Grilovačka pro Zdeničku a pro dobrou náladu. Se šéfem na Primě

Ve dvojce Zdeněk griluje Zdeničce. "Zdenička mi tvrdí, že vše se dá řešit s úsměvem a bez řvaní. Já už teda taky tolik neřvu, ono to nemá moc cenu. Dneska budu ale určitě hodnej a připravím místním něco dobrýho, ať mají na tu pozitivní náladu dost sil." Foto: Ve dvojce Zdeněk griluje Zdeničce. "Zdenička mi tvrdí, že vše se dá řešit s úsměvem a bez řvaní. Já už teda taky tolik neřvu, ono to nemá moc cenu. Dneska budu ale určitě hodnej a připravím místním něco dobrýho, ať mají na tu pozitivní náladu dost sil."Foto: Marek Dienstl

„Zdenička mi tvrdí, že vše se dá řešit s úsměvem a bez řvaní. Já už teda taky tolik neřvu, ono to nemá moc cenu. Dneska budu ale určitě hodnej a připravím místním něco dobrýho, ať mají na tu pozitivní náladu dost sil,“ říká mistr grilování na českém venkově a jde přiložit pod svůj "stroj".

Přímo z grilu bude tentokrát Zdeněk Pohlreich podávat tortillu Margheritu, meruňkový kečup, vepřovou panenku plněnou mandlemi a grilované banány se smetanovým krémem. 

Naučte se všechna tato lahodná jídla pod vedením profíka. Pořad Rozpal to, šéfe začíná každou neděli v 18.00 na Primě.

Vše o show Rozpal to, šéfe najdete na stránkách pořadu TADY

 

 

 

 

Pro všechny, kdo rádi vaříte a grilujete, připravil Zdeněk Pohlreich také novou kuchařku Grilování. Jeho grilovací bible, jak říká, právě vychází.

Článek

Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha - Grilování Foto:

Rozpalte to s novou kuchařkou Zdeňka Pohlreicha!

Období prázdnin a dovolených se pomalu ale jistě blíží. A s ním nastává i čas pro oblíbené grilování s rodinou a přáteli. Právě nyní na trh vystupuje knižní novinka Zdeňka...

V galerii fotek ze zákulisí natáčení 2. dílu pořadu Rozpal to, šéfe! se ještě můžete podívat, co bude Zdeněk Pohlreich v neděli grilovat.

reklama