HLASUJTE: Kdo byl nejšikovnější z prvního týmu na Pevnosti Boyard?

Jeho kapitánem je právě Jakub Prachař. Foto: Jeho kapitánem je právě Jakub Prachař.Foto: archiv Prima

1. díl historicky prvního týmu Čechů na Pevnosti Boyard jste viděli. Tým s kapitánem Jakubem Prachařem zvítězil a přinesl vysoký obnos pro organizaci Helppes. Hlasujte, kdo byl podle vás ze všech nejschopnější!

CELÝ DÍL PEVNOSTI BOYARD MŮŽETE VIDĚT NA PRIMAPLAY!

Historicky první Češi se utkali s Pevností Boyard ve složení Jakub Prachař, Vojtěch Kotek, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová a Hana Kynychová. Moderuje Libor Bouček a v roli otce Fura se poprvé představil Jan Rosák.

Vypadá to, že strategie Otce Fury je jasná, sportovně založené soutěžící nepouštět do náročných úkolů prověřujících fyzičku, zato jejich psychická stránka dostala zabrat. Takový kapitán celého týmu se zase pořádně zapotil u fyzických aktivit.

Kdo z prvních soutěžících vám přišel nejšikovnější? HLASUJTE TADY:

Anketa

Kdo z prvního týmu na Pevnosti Boyard byl nejšikovnější?

Kolik tým Jakuba Prachaře vybojoval pro nadaci HELPPES? Vyhrajte s námi poukázku!

Článek

Pevnost Boyard Foto:

Vyhrajte poukaz na únikovou hru ve stylu Pevnosti Boyard v hodnotě 1200 Kč!

Stačí správně uhodnout výši částky, který vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard a vy sami vyhrajete možnost vyzkoušet si něco podobného! A proto je třeba se podívat už...

Helppes je jediná profesionální nezisková organizace svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Helppes pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Helppes poskytuje zcela komplexní soubor souvisejících služeb – od zaškolení žadatele o speciálně vycvičeného psa přes jeho výuku a proškolení, předání psa a secvičení se psem až po následný servis po celou dobu aktivní služby psa.

Helppes poskytuje všechny své služby pomocí profesionálního týmu nejen odborníků na výcvik psů, ale i pracovníků v sociálních službách s odborným vzděláním pro práci s osobami se zdravotním postižením. Služby jsou poskytovány na základě smlouvy o poskytování sociální služby dle zákona o sociálních službách a Standardů poskytování sociálních služeb, které odpovídají jak standardům českým, tak standardům mezinárodním a kladou ty nejvyšší nároky na všechny pracovníky, spolupracovníky i dobrovolníky. Více na www.helppes.cz.

Pevnost Boyard uvidíte poprvé už v sobotu ve 20.15 na Primě!


reklama