Každý pátek ve 20:15

VIDEO: Ty scény ve Farmáři fakt nejsou nahraný, říká moderátorka Laďka Něrgešová

Moderátorka Laďka Něrgešová je ve čtvrté řadě v plné síle Foto: Moderátorka Laďka Něrgešová je ve čtvrté řadě v plné síleFoto: All

Jak už určitě víte, čtvrtá řada oblíbeného pořadu Farmář hledá ženu je na spadnutí. Co nám těsně před jejím začátkem řekla sympatická moderátorka Laďka Něrgešová? Podívejte se na rozhovor.

Na co se mohou diváci těšit? Podle Laďky toho není zrovna málo. Třeba jeden z farmářů je takový vtipálek, že jeho hlášky ve štábu za dobu natáčení zlidověly. Schválně si zkuste tipnout, ještě než se podíváte na video, který z nich to je.

Diváci si mohou být jisti, že žádné ze situací ve Farmář hledá ženu nejsou nijak „narafičené“. Laďka prozradila, jak si štáb počíná na farmách a také to, jestli vůbec existuje nějaký scénář.

Podívejte se na video:

A nezapomeňte v pátek ve 20.15 sledovat na Primě premiérový díl pořadu Farmář hledá ženu!

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (13)

Fr. Sokol – Tůma, Celibát, II./59,( z roku 1933)
„…z principu nevěří...čecháčkovské…" 2 28.01.2014 16:40

Lid zdejší…nad výsost nedůvěřivý…
Kdo mezi něj přišel, ten ho okradl.
Lehkověrnost, dětinská příchylnost a důvěrnost byly z něho vymrskány těmi spasiteli, již obléknuvše se v háv přátelství s maskou kultury, v póze upřímnosti komediantské, hlásali mu lepší doby příští, až uvěřil – a byl zklamán. Byl zklamán v důvěře a byl zklamán ve víře. Vše bylo vypočítáno na jeho vyždímání.
Pochopil konečně…v závěrečné fázi nedůvěřoval ani sám sobě.

Korbelarova
:-))))))) 28.01.2014 17:39

No vy mate dost...! :-))

Johnb432
Exclusively at Target 42 30.05.2014 15:54

Exclusively at Target 42 Bluray Combo Pack with exclusive bfegdaaeddga

jojo efekt
Bla, bla, bla! 9 23.01.2014 16:07

Kecičky naivní holčičky! Komu tu pohádku chce Laděnka namluvit? Koulí zmalovanýma očima, mává křidýlky, ale stejně jí to uvěří jen trouba :P

Pani Monika :-)
Klasický Čech 24.01.2014 09:55

Klasický Čech promluvil!!
-Ničemu z principu nevěří. Všechno je špatně a ostatní jsou hloupí sráči. GRATULUJU. Možná by se měl ,,jojoEfekt,, víc zamyslet nad vlastním životem-a nepsat na servry pořadů,kde nás (diváky s noblesou) uráží.
P.S. : zkuste někdy vycestovat ze země! Dost to v nadhledu a oné čecháčkovské sebestřednosti pomáhá

jojo efekt
paní Moniko 24.01.2014 13:23

hlavně myslete vy! Nevěřte všemu co vidíte, vždyť už je to čtvrtá řada. Bulvár jede, takové info jako oni nám tady nepředloží. A buďte v klidu, za hranicemi jsem poměrně často, dokonce znám holandskou verzi a úroveň je fak hodně, ale hodně odlišná.

Jarka Nováková
jojo efekt 24.01.2014 23:19

I vy sám očividně tu pohádku od Laděnky sledujete. Tak proč taková agrese? Když se Vám nelíbí, přepněte a sledujte něco, co Vám přinese osobní uspokojení....

Korbelarova
Jojo efekt 25.01.2014 00:32

Nerozumím tomu,proč by to nemohli natočit tak,jak Laďka říká,a zároveň mit čtvrtou řadu?? Chápu,že na Slovensku se jim nechtějí hlásit,když z farmářů dělají nadržené blbce. Ale náš Farmář je kultivovaný,a je milý? Copak v bulváru,který teda nečtu,psali,že je to vymyšlené?

jojo efekt
Ano, 25.01.2014 09:21

pro takové diváky,jako jste vy se točí podobné pořady.Sleduji Farmáře,ale u toho přemýšlím a představte si,že oni nežijí ve vakuu,oni mají sousedy,známé, rodinu,a ti vděčně hltají historky z natáčení a o natáčení.Když někoho dobře znáte z dřívější řady,proč najednou věřit,že to teď konečně bude to echt pravé?Proč se objevují stejné nápadnice, proč výběr nápadníků je fakt zoufalý?Josef těžký alkoholik, sprostý jak dlaždič, vy věříte, že tohoto týpka si některá z lásky vezme?

Trouba Jozef
Já Laděnce věřím,je to fajn 25.01.2014 18:52

Já Laděnce věřím,je to fajn kluk .

reklama

reklama