Každý pátek ve 20:15

Rozhovor: Laďka prozrazuje, jací jsou noví farmáři doopravdy

V televizi dostane každý z farmářů 5–6 minut. Jak potom poznat, jaký je doopravdy? Něco málo nám prozradila Laďka Něrgešová, která farmářům vybírá partnery už čtvrtým rokem – samozřejmě jen tolik, kolik jí dovolila její profesionalita. Poslechněte si s ní rozhovor.

"Jsem ženská, tak vidím," odpovídá Laďka na otázku, jak se dostává farmářům pod kůži. Tráví s nimi zpočátku s každým sice jen pár hodin, ale i tak to někdy stačí na to, aby si o nich udělala obrázek.

A tak než si ve středu ve 20.15 zapnete televizi, abyste se podívali na letošní desítku odvážných – osm mužů a dvě ženy –, poslechněte si rozhovor s Laďkou Něrgešovou.

Tady najdete profily všech deseti farmářů

Laďka se před natáčením projela na koni Lupínkovi, s kterým byla dokonale sladěná. Ke grošovanému třináctiletému běloušovi si vzala bílou halenku černě vyšívanou. Obula vysoké hnědé kozačky na podpatku – podpatek jí pomáhá udržet nohy ve třmenech, a vyrazila.

Coby vystudovaná herečka prošla Laďka i kurzy jezdectví, a tak se umí nejen sama vyšvihnout na koně, což je při jejím nižším vzrůstu obdivuhodné, ale nebojí se na něm ani cválat. 

A pak už se pojďte s námi podívat na deset farem a třeba se vám někdo ze dvou farmářek a osmi farmářů bude líbit. Ve středu ve 20.15 na Prima family. A další rozhovor s Laďkou najdete i dnes ve 19.55 ve VIP Zprávách.

Laďka se koní vůbec nebojí Foto:

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (5)

RadkaKar
Laďka je nej :-) 0 27.06.2013 22:12

Jeden z důvodů, proč se ráda dívám na Farmáře, je Laďka - jedna z nejlepších moderátorek u nás. Je vtipná, skvěle reaguje, na nic si nehraje... a vždy jí to moc sluší :-)

janiusa
Mila Ladko 0 27.06.2013 01:17

Mate pravdu. Mriek ma v sobe osobni kouzlo. Charakterove i vzledove je to velice zajimavy clovek. Preju jemu ale i vsem farmarum hodne stesti.

jouza bouza
trapné 0 26.06.2013 21:57

a otřesné je líbání Něrg. farmářů. Kazí to celý pořad a vůbec, Něrgeška je děsná

anonym
Přechytralá něrgeška umí 0 26.06.2013 19:39

Přechytralá něrgeška umí mlátit hubou. Tvůrcům se do toho nějak nechce.

Sláva hurá
chceme více informací ze 0 26.06.2013 00:17

chceme více informací ze zákulisí
děkují FHŽ štamgasti

reklama

reklama