FOTO: Kim Kardashian se znovu svlékla! Stihla to ještě před druhým těhotenstvím

Proč se Kim svlékla tentokrát? Foto: Proč se Kim svlékla tentokrát?Foto: Archiv/ Profimedia.com

Jestli je v něčem Kim Kardashian opravdu dobrá, tak ve svlékání. Pokaždé, když odloží své svršky, tak se celý svět zastaví a jen kouká na její kypré tvary a bujné pozadí. Kim ale svoji nahotu ukazuje s přesným načasováním. Proč si sundala kalhotky právě teď?

"Pokud brzy otěhotním, moje tělo se zcela změní. Proto dnes fotím nahá, abych navždy zachytila mé tělo takové, jaké teď je," vysvětluje Kardashian, která právě spouští novou sérii své reality show Keeping Up With The Kardashians. A co zvedne sledovanost nejlépe? Přece nahé fotky!

Manželka Kanye Westa je sexy. A ví to. Foto: Manželka Kanye Westa je sexy. A ví to.Foto: Archiv/ Profimedia.com

Kim se s Kanynem Westem zoufale snaží o druhé dítě a chtěla by otěhotnět co nejdříve. Proto mají prý sex několikrát denně, a to i během focení nahých fotografií. Během přestávky tak Kim zavolala svému manželovi, že má právě ovulaci, tak ať ji okamžitě přijede oplodnit. "Vzdám se všeho, abych měla další dítě," přitvzuje v rozhovorech Kardashain. Zatím se jen musela zbavit svého prádla, tak uvidíme, co přijde příště.

Kim se ráda chlubí svými ženskými křivkami. Foto: Kim se ráda chlubí svými ženskými křivkami.Foto: Archiv/ Profimedia.comJe ještě nějaká část těla Kim Kardashian, kterou jsme neviděli? Foto: Je ještě nějaká část těla Kim Kardashian, kterou jsme neviděli?Foto: Archiv/ Profimedia.comKim žádná stydlivka rozhovně není. Foto: Kim žádná stydlivka rozhovně není.Foto: Archiv/ Profimedia.comNahé fotky jsou nejlepší strategií, jak zvýšit sledovanost reality show. Foto: Nahé fotky jsou nejlepší strategií, jak zvýšit sledovanost reality show.Foto: Archiv/ Profimedia.com

Aby dokázala, že to s otěhotněním myslí opravdu vážně, tak se Kim nechala vyfotit i u návštěvy gynekologa. Znovu tak potvrzuje, že mediální zájem je schopná vytřískat snad úplně z čehokoliv.

Kim Kardashian zevnitř. Foto: Kim Kardashian zevnitř.Foto: Archiv/ Profimedia.com

 

 

reklama