Každý pátek ve 20:15

Závěrečné setkání

Farmář hledá ženu II - U Kapličky - Obrázek 3  Foto: Farmář hledá ženu II - U Kapličky - Obrázek 3 Foto: All

Všechno jednou končí, i společné poznávání farmářů a jejich žen. Farmář hledal ženu a bylo to dlouhé, těžké, náročné i krásné. Bilancujeme: jak vztahy probíhaly, který bude pokračovat a jaký pravděpodobně skončí s poslední klapkou? Uvidíte už v pondělí 14.5. na Prima family!

Poznávání partnera je také sondou do vlastního nitra. Moderátorka Laďka Něrgešová naposledy vyzpovídá farmáře i ženy, aby si vyslechla obě strany. A bude to zajímavé… Někde už je jasno, ale jiné příběhy mají stále otevřený konec. Někde chybí upřímnost, někde dobrá vůle, možná obojí. Nejdramatičtější vývoj zažil Michal, který opsal kruh a vrací se na začátek.

Indián Honza na setkání nepřijel, protože je nemocný, ale Lenka mluví o velkém zklamání. Zklamaná je i zamilovaná Simona; že by se v bleděmodrém opakoval příběh Petra Bušáka? Určitě nepadlo poslední slovo mezi Standou a Katarínou, ale jak to tak vypadá, Standa to hraje na obě strany… Kdo ale opravdu září, to jsou Jeníček a Martina, protože farmář z jižních Čech opravdu našel svou ženu. Co všechno se stalo od posledního romantického víkendu? Kam se vztahy vyvinuly po půl roce? Jak dopadly pomyslné dožínky?

Nenechte si ujít poslední díl reality show Farmář hledá ženu v pondělí 14. května ve 21.20 na Prima family a dozvíte se odpovědi na všechny otázky.


Nejdramatičtěji prožil svůj příběh nejmladší Michal. Nejprve podlehl Lucce, pak marně toužil po Anetě a nakonec si našel Janu, která se původně hlásila k Honzovi. Byl to ale začátek trvalého vztahu, nebo jen další krátké vzplanutí? Jana nakonec zklamala Michala nejvíc, zachovala se prý nejdětinštěji ze všech děvčat. Vrátí se nakonec k Lucce z Vizovic, která ho má pořád ráda?

Profil Michala Friče a jeho nápadnic najdete ZDE


Nejvíce emocí se objevilo v příběhu Honzy a Lenky. Jejich vztah přímo překypoval vášněmi, prožili nezapomenutelný víkend v Praze. Kam se ale všechno podělo? Lenka mluví o zásadním zklamání, oba o ztrátě důvěry, Honza o odlišných prioritách. Dozvíme se, co se vlastně stalo?

Profil Indiána Honzy Pokorného a jeho nápadnic najdete ZDE


Standa si zvolil nevypočitatelnou Katarínu, která se až na poslední chvíli rozhodla a šla za ním do hotelu, aby strávili společnou noc. Katarína už nechce být sama a touží po lásce na celý život. Jenže… Standa není „Na konci světa“ sám. Má tam Alenu, která Katarínu na farmu nepustí. Jak to Standa na svém ranči vyřeší? Je do Katky zamilovaný, ale má ji rád natolik, aby udělal zásadní krok? Jinak pro Katarínu není „ani chovnej, ani tažnej chlap, ale vůl…“

Profil Standy Sekaniny a jeho nápadnic najdete ZDE


A co nesmělý Jiří? Už si ho Simona dostatečně ochočila, nebo to už dávno udělaly ženy v jeho rodině? „Bé“ je správně, protože Jiří, který si pobyt u Simony dokonce prodloužil, ji po odjezdu ještě ani nenavštívil. Zbude mu jen spousta krásných vzpomínek? Jirka je pod velkým tlakem maminky a sestry, Simona je zamilovaná a zklamaná. Chce slyšet rozhodné slovo. Dočká se ho? Zatím Jiřímu vzkazuje: „Až přijedeš do Pardubic, dej vědět…“

Profil Jirky Čočka a jeho nápadnic nejdete ZDE


Jak to tak vypadá, vítězným párem druhé řady je Jeníček a Martina. Hodí se k sobě, sluší jim to a plánují společnou budoucnost. Možná i společného potomka. Kdy vzplanula zásadní jiskra mezi nerozhodným Janem a trochu odtažitou Martinou? Když se poprvé objali, zafungovala chemie a srdíčko. Jenda oceňuje rozumnost a solidní zázemí své partnerky, za niž se „může schovat“, Martině se Jeníček líbil od začátku. Zapracoval na jejich vztahu už zub času, nebo jsou pořád zamilovaní?

Profil Jeníčka Berana a jeho nápadnic najdete ZDE

Otázek je mnoho a diváci uslyší zajímavé i překvapivé odpovědi. Kam odletí závěrečné balonky štěstí? Přinesou novou naději? Přestože druhá řada reality show Farmář hledá ženu právě končí, na obzoru se už rýsuje řada třetí...

Farmář hledá ženu II - U Kapličky - Obrázek 1  Foto:

Anketa

Z finálové pětice farmářů je mi nejvíc sympatický:

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
Líbí se vám tento článek?

Vaše názory (18)

Marťa K.
Podle mého názoru je tento 0 22.07.2012 21:27

Podle mého názoru je tento pořad o tom, že farmář hledá ženu a to k sobě na farmu. Ne, že ho "vyvolená" žena bude tahat do města, několik set kilometrů daleko. V rozhovoru bylo dáno na jevo, že moderátorka měla pouze svoji verzi a tu Jirkovu zcela převracela.

Petra.P
Tak to mělo být divákovi 2 16.05.2012 16:17

Tak to mělo být divákovi objasněno ... nic to ale nemění na tom, že moderátorka svou roli nezvládla, chtěla slyšet jen svoji verzi, nutila ho do něčeho, ty výrazy ... doufám, že se Prima nad tím zamyslí a dá v příští řadě jiného moderátora .... nevím proč není diskuze i u moderátorky ...

jojo efekt
Proč? 17.05.2012 09:37

Nemocnou matku by Jiřího sestra zvládala, ale k tomu veškerý dobytek? Jirka zase na nátlak Simony něco odkýval a pak realita zcela jiná. Na zimu všude roste nezaměstnanost, co by tam asi tak dělal? Simona potřebovala příběh uzavřít bez ztráty kytičky.

Proč není diskuse u moderátorky? Protože by ji museli zase rychle zavřít. Nechápu, proč tam drží tak neschopnou ženskou, která sama neuvažuje a mele naučené texty.

Anonymous
A kdo se bude v zimě starat o 09.07.2012 11:03

A kdo se bude v zimě starat o farmu? Pokud by Jiří měl zájem a potřebu si něco přivydělat v Pardubicích, může se rozhodnout sám. Simona se mně nezdá vhodná ani ochotná žít na farmě. Důvěřivého Jiřího spíš zesměšňovala.

Mihule potoční
Moderátorka 1 15.05.2012 20:14

Oprava: Petr Vojnar

Wiki
Simona... 15.05.2012 21:43

...je koza, proč ho nutí aby odešel od něčeho co má rád? Pokud toho druhýho miluju, tak proto jaký je a nebudu se snažit ho úplně předělat. Je to sobecká koza.

Cvrček
Souhlasím, působilo to na mě 16.05.2012 04:04

Souhlasím, působilo to na mě stejným dojmem. Simona si beransky prosazuje svou, jako by zapomněla, že si vyhlídla farmáře, ne nezaměstnaného. Hledal-li farmář ženu, tak proto, aby se s ním usadila na farmě. Simona mě dost svým přístupem vytočila. Nebo nebylo řečeno vše - že by se pokusila Jirku znovu navštívit, ale bylo jí to zatrhnuto Jirkovou sestrou a maminkou?
Souhlasím i s tím, že Laďka v tomto případě svou roli nezvládla.

Cvrček
Na facebooku Simona dovysvětlila vzniklou situaci... 16.05.2012 04:32

...a není tak víc místa pro dohady. Beru zpět. Co nezaznělo: Jirka měl jet do Pardubic pracovat jen v zimě, a to na vlastní popud, aby si přivydělal. Leč nakonec to zazdil... Takže to není tak, že by Simona chtěla Jirku odtrhnout od jeho živlu!

Mihule potoční
Moderátorka 0 15.05.2012 20:02

Včera moderátorka Laďka opět perlila, něco tak neprofesionálního a otravného se v TV jen tak nevidí! Vkládá účinkujícím věty do úst a válcuje je svými výžblebty, méně průbojné jedince nepustí ke slovu. Chci se zeptat produkce či admina, jestli bude i ve třetí řadě? Doufám, že ne. Dejte šanci někomu novému a neokoukanému- co kdyby moderoval muž? Petr Cejnar? Joooooo. . . . Na toho se dá alespoň koukat. Děkuji za odpověď, Vaše věrná divačka.

Petra.P
Tak doufám, že pokud bude 0 15.05.2012 10:06

Tak doufám, že pokud bude další sada, tak že už se tam nebude vyskytovat moderátorka, na Slovensku to tak je a je to lepší... nebo že ji aspoń vymění, včera mě uplně dostalo, jak byla neprofesioální, jak hraně koulela očima, má být nestranná, což teda se mi absolutně nezdálo ... např. stran Jiřího ...

reklama

reklama