Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Simona Hladká (39 let)

Farmář hledá ženu II - Osudové ženy - Simona Alžběta Hladká (Jirka Čoček) Foto: Farmář hledá ženu II - Osudové ženy - Simona Alžběta Hladká (Jirka Čoček)Foto: All

Simona je živel, v životě se ale naučila bojovat sama za sebe. Mládí prožila na vesnici, a tak dobře ví, co obnáší práce v hospodářství.

Charakter:

Energická, extrovert, milující, ctižádostivá, velmi přátelská

Ideální muž:

Je pro Simonu partner, po jehož boku by mohla společně prožívat trochu toho štěstí a klidu. Doufá, že to bude Jiří.

Věk: 39
Stav: rozvedená
Bydliště:  Pardubice
Děti: dvě dcery
Zaměstnání:  pracuje jako pečovatelka a osobní asistentka seniorů a tělesně postižených osob; vyučila se jako tkadlena
Znamení: Beran
Zájmy:  čtení, příroda, zvířata, pěkný film, kino, divadlo, jízda na kole
Oblíbená činnost: poznávání nových věcí a čerpání nových zkušeností

Vaše názory (45)

Bára J.
Sice už je po, ale nedá mi to. 0 10.06.2012 16:20

Jirka je neprůbojný chlap, který k sobě potřebuje průbojnou ženu. Nechápu, proč o Simoně někteří tvrdí, že ho chtěla využít. K čemu, proboha? Její zájem o Jirku evidentně nemohl pramenit se zájmu se obohatit, přiživit se apod. Já bych na udiveného nemastného neslaného hodného Jiřího nervy rozhodně neměla. A vůbec se nedivím, že Simona byla v posledním díle rozčarovaná.

jaroslava 54
Simonka 0 08.06.2012 21:59

Doufám,že nejste Jirkou on vás moc zklamal a já by sním už nebyla.

ZooneIogicka.zahada
jojo efekt 0 18.05.2012 19:22

Ale já přece nevrdím, že nikdy předtím neměla žádného partnera, pouze se divím, že si nyní nemůže najít odpovídajícího.

ZooneIogicka.zahada
Simona 2 17.05.2012 07:34

je velice sympatická ženská a divím se, že si doposud nebyla schopna najít odpovídajícího partnera. Dalo se předpokládat, že vše skončí tak, jak skončilo. Jirka nebude nikdy schopen se vymanit z područí své matky a sestry a skok do městského prostředí je pro něj naprosto nepřijatelný. To musí vědět i Simona, obzvlášť když pořad se vlastně jmenuje "Farmář hledá ženu".

jojo efekt
to ZOO 17.05.2012 09:39

Jak můžeš vědět, že neměla těch partnerů už více, minimálně dva otce svých dcer a spíš bych se ptala, proč s ní žádný nevydržel!

anonym
7:34 - Bude to možná 17.05.2012 10:40

7:34 - Bude to možná jednodušší - Jirka ji prostě nechtěl.

kazi
Simi 0 16.05.2012 00:11

Držím Vám palce a myslím, že si oba stojíte za to. Vydrž, ono mu to dojde!!!!!! A jinak ti moc fandím a jsi moc hodná. Já vím, je to někdy těžké.....pa.

anonym
Vzkaz pro Simonku: Je to 0 15.05.2012 13:38

Vzkaz pro Simonku: Je to smutné,zvykl si na něco co v životě ještě nezažil ale maminka má na něj velmi silný vliv.On bude chtít jen kamrádství ale nikdy se neodhodlá Tě požádat o ruku.Bylo na něm vidět,že by chtěl být s Tebou ale zárověň příkaz matky nechtěl porušit.Moc Ti přeji upřímějšího partnera který bude pevně držet svůj život ve svých rukou a udělá Tě šťastnou.

fingie
škoda 2 14.05.2012 23:15

Simona Jirku nakonec nutila, aby odešel od toho, co dělá celý život,co má rád.Dala mu nereálné ultimátum a muselo jí být jasné, co Jirka odpoví.Když šla do tohohle pořadu,musela počítat s tím,že se eventuálně ona bude muset přestěhovat a ne že bude Jirku nutit,aby nechal celý statek na krku své mámě a sestře.Působila na mě jako rozumná žena,která ví co chce,ale nakonec se projevila jako puberťačka,která když něco nedostane,tak se naštve a není s ní řeč.Mohla mít s Jirkou hezký vztah.

AnonymousX
Mě se nezdálo, že by Jirku 15.05.2012 10:56

Mě se nezdálo, že by Jirku Simona k něčemu kromě nějakého normálního názoru nutila, ale Jiřík jen tlachal z cesty, vypadá to, že Jiřík je odněkud z jiné reality :) Jinak z toho je jasné, že vztah "matka a řekněme opožděnější syn" by nefungoval a navíc jednu mámu má, se nedivím, že to pak Simona pojala jako divadelní roli, když Jirku blíže poznala a byla vázaná smlouvou s tv.

reklama

reklama