Každý pátek ve 20:15

VIDEO: Ve Farmáři se těšte na hluboké výstřihy a také neočekávaný obrat!

Dámy zvolily účinnou taktiku! Foto: Dámy zvolily účinnou taktiku!Foto: All

První setkání nápadnicemi a nápadníky mají čtyři farmáři a jedna farmářka za sebou. V některých případech to zajiškřilo i při "hromadném" setkání, tentokrát ale bude příležitost poznat se více zblízka. A dojde taky k neočekávanému obratu! Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primě na Farmář hledá ženu.

A jakou taktiku ženy bažící po farmářově pozornosti zvolily? Tak třeba většina Petrových nápadnic se zacílila na základní pudy, a to velkým výstřihem. A nutno dodat, že tato taktika evidentně zafungovala. Petr si totiž vedle Kamily najde ještě jednu horkou kandidátku na svou partnerku.

"Metalák" Pavel vystaví své "panenky" křížovému výslechu a jednu se mu dokonce povede rozbrečet. Co se několikanásobné matky tak dotkne?

Na intimní rozhovor s farmářkou Zuzanou se chystá mimo jiné lamač ženských srdcí Hassan, o němž jsme psali minule. Získá si její sympatie, aby ho Zuzana nevyřadila? A odkud že můžete Hassana znát?

Článek

Kteří tři jsou vám povědomí?

VIDEO: Tak tohle jste nečekali! Katarína a Libuška opět ve Farmáři

Jak je známo, do reality shows a televizních pořadů se často přihlašují stále ty samé osoby. V minulých řadách Farmáře to byl třeba indián Honza, ale i v aktuální 4. řadě ...

Farmář - tanečník Jiří své ženy zkoušel ze zemědělských znalostí. „Už jsi dojila kozu?“ bude otázka, která některé nápadnice uvede do nemalých rozpaků. Moderátorka Laďka Něrgešová ji trefně okomentuje hláškou: „Měli jste první rande a hned se tě ptá na kozu.“

I Josef bude opět ve formě. První uchazečku o jeho srdce přivítá slovy: „Já se moc nelíbám, to je nehygienický.“ Ale vzápětí se nechá slyšet, že večer by chtěl otestovat její ´polštáře´. Ovšem to ještě zdaleka netuší, že se na něj řítí jedno obrovské, blonďaté překvapení - Katarína! Ačkoliv se původně přihlásila jako nápadnice getlemanského farmáře Jirky, na konci dílu ji uvidíme právě po boku svéráza Josefa! A ten nakonec neodmítne ani ten nehygienický polibek.

Všichni farmáři budou muset dát sbohem dalším nápadnicím a nápadníkům a pročistit tak jejich řady. Mezi kterými dvojicemi přeskočí jiskra a kdo naopak dostane slunečnici na rozloučenou?

Nenechte si ujít další díl seznamovací show Farmář hledá ženu v pátek 31. 1. ve 20.15 na Primě.

 

Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (0)

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama

reklama