Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Lenka Fojtíková

Farmář hledá ženu - Lenka Fojtíková (Kadeřábek) Foto: Farmář hledá ženu - Lenka Fojtíková (Kadeřábek)Foto: Prima

Na vztahy štěstí neměla. Druhý životní partner ji velmi zklamal. Trvalo jí dlouho, než se s tím trochu vyrovnala.

Blízcí by jí přáli nový start, sama by moc chtěla, aby už konečně žila, a ne jen živořila. Má pejska. Na Vlastovi ji zaujala jeho vyrovnanost a životní moudrost.

Charakter:
Mladá duchem s odhodlanou myslí, inteligentní a citlivá, intuitivní.

Ideální muž:
Hlavně charakter, žádný podrazák, moudrý člověk s rozhledem.

Věk: 49
Stav: vdova
Bydliště: Olomouc
Děti: 3 (syn a 2 dcery)
Zaměstnání: kdysi učila v mateřské školce, nyní je nezaměstnaná. 
Znamení: 
Zájmy:  Zdravý životní styl, příroda, četba, duchovní hodnoty.
Oblíbená činnost: 

Vaše názory (66)

kateřina veliká
blahopřání té paní Tereze 0 07.05.2011 12:02

co odešla-TA TO PROSTĚ VYHRÁLA.Ta jediná z těch tří aktérů měla rozum v pořádku,když pominu fakt ,že se přihlásila do tohoto projektu...jít se nabízet přes TV nějakému chlapovi to bych já nikdy nedokázala,připadá mi to jako něco mezi prostitucí a exhibicí. U těch mladších holek to beru ale jako touhu po dobrodružství,tam to je asi dobře,ale u ženy kolem padesátky už bych čekala úroveň.A v případě paní Lenky to bylo hodně pod úroveň, o tom chlapovi snad ani nemá cenu se rozepisovat...

Bruslařka
(To, co se teď, když to píšu, 1 21.04.2011 22:49

(To, co se teď, když to píšu, zobrazuje samostatně, je reakce na příspěvek od "m")

ZZ
.. ale m. má tak trochu 27.04.2011 11:32

.. ale m. má tak trochu pravdu, možná i podstatně, bohužel

anonym
vidím to jinak 29.04.2011 11:37

mně teda Lenka nijak zvlášt nevadí,podle toho co o sobě řekla,neměla zrovna jednoduchej život,brzy ovdověla,novej partner jí zklamal.ted byla bez práce
Jak byste jste se stím poprali vy? jakbyste to řešili? Jinak pokud je pravda( a to fakt nevím),že Vlastík se chtěl jen v TV zviditelnita o žádný seznámení mu nešlo,měl už před natáčením milenku,tak nevím ,kdo je tady teda vypočítavej,sorry.

anonym
učitelka 29.04.2011 11:40

vůbec by mi nevadilo,kdyby učila moje děti v MŠ, vypadá spolehlivá.

ZZ
29.04. 02.05.2011 13:28

To co tady vše píšeš je pravda... ale to není to, co alespoň mně osobně na ní vadí nebo je nepříjemné....není to žena, která když to převedeu na to učitelování má podle mne cit, pochopení a vcítění se do dětí.... byla by podle mne - viz. komunikace s Terezou, která říkala něco, co se jí nelíbí, dost přísná a akurátní a vůbec ne vřelá paní učitelka v MŠ, co má pro ně pochopení,ale spíš ji vidím v mých očích nevyzpytatelnou, že nevím, co od ní lze očekávat...a s Vlastíkem to nemá nic společného, to je kapitola sama pro sebe, to tady ani nechci rozebírat.

m.
tato žena je na první pohled 1 20.04.2011 21:40

tato žena je na první pohled falešná,zlá a vypočítavá...inteligence pokulhává a vychování žádné.....představa,že by tato žena měla na starosti v MŠ mé děti- brrrr, hrůza !!!!!!

anonym
nechte lenku na pokoji,nevím 21.04.2011 10:47

nechte lenku na pokoji,nevím proč jí tady někdo označil za příživnici,vžyt ona mu na tý jeho farmě docela dřela a byla i ochotná tu svojí situaci nějak řešit.To se vám to hodnotí,když sami dluhy nemáte.

Bruslařka
a v hlavě to máš v pořádku, 21.04.2011 22:48

a v hlavě to máš v pořádku, že jo?

anonym
speciál 1 19.04.2011 20:22

shlédla jsem speciál 9.díl, fakt teda nevím, že nechápete, že Vlasta otočil, fakt si myslíte, že by chtěl někdo platit Vaše dluhy?proč dělát udivenou????

reklama

reklama