Obrázek 1 Foto:
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (12)

Martin stavoš :-)
farmaření 1 24.03.2013 08:14

Já nemohu nic špatného na pořad říci.Stále je vše tak jaký jsem a pořad za mne neudělal ani střihem někoho jiného. Já děkuji Všem co na pořadu pracovali a odvedli velký kus práce.

Ještě jednou díky Všem

Martin stavoš :-)

mikina523459
Ahoj 27.03.2013 14:11

Ahoj martas,tobe jdrzim nejvic palce,aby si te jana vybrala:myslel jsem ze budete dobra dvojka...Je tomu tak?:-)))

Lenyvka
Farmáři 2 22.03.2013 16:56

Pan Josef podle mě neví co chce....V medajlonku tvrdí, že nechce holku od koní, protože ta by chtěla jen ty koně a když mu dámy večer při krmení nepřišly pomoct, tak si stěžuje, že je ty koně nezajímají. Myslím si, že se na něj dámy brzy vykašlou s takovým přístupem, ubytování děsné a ani na nákup jim nezajel.Jsem koňařka a přiznám se, že prvotní medailonek, jak předváděl drezuru na jizdarně, se mi líbil, ale díky filozofickým úvahám jsem změnila názor.

NinaM
Pan Josef je velký podivín 31.03.2013 17:21

Přesně tak, pan Josef je silně nevyrovnaná osobnost, která neví, co chce sám, natožtak to, co by chtěly ženy. A promiňte, ale pozvat tři ženy do takového zanedbaného brlohu, to vypovídá o tom, že sám je zanedbaný, lhostejný a navzdory tomu, že tvrdě fyzicky pracuje, tak do života nepoužitelný. Svoji neschopnost vést plnohodnotný partnerský život maskuje filosofickými úvahami, ale ani neví, jak se pere prádlo, protože mu ho v jeho věku pere maminka.

NinaM
Tento muž bude ještě dlouho, 31.03.2013 17:22

Tento muž bude ještě dlouho, ne-li navždy sám, protože soužití s takovým podivínem si rozmyslí posléze každá žena. Myslím si, že si mohl gratulovat, když o něj projevily ty ženy zájem, hlavně paní Jana mi je moc sympatická. Ale on to evidentně neumí ocenit, protože už blbne z hladu...

Primak lenoch
Koukám, že to tu nějak vázne 0 22.03.2013 12:59

No prima asi nemá čas aktualizovat a včera tam byla upoutávka na 6díl a dneska to v archívu není...Předchozí farmář hledá ženu bylo více prezentované,ale tato 3 serie je taková utahaná..ani farmáři a farmářka si nemá co řikat a je tam nějak víc střihů, sřihač asi nevěděl jak to nastřihat, když nebylo co točit..

Dobrý den,

po víkendu se můžete těšit na profily nápadnic, rozhovory s farmáři a nová bonusová videa, která nejsou v televizi.

MODERÁTOR DISKUSÍ

jojo efekt
Opakuji dotaz!!!!! 0 21.03.2013 22:56

Tady to snad nikdo nečte! Kdy konečně pohnete zadkem a doplníte u jednotlivých farmářů jejich nápadnice a nápadníky? By ste se měli stydět za tak odfláklé promo!

cvrnda-Jana
Dobrý den Primo,u Miroslava 4 21.03.2013 13:35

Dobrý den Primo,u Miroslava jste přehodili jména,bruneta je Eva,blondýna je Libuška,Já Jana jsem ubytování chválila,nikdy jsem já neřekla nic o dřině,oknech ani dveřích,pouze na otázku v čem nás přivítal,jsem kritizovala tričko děraté,jako nevhodné,nevkusné až urážející,mým dětem jsem vždy říkala,nebudete chodit jako cedník,to fakt nemusím. zdravím Jana

TV PRIMA
Ahoj, Jano. Jak se nakonec 21.03.2013 22:49

Ahoj, Jano. Jak se nakonec farmář líbil? Jak se Vám líbí jak to dopadlo?

Kašmírka
paní Jano nechala jsem vám 12.04.2013 22:10

paní Jano nechala jsem vám kontakt u moderátorů ozvěte se vy jste super ženská a vyhrála jste v bingu když si vás nevybral:). vysvětlím vám proč ten křik kvůli odvázání psa:). výcvik s tím nemá co společné!! mějte se!!

reklama

reklama