Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Johana Janečková

Farmář hledá ženu - Johana Janečková (Hájek) Foto: Farmář hledá ženu - Johana Janečková (Hájek)Foto: Prima

Miluje Ještěd a procházky se psem na přehradu Harcovská. Má totiž pětiměsíční štěně – fenku. Když viděla Petra, plavovlasého dlouhovlasého prince na koni, okamžitě věděla, že do toho jde. Má za sebou tři vážné vztahy, kromě svatby byla i několikrát zasnoubená.

Charakter:
Romantická, citlivá, méně praktická, i když počítá s tím, že bude uklízet zanedbanou mužskou domácnost, dojit kozy a dělat sýry.

Ideální muž:
Silný chlap, který o ni bude usilovat a bude jí imponovat. Nesnesla by, kdyby nebyla na prvním místě.

Věk: 31
Stav:  rozvedená
Bydliště: Liberec
Děti: nemá
Zaměstnání:  pracovala ve vinárně a restauraci
Znamení: 
Zájmy:  Kdykoli to jde, tráví čas na chatě a v přírodě. Ráda chodí do ZOO pozorovat lvy a bílé tygry, má ráda zvířata.
Oblíbená činnost:  Velmi ráda tráví čas i v botanické zahradě. V budoucnu by se chtěla věnovat psaní.

Vaše názory (141)

Alice44
:D 0 26.01.2014 17:02

Tak to jsem se pobavila. Forum plné psychologů a amatérských soudců, kteří háží kameny a hodnotí povahu někoho jiného - koho z 99 % ani osobně neznají, což samo o sobě o nich napovídá dost. Troufnu si říci, že 99 % z vám, milí diskutující, nemá ani nárok někoho posuzovat a navíc tímto stylem. Bude zábavné, až se takové jednání otočí na vás. A to se jistě dříve nebo později stane:))) božní mlýny melou pomalu ale jistě:))

Zuzana13_86
Johana je celkem fajn holka, 0 07.04.2012 22:36

Johana je celkem fajn holka, ale je hysterická, psychiatra by asi ani vyhledávat nemusela....Petr jí podrazil a je fakt blbej že jí nasliboval hory doly.... Já bych se z toho zhroutila taky.... sice to trochu přehrávala,a le na druhous tranu bych se v zamilovanosti nechovala o nic lépe, když by se najednou začal chovat chladně a nesmyslně hnusně. Ona byla celkem v klidu dokud on úplně neotočil a zajímalo by mě proč tak najednou otočil... Proč nejdřív Adrianu pomlouval jak je hnusná a že si jí vybral jen do počtu a Johaně sliboval budoucnost a pak si to rozmyslel. Byla zhrzená štírka a ty se mstí,a le to neznamená že je to psychopatka. Celkem jsem jí fandila aby to vyhrála ona. Chování Petra mě tak akorát naštvalo a ztratila jsem chuť koukat dál... Na druhou stranu přeju zamilovaným, takže jestli Adrianu opravdu miluje, tak jim přeju hodně štěstí. johana se neztratí, je krásná a chytrá :-)

Anka
Lojzo 2 15.06.2011 16:36

Lojzíku, pokud se ti doma líbí leklá ryba, nic proti tomu, je to jen tvoje věc. Ale vyznívá hloupě,pokud normální holku, která se plácá ve velmi nepříjemné situaci, balíš do psychických nemocí.Na typ ženy, jako je Johanka, zkrátka nemáš /třeba jen nervy/, ale to neznamená, že je psychicky nemocná.Většina žen je citově bohatší a tomu odpovídají i jejich projevy, pokud jen žena abnormálně klidná a neprojevující se, pak ten problém bývá spíše tam.Nebo je to chlap. :)

Mikeš 1
Hele, holky. 15.06.2011 19:21

Jonča byla sice jako fajn, ale promiňte, taky trochu hodně střela. Takové věci se přeci holkám stávají, ale většina z nich jde domů hodit šipku na bulecí polštář, na něm se vybrečí a venku se tváří, že jako nic a rozhodně nepředváděj nějaký tyátr. Ale aspoň nám Jonča zpestřila trochu pořad, to zas jóóó. Lojza má recht, většinu mužů by z ní kleplo, ale jistě se najdou i tací, kteří si takovou bujnou kobylku rádi zkusí zkrotit. Jako že ta holka potřebuje jen pevnou ruku, která ji k sobě pevně přitiskne, a bude z ní bezva ženská.
Co se Adri týče, ta je až neskutečná pohodářka

Anka
Nebo jinak? 15.06.2011 21:48

A co když je to mnohem jednodušší. Pokud ženská miluje, umí taky pěkně vyšilovat.Emoce jsou daleko "bujnější", než v klidovém stavu:) Pak se chová možná i divoce. Nekalkuluje, nepředstírá, neovládá se. A zradu nese hodně těžce. Ovšem, pokud nemiluje, dokáže si rozumně spočítat, co asi na toho vyhlédnutého muže platí. Klidně a věcně si jde za svým.Ať je to touha po zázemí, změně životního stylu, nebo touha po dítěti. Je klidná, věcná,pohodová - citově nezainteresovaná. Jo,jo, pánové, takhle nějak to je. A co je lepší?

Lojza
Porucha osobnosti 22.06.2011 22:03

Je to vcelku jednoduché. Může navštívit psychologa, který ji po vyšetření sdělí, co může činit. Jenže vyšetření asi nedá.
Charakteristické znaky zmíněné poruchy:
- sebedramatizace, teatrálnost, přehnaný projev emocí, nedostatečná racionální kontrola
- vyhledávání vzrušení, při kterém je postižený středem pozornosti, egocentričnost,
- sugestibilita, citová zranitelnost, mělká labilní emotivita
- častá manipulace s druhými pro dosažení vlastních cílů, nedostatek ohledu na druhé, intrikuje
- stálá nespokojenost s tím, jak věci vypadají, neustálé problémy v mezilidských vztazích.
Znám muže, kteří s podobnými osobnosti sdíleli nebo sdílejí domácnost. Infarkt, mozková příhoda nebo domácí násilí.
Na skutečně to nemám.

Lojza
Oprava 22.06.2011 22:10

Na to skutečně nemám.

Bylo by zajímavé pozorovat, kdo na to má.
Samostatný pořad: Johana a její soužití s nápadníky?

karola
Johanka 1 09.06.2011 18:16

Tak v prvé řadě bych chtěla napsat, že je dobře, že se Johanka k tomu všemu vyjádřila a řekla svůj názor, tak trochu jsem to čekala.

S tím barákem se to vyřešilo, bylo mi divný, že by sis koupila barák nedaleko Hájka, člověka, který ti ublížil, to by byl masochismus - zbytečné týrání.

A a ještě jedna věc, která mi leží na srdci už když jsem viděla tvůj medailonek, na kterém bylo vidět, jak vykládáš karty sobě i kamarádkám. Moje otázka je, jestli sis vyložila karty na Petra, myslím tím, jestli jsi ho tam v kartách měla a jaká by eventuelně měla být vaše budoucnost. Tyhle věci mě tak trochu zajímají, několikrát jsem byla u různých kartářek a vše co mi řekly, vyšlo na 99 %. S odstupem času jsem si to mohla jen potvrdit.

Dík za odpověď.

ZZ
A tak milý Lojzo, já si pořád 10.06.2011 11:13

A tak milý Lojzo, já si pořád nemyslím, že to vše by byla jen chyba Johanky.... ano, ona naivně nerealisticky a klasicky žensky uvěřila klasickému mužskému poblouznění a řečem, a možná "dojela" na svou následovnou přílišnou hrdost a sebejistotu, snad i pýchu s pocitem, že je jasná favoritka a má vše jisté, a to jí možná zlomilo páteř u Hájka... ale nicméně to není žádná neběžná vlastnost většiny žen podle mého mínění, je to spíš věc diplomacie a větší pevnosti osobnosti uvnitř a nenechání se vláčet emocemi, ale ať je to jakkoli a bylo jakkoli, vyjadřování a postoj Hájka, ač se mi taky jako muž celkem líbí, nemám nic proti němu ani Aduš a přuëju jim vše dobré, se mi nelíbí, nelíbilo a správné nebylo. Tečka.

Lojza
Dojela na svou nemoc 11.06.2011 00:18

Někteří muži, snad většina, obtížně snáší nevyváženou osobnost ženy. Histrionská porucha je v populaci zastoupena asi 15%, takže neběžná porucha to opravdu není.
Nevím, co přesně jí zlomilo páteř vztahu Johany Janečkové a Petra Hájka, ale po takovéto osobnosti zřejmě netoužil. Měl ještě možnost volby. Adriana mně připadá až neskutečně v pohodě.

reklama

reklama