Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Kristýna (29)

Farmář hledá ženu - III - Kristýna Foto: Farmář hledá ženu - III - KristýnaFoto: All

Temperamentní žena, která v sobě nepopře divokou slovenskou krev. Miluje hudbu, tanec a ráda píše dětské pohádky.

Charakter:

živá, otevřená, citlivá, emotivní

Ideální muž:

člověk na úrovni s lidským srdcem a kladným vztahem k přírodě

Věk: 29
Stav: svobodná
Bydliště: Praha
Děti: nemá
Zaměstnání: recepční v solných lázních
Znamení: Beran
Zájmy:květiny a zvířata, životní styl
Oblíbená činnost: zpěv a tanec

Vaše názory (46)

Berrynkaaa
Nevi nekdo jak se dnes dari 0 07.04.2015 20:43

Nevi nekdo jak se dnes dari Ladovi z Farmare III a taky Kristyne ?

MonikaMMM
Kristýna 0 18.05.2013 13:12

Mě se Kristýna s Láďou moc líbili, zářili oba dva..a tak to má být.. myslím,že kdyby si vyříkali vzájemně komu se co nelíbí,mohli třeba být ještě spolu..byli hezký pár...

Tonka J.
Vzkaz pro Kristýnu 1 10.05.2013 11:03

Kristýnko, rozumím důvodům, proč jste Láďu nechtěla. Jemu se taky divit nemůžete. Sklidila jste, co jste zasela. Rychle jste po něm vyjela! Na některé muže to zabírá, holt už jsou takoví. Za těch pár dní jste ho poznat nemohla a Vy už jste se rozplývala nad svatbou a rodinou. A pak jste marně hledala tu romantickou fázi vztahu, kterou jste sama rychlostí větru přeskočila.Příště více vyčkávejte. Být vzácná a mužem dobývána je ženám přirozenější. Nedivte se, že to tak dopadlo. Držím Vám palce !

Kráska
Krasne napsané- pro Tonku J. 12.05.2013 13:31

Hezky jste to zformulovala a hlavně po pravdě s precizní vsimavosti diváka vystihla. K byla moc hrrr a překročila hodně etap, které k zamilovanosti-lásce po krůčkach směřují a navzájem se pomalu rozvíjejí v silné pouto. K už to tedy ví, ze se ma nechat dobývat a muže si trochu testovat, aby pak nebyla nemile prekvapena a hlavně zklamana.

jana 38
Kristynka, ste velmi 2 10.05.2013 10:47

Kristynka, ste velmi sympaticka osoba s vlastnym nazorom. Nepripustajte si negativne komentare, ktore Vam tu pisu. Uplne Vas chapem, Vy ako jedna inteligentna osoba by ste dlhodobo nevydrzala s muzom, ktory sa tak prizemne a urazlivo vyjadruje, nema pevny nazor a charakter. Nakoniec to bolo po celom odvysielani farmara poznat, co je zac. Drzim Vam moc peste, aby ste nasla muza, ktory bude oporou a bude si stat za svojim rozhodnutim, a nie sa spravat ako "zastydly pubertak".

Kráska
Je fajn, ze si na to K přišla sama 12.05.2013 13:36

Je dobře, ze v sobě tu hrdost nakonec našla. Ten koukal ze? ( tedy cumel, jakto on sám nazval) . Proste inteligent s charakterem vesnického bulika. Takhle se přede mnou vyjadřovat chlap, což jsem nezazila, tak mu to dam "sežrat" před celým národem, jako to nakonec udělala K. A udělala to dobře, dobře mu tak.

Kráska
Ještě chci říci... 12.05.2013 13:44

...ze na mě od zacatku působila velmi naivne, přestože vypadala zrale. Přišla mi jako bojovnice, udernice, sebestredna vůči souperkam, nevlidla a mnohdy až doslova zla. O to víc mě v závěru překvapila a potěšila svou uprimnosti, taktnim pristupem a hlavně dobrým charakterem. Soupeřky to sice pochopily dříve než ona, nicméně i ona k tomu dospěla a celému narodu dala najevo své hodnoty a svou hrdost.

Petra Jicin
Kristyna 0 09.05.2013 13:32

Přesně , od začátku šla po majetku.Nechala se ohmatavat, moc dobře věděla jak na sebe zaujmout a zbaví se tim Martiny.A najednou,kdyz k ni Lada prijel,tak ji to vadilo.Vypadá tak na 39 let.

mmilena
Kristy, pro příště na chlapy 0 07.05.2013 22:11

Kristy, pro příště na chlapy pozor. To , že si tě vybere a hned se s tebou vyspí, neznamená, že s tebou ve skutečnosti chce být a míní s tebou zůstat. Takoví chlapi si chcou jen užít. Měj svou hrdost a nebuď do všeho tak hr. Co se snadno získá toho si nikdo neváží.

Anonymouska
Kristýnko, přeji Ti hodně 3 03.05.2013 13:40

Kristýnko, přeji Ti hodně štěstí a lásky. Té opravdové. Jsi milá a krásná holka. :-)

reklama

reklama