Každý pátek ve 20:15

Startuje druhá řada pořadu Farmář hledá ženu

Farmář hledá ženu, logo, PNG, průhledné Foto: Farmář hledá ženu, logo, PNG, průhlednéFoto: All

První „představovací“ díl uvidíte v pondělí 11. července ve 21.10 na Primě.

Opět po roce máte šanci vybrat si svého favorita mezi desítkou farmářů, kteří se přihlásili do druhé řady pořadu Farmář hledá ženu.

Léto je nejen období dovolených, ale na venkově zejména žní. Na rozdíl od konkurence netáhne ale Televize Prima do pole a souboje o zrno s obstarožní obrněnou kavalérií, ale přemýšlí nad tím, jak farmářům pomoci ke štěstí. Na televizní obrazovky se tak po roce vrací druhá řada oblíbeného pořadu Farmář hledá ženu.

V první epizodě budete moci nahlédnout do soukromí deseti farmářů, kteří se přihlásili do castingu, aby i oni, jako například v minulé řadě Petr Hájek, našli své osobní štěstí. Žijí v různých koutech naší země, mají odlišné osudy i rodinné zázemí, jsou nejrůznějšího věku, ale jedno mají společné. Touží poznat ženu, která by jim zaplnila nejen prázdné místo na jejich farmě, ale hlavně v jejich srdci.

Podívejte se na první díl, zhodnoťte si je a můžete si i zatipovat, se kterými z nich chcete prožít na obrazovkách jejich cestu za štěstím. A nemusí to být jen na obrazovce vaší televize. Slečny a dámy, pokud Vás některý z farmářů natolik osloví, že byste chtěla zkusit prožít po jeho boku zbytek života, napište a přihlaste se. Třeba právě vy budete ta pravá vyvolená.

První představovací“ díl uvidíte v pondělí 11. července ve 21.10 ma Primě.

Anketa

Nejsympatičtější farmář je:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Anketa

Nejsympatičtější farmář je:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (21)

J.Hrubesova
Zpráva 0 19.05.2013 17:51

Ahoj, je mi šedesát a hledám hodného farmáře. Jsem už dlouho sama a bydlím v Ústí nad Labem. Děkuji. Jana

Debora
castink 1 19.07.2011 16:21

Opravdu? To by mě teda zajímalo, jak ohrožovala moje diskuse na castigu Honzu nebo jiné soutěžící, když jsem psala o televizi prima a o jejím zkorumpovaném pořadu!!! A samozřejmě o svobodě slova, která tady "prý" je a svobodné diskusi. O soutěžících tam nepadlo ani slovo. Takže Vaše odpověď je vlastně mimo mísu. Chtělo by to pořádně číst ty příspěvky!!!

zapřemýšlejte;o) Vždyť jste přímo psala o Honzovi!!! Nebo vaše slova byla myšlena na všechno a na všechny?

MODERÁTOR DISKUSÍ

Míla3
dotaz 24.07.2011 10:59

prosím o info,kdy bude další pořad "farmáře",děkuji moc!!

Dobrý den,

celý pořad se předtáčí několik měsíců a poté se bude vysílat. Pravděpodobně na jaře 2012 se diváci seznámí s pěticí vybraných farmářů.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Debora
Ale jděte Vy brepto :-) A 0 19.07.2011 16:00

Ale jděte Vy brepto :-) A podle Vás moje příspěvky teda Tomášovi neubližují? To jsem ráda. A nevím co ubližovalo soutěžícím na mém příspěvku k Vám, že tu není svoboda slova atd...

příspěvky k Tomášovi jsou ještě na hranici, ale co není může být. Mně je jedno, zda píšete k Jardovi či Pavlovi. Důležitá jsou slova. A mám i instrukce, kterých se držím. Přece jenom je to práce.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Debora
To je zvláštní, že u Tomáše 0 19.07.2011 15:39

To je zvláštní, že u Tomáše moje příspěvky nemažete ale na castingu a u Indiána Vám tolik vadí :-) Jak úsměvné. Že by jsme se vrátili do komunismu? :-D

Dobrý den,

pokud si vyloženě přejete vaše příspěvky smazat, máte mít. Vaše příspěvky byly smazány z důvodu (možná pravdivých) slov, které mohou dotyčné osobě hrubě ublížit. Pokud máte nějaký osobní problém s dotyčným, tak si ho neventilujte zde, ale mezi čtyřma očima.

MODERÁTOR DISKUSÍ

Konstánc
z nedostatku příležitostí 0 18.07.2011 08:44

Až jednou ani u nás v hospodě nenarazím,přihlásím se.Kluci jako lusk,jeden hezčí než druhej.Bude o ně tahanice!

T.K.
dotaz 0 14.07.2011 18:08

Zdravím,
asi jsem někde nedokoukla - kdy to bude pokračovat, prosím? Nemám tv, tak to hlídám jinak :-).
Děkuji za odpověď.
T.

Eva.83
Nedostatek služebných 0 13.07.2011 16:29

Chlapci potřebují trošku píchnout s farmou, prý málo služebných. Valach Tomáš, který neuspěl v prvním díle Farmáře, je tu znova. Nejspíš mu 7 hektarů trávy a 10 cigaret z ní denně, trošku vyprázdnilo hlavu. Po pár měsících nasoupil s novou strategií a image! Ale pozor co stále skrývá doma ve skříni. Tak holky šťastnou ruku! E.

Barča.80
písnička 1 13.07.2011 10:26

Dobrý den,
mohla bych poprosit o název písničky, ktará byla v některých upoutávkách v první sérii tohoto pořadu. Byla pomalá a zpívaná ženským hlasem.
Moc díky. :-)

Mollar
Písnička 16.07.2011 12:13

Dobrý den,

nevím jistě, ale možná je to tahle písnička: http://youtu.be/p2yNO711soQ

Zatím

reklama

reklama