Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Lenka Kollárová

Farmář hledá ženu - Lenka Kollárová (Čangel) Foto: Farmář hledá ženu - Lenka Kollárová (Čangel)Foto: Prima

Neměla to zatím lehké, přítel ji hodně zklamal, odešla od něho, ještě než se Tadeášek narodil. Mužům od té doby nedůvěřuje. Naděje na to, že by mohla potkat někoho, kdo by její pohled na silnější pohlaví zrehabilitoval, určitě existuje.

Právě Patrik se svou širokou rodinou a domem, který čeká na ženu a děti, ji zaujal. Věří v lásku na první pohled.

Charakter:
Pohodová, praktická, rozumná, nekonfliktní a milá.

Ideální muž:
Rodinný typ, který ocení zázemí a nebude ho lehkomyslně bořit.

Věk: 31
Stav: svobodná
Bydliště: 
Děti: syn (2,5 roku)
Zaměstnání: kadeřnice na mateřské dovolené
Znamení: 
Zájmy:  Domácnost, syn, příroda.
Oblíbená činnost: 

Vaše názory (21)

karola
trabantik 1 07.05.2011 22:19

Souhlasím s tebou. A s tou Šmoulinkou jsi mě fakt pobavil/a:-)

Jmeno a Prijmeni
Lenko, jste skvělá, hodně 07.05.2011 23:24

Lenko, jste skvělá, hodně štěstí do života!

karola
ZZ 0 28.04.2011 20:10

Přesně tak, něco podobného si myslím i já.

Všichni milujeme jídlo, ale není to to nejdůležitější v našem životě. U Patrika mi připadá, že je jídlo pro něj na prvním místě před vším, podle toho také vybíral partnerku - jak se umí ohánět v kuchyni. Aneta ač hezká a sympatická holka tím pádem neměla šanci. Patriku, život je o něčem jiným než jenom o tom žrádle furt. Můj partner je sice taky gurmán, rád si pochutná a dobře se nají, ale pořád s tím jídlem neotravuje, tak jako Patrik. Patrikovi bych moc přála aby našel tu pravou a v lásce hledal smysl života:-)

Lenko jsi moc fajn a přeju Ti jen to nejlepší. Já jsem také na mateřské, mám skoro dvouletou holčičku, která vydá za dva kluky a jsem ráda, že na ní nejsem sama. Takže Ti moc fandím a držím pěsti v nelehké situaci!! Jak psala ZZ, k Tobě by se hodil akčnější, živější chlap, který by Tě motivoval.

mouky
Lence 1 28.04.2011 08:56

Milá Lenko, čas od času nakouknu do diskuse, ale ona "úvaha" mě také nakopla. Ráda bych Vás proto podpořila. Zůstaňte, prosím, taková, jaká jste. Milá, hodná, statečná ženská. Já sama mám fajn partnera, takže si ani nedovedu představit, jaké je být na dítě, domácnost a vše ostatní sama. Nevím, jestli Vám to s Patrikem vyšlo nebo ne. Nevím ani, jestli když jste ho poznala více, jste o něj a jeho způsob života stála. I to se totiž stává. Ale působili jste na mě mile - v posledním díle to vypadalo nadějně. Takže Vám přeju v životě hodně stěstí a nedejte na pomlouvače. Žijte si svůj život dle svého.

ZZ
naprosto souhlasím v podstatě 28.04.2011 11:29

naprosto souhlasím v podstatě s tím, co napsala Karola.... sice je pravda, že mužský má rád navařeno a také na tom záleží, ale Patrik, je s tím opravdu už trapný, stačila by mu dle mého mínění kuchařka a žena na sex... po minulém díle jsem tento pocit nabyla ještě víc...i když nic proti němu, ale je jiná doba a život není o vaření ale o porozumění si..
a pro Lenku....milá Lenko, jste moc sympatická, hezká žena, ale opravdu mám pocit, že s Patrikem byste to nevytrhla a že to není zrovna muž pro Vás, sama vím o čem mluvím, jsem také sama s malým dítětem, ale mezi lidmi má fungovat porozumění a nemůžu si pomoct, pro Vás by se hodil někdo jak to říct, víc akční nápaditý a vůdčí a možná i nechci se tím Patika dotknout trošku složitější na vyšší úrovni... tak abyste jen kvůli pocitu, že nechcete být sama neskončila někde, kde zjistíte, že to není ideální prostředí... jinak držím palce, ať najdete toho pravého!

karola
No Patrik se taky zrovna v 0 27.04.2011 19:12

No Patrik se taky zrovna v komunikaci nepředvedl, chlap by měl ženskou bavit a to, že se s ním ona nudí, je hlavně vina muže. Asi si zkrátka nemají co říct. A co se týče toho jídla, tak mně už s tím Patrik připadá trapnej, přijede za Lenkou a hned se žene k plotně.. ty jsi nic neuvařila?? Jak malý dítě. Nemyslím si, že by Lenka neuměla uvařit, to zvládne každej trouba.

Jana 40
úvaha 1 27.04.2011 16:28

To co jsem mohla vyhlédnout a z toho vyhodnotit usuzuji na velkou nudu mezi lenkou a Patrikem. Můj názor je,že Patrik potřebuje ženu ....co se postará o domácnost a to i s vařením. A Vaření Lenka míjí dlouhým obloukem. Buď neumí nebo je líná. Mám něco za sebou ,ale chlapa po nějaké době bude zajímat co je na plotně.A Lenka se ani nesnažila udělat dojem na Patrika,že to zvládne a co mi hodně na Lence vadilo .....že na otázky od patrika odpovídá ponejvíce hm,hm. Zkrátka ukňouraný ,líný, puber´tácký tele. A být chlapem jdu honem dál.

lk
úvaha 28.04.2011 08:07

Jani tvá úvaha o mé osobě je pěkně milná..promiň.Rozhodně nejsem líná ženská,která neumí ani uvařit.A už vůbec nejsem ukňouraný,puberťácký tele!.A to že nejsem pohotová a mluvná,hold už taková jsem.Jestliže mne někdo soudí jen podle pár minut odvysílaných v tv..jeho soud,ale kdo mne zná ví že se umím otáčet nejen u plotny,že jsem žena pro rodinu a domácnost.Až některá ženská zvládne to co já za poslední roky,klobouk dolů..ono není jednoduché starat se o dítě,domácnost a vše okolo sama a nemít oporu v partnerovi.A ty ženy,které jsou na tom stejně jako já,mi dají určitě za pravdu.Rozhodně můžu o sobě říci,že jsem žena která ví co chce narozdíl od pubertáckých naivních slečen.Tvá úvaha mne pěkně zvedla ze židle..a nedalo mi,abych nereagovala.Lenka.

Petr Kubelák
úvaha 04.05.2011 18:12

Lenko, Patrik tě nevzal za ruku, nepřitulil se,jenom takový pseudo-unisex kamarádský pusy. A nikde nebylo vidět, že by se zajímal o syna, protože vaše případný soužití by hodně ovlivnil jeho vztah k němu a obráceně. Mám podobný zkušenosti ze života,přiženil jsem dceru, člověk do toho buď jde nebo nejde. Patrik je asi maminčin mazel, nedokáže říct co očekává, stačí říct udělejte oběd, jakkýkoliv plán na den, nechal vás tam obě ráno a odjel do práce. Je to poleno. Věřím a přeju ti, aby jsi si díky své odvaze vystoupit v pořadu Farmář, našla někoho, s kým budeš šťastná, kdo bude mít rád tebe i syna a brát tě takovou, jaká jsi. Good luck.

ZZ
Vidím to uplně stejně i s tím 06.05.2011 10:16

Vidím to uplně stejně i s tím polenem pane Kubelák :-)) nemůžu si pomoct :-)

reklama

reklama