Každý pátek ve 20:15

Nápadnice Tereza Kovaříková

Farmář hledá ženu - Tereza Kovaříková (Kadeřábek) Foto: Farmář hledá ženu - Tereza Kovaříková (Kadeřábek)Foto: Prima

Je svérázná a, jak sama říká, náročná na protějšek. Muži se jí bojí, působí na ně dominantně. Prý je to ale omyl, když se zamiluje, je jako liána, jak říká, naopak submisivní, muže by následovala kamkoliv. Umí si představit život na farmě. Je invalidní důchodkyně, ale holduje turistice a procházkám s ovčákem Falkem ke splavu Odry.

Charakter:
Energická, samostatná, má pro strach uděláno, svérázná optimistka.

Ideální muž:
Hodný člověk, kterého by si mohla vážit a respektovat ho. Na Vlastovi ji zaujal jeho hluboký a upřímný pohled.

Věk: 50
Stav: 
Bydliště: Ostrava
Děti: 2 synové
Zaměstnání: je v invalidním důchodu
Znamení: 
Zájmy:  Turistika, plavání v přehradě, divadlo, zvířata – křeček Barča.
Oblíbená činnost:  Ráda jezdí starou tramvají do hospůdky na tvarůžkový chlebík do Kyjovic.

Vaše názory (54)

marta132
seznamení 0 01.08.2011 14:27

Ahojte Terezko.Sledovala jsem pořad Farmář hledá ženu a musím říct,že jste velmi sympatická.Chtěla jsem se zeptat,zda-li jste ještě stále hledající.Mám kamaráda(54) farmáře, pro kterého hledáme hodnou přítelkyni...Pokud by jste měla zájem,mohu zaslat fotografii a bližší info... :)S pozdravem Marta z Valašska (kayex@centrum.cz)

anonym
Terezce 2 12.05.2011 09:53

Paní Terezo, vy jste krásná, slušná a opravdu fajn žena do nepohody. Vše co jste řekla byla pravda a taky jste nás diváky i pobavila, třeba jak jste pucovala latrínu a pod. bylo fajn na Vás koukat. Vy si určitě najdete výborného chlapa a budete maximálně šťastná, to Vám přeji ze srdce. bylo jasné, že se nebojíte práce a jen nám tady napište proč ten Vlastík se přihlásil, když prý měl ženskou? Jinak jste nejlepší a hodně štěstí v životě. už jste si zažila dost zla, tak teď bude pro Vás jen štěstí.

Tereza K.
odpověď na krásné psaníčko.... 12.05.2011 13:31

...moc Vám děkuji za krásné psaní.Potěšilo mě,jsem ráda,že se Vám farmář líbil....Vlastík ženu neměl...je to jeho kamarádka,které pomáhá v nesnázích...Jmenuje se Jitka a má cca 26 let...žije tam u něj v té spodní chatrčce asi dva roky a pomáhájí si navzájem...Vlastík je typ človéka,který by pomohl v nesnázích každému/taky nechá ve spodní chatrčce přespat každého,kdo si nemá kam složit hlavu/..Myslím,že Lenka ho musela hodně naštvat,když jí nechtěl a nepomohl jí...S pozdravem Tereza

mamina
Jak dál? 17.05.2011 13:01

Milá Terezko, moc jste se mi v pořadu líbila a protože jste taková nezdolná ženská, zajímalo by mě, jestli jste Vlastíka přece jen ještě nezkusila kontaktovat a jestli třeba nezůstalo alespoň přátelství.Myslím, že s Vámi by se mu žilo dobře, jen Vy byste potřebovala trochu lepší podmínky k životu.Ale ani to by nebyl takový problém, ta dostavovaná chaloupka by mohla určitý komfort poskytnout. Vy byste ho dokázala pozvednout.Moc Vás zdravím a přeju do života jen to dobré.

Tereza K.
odpověď na krásné psaníčko.... 20.05.2011 18:04

MIlá mamina..děkuji Vám za krásné psaníčko.Moc mě potěšilo.Jsem ráda,že se Vám farmář líbil.S Vlastíkem sme zůstali přátele...Jsem typ člověka,který se neuráží a ví přijat i prohru..i když??No asi to byla výhra,protože mám jinou představu o farmaření a farmářech.S pozdravem Terka

Dajen
tak já nechápu... 22.05.2011 12:59

tak a co by bylo dál kdyby si opravdu některou z vás tam nechal... to by se kamarádka vrátila a žila s vámi, nebo by se už nemohla vrátit... To mi hlava nebere. Tolik místa tam nebylo.

Tereza K.
předsi .... 22.05.2011 19:11

předsi jsi tam nechal Lenku/vybral si ji/a pak ji vyhodil....Lenka by s ním žila v horní chatrčce a tá jeho kamarádka a ostatní kamarádi přespávají a bydlí ve spodní chatrčce,ve které jsem spala já...myslím,že je to vysvetleno dostatečně.._Vaša Terka

StanoSK
Stretnutí 02.04.2014 14:05

Nešla by si na stretnutie 31.5.2014 vo Vernosti BA o 12:00 po 35 rokoch?

kateřina veliká
jediná vítězka z toho tria v Mladých Bukách 0 09.05.2011 12:35

je paní Tereza.Třeba to brala jako formu dobrodružství účast v tomto TV projektu.Při zjištění faktu s jakým materiálem přišla do styku vyklidila pole a neztrapňovala se a ode mne 10 palců nahoru.Rvát se o chatrč v horách s nerudným chlapem a neinteligentní,zato ambiciózní Lenkou bylo zřejmě pod její úroveň...Dopadlo to přesně tak jak jsem předpověděla.Paní Tereze přeji úžasného chlapa ,toho ale přes TV nesežene a spokojený a šťastný život!!!!!

Václava
Dobrý den paní Terezko, jste 1 13.04.2011 15:39

Dobrý den paní Terezko,
jste velice milá a sympatická paní. Od počátku se mi líbil Váš přístup a hlavně to, že si na nic nehrajete. Ze všech účastnic ve Farmáři jste se mi líbila nejvíc. Přeji Vám, ať se Vám v životě daří, ať jste spokojená a přeji hodně zdraví Vám i Vašim dětem. Vendy

reklama

reklama