Každý pátek ve 20:15

Společný víkend

Farmář hledá ženu II: Víkend s vyvolenou - Obrázek 7  Foto: Farmář hledá ženu II: Víkend s vyvolenou - Obrázek 7 Foto: All

Nastává slavný den. Svátek, kdy zůstane práce na chvíli stát a farmáři se hodí do gala, protože plánují společný víkend se svou vyvolenou... Už v pondělí 7.5. na Prima family!

Jako malé dítě se těší Jiří na svou Simonu, kterou pozná v jejím domácím prostředí. Také se seznámí s jejími dcerami, které už čekají na nádraží. Prý bude cestou počítat pražce, aby mu jízda po kolejích pěkně ubíhala. Dojde při první společné noci k většímu sblížení? Indián Honza se blíží k Lenčinu domku sebevědomým krokem. Ti dva už mají společnou noc za sebou, teď si mohou užívat víru velkoměsta. Lenčin domek a Honzův ranč se liší jako porcelánová panenka a cínový vojáček, přesto se Honza u Lenky cítí jako doma. Jak mu bude v obleku a v luxusním hotelu uprostřed staré Prahy?

V romantickém hotelu prožijí noc i Jeníček a Martina, kteří to spolu myslí vážně. Plánují společnou budoucnost, řeší bydlení, výchovu dětí, možná i dalšího potomka. Bude pro oba kouzelný víkend s večeří a bublinkami ve vaně i ve skleničce dalším impulzem k perspektivní životní změně? I Standa přijel za svou milou a zlobivou Kačenkou. Na hlavě stetson a v nitru trochu obav a trémy, jak ho nevyzpytatelná Katarína přivítá. Bude vzdorovat, nebo se oddá svému farmáři, i když se kvůli ní neoholil? Standa doufá, že až se ten blonďatý slovenský živel zklidní, ukáže své dobré srdce a otevře náruč. A co benjamínek Míša, kterému dala Aneta definitivně košem? Zůstane sám? Kdepak, Michal je jedno velké překvapení. Zkontaktoval „indiánovu” Janu, která se mu líbila od začátku, a tmavovlasá Lvice už míří na jeho farmu. Bude z toho láska?

Zda z tohoto mráčku zaprší, uvidíte v pondělí 7. května ve 21.20 na Prima family. V předposlední epizodě pořadu Farmář hledá ženu sledujte, kam dospěly vztahy našich farmářů, kteří by měli dnes večer sklidit, co zaseli... Jdeme do finále!


Honza a Lenka nevěří svým očím, do jak nádherného prostředí se přenesli. Lenka dokonce zvažuje, že zruší plánované divadelní představení a budou si s Honzou jen užívat luxusního apartmá. Z Honzy se jako mávnutím kouzelného proutku stane velkoměstský švihák a zamíří s elegantní Lenkou na vybranou večeři. Cítí se uvolněně, prostě báječně...

Profil Indiána Honzy Pokorného a jeho nápadnic najdete ZDE

Jirka je u Simony opravdu jako v Jiříkově vidění, když po srdečném uvítání na nádraží v její útulné kuchyni poprvé v životě spatří fungovat toustovač a ochutná tousty. Po dvaceti letech půjde do kina, do multiplexu pro páry, což si i Simona užívá jako mladá holka. Všechno je poprvé... I první společná noc vedle Simony. Jaká bude?

Profil Jirky Čočka a jeho nápadnic nejdete ZDE

Jeníček jako vždy na tváři lehký smích, Martina je tolerantní klidná síla, ti dva jsou snad pro sebe stvořeni. Alespoň to tak vypadá, když se společně baví a plánují budoucnost. Potvrdí to definitivně první společná noc, až za sebou zavřou dveře svého hotelového apartmá? Jaké bude první společné ráno sympatického páru?

Profil Jeníčka Berana a jeho nápadnic najdete ZDE

Standa dostane od Kataríny hned kapky, takhle si to uvítání u ní doma asi nepředstavoval. Mluví o kamarádství, přátelství a čase, který potřebuje. Jak asi dopadne romantická noc v hotelu se srdíčky? Bude vůbec nějaká? Nechte se překvapit, protože jasno v tom zatím nemá ani vrtkavá Katarína...

Profil Standy Sekaniny a jeho nápadnic najdete ZDE

Michal ze svého běžného života nevybočí, zůstane na farmě, ale s Janou! Jak novou adeptku přijmou Míšovi rodiče? Jak si padnou s Michalem do oka? A jak se mladá brunetka postaví k práci? A kde bude spát? To vše a ještě mnohem víc uvidíte v dalším dílu své oblíbené reality show.

Profil Michala Friče a jeho nápadnic najdete ZDE


Anketa

Z finálové pětice farmářů je mi nejvíc sympatický:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (0)

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama

reklama