Hlavním partnerem roadshow se stala společnost Bohemia Energy

Bohemia Energy Foto: Bohemia EnergyFoto: All

Bohemia Energy je v segmentu domácností a malých a středních firem největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Zákazníkům dodává elektřinu a plyn od samého počátku liberalizace energetického trhu v roce 2005.

Bohemia Energy pro vás na všech zastávkách připravila soutěž o atraktivní ceny (jízdní kolo, tablet Asus, voucher na nákup zboží značky Botas 66) a zajímavý doprovodný program.

Pro nejmenší návštěvníky bude připraven dětský koutek, v němž se zcela určitě dobře zabaví. Součástí prezentace bude i představení organizací, s nimiž Bohemia Energy dlouhodobě spolupracuje, jako Česká asociace streetwork, nadace Artevide, Národní muzeum nebo Černí koně. Přijďte si vyzkoušet, jak malují obrazy nevidomí umělci, zajezdit si s handbikem, dozvědět se zajímavé informace o nálezech českých archeologů v dalekém Súdánu nebo projektu České asociace streetwork Jdidoklubu.cz.

Článek

Bohemia energy s logem 3 Foto:

Bohemia Energy: jednička mezi alternativními dodavateli energií

Bohemia Energy je už více než deset let přední společností českého energetického byznysu. Je to vůbec první alternativní dodavatel energií, který stál v roce 2005 u zrodu...

Článek

Streetwork - Obrázek 2 Foto:

Streetwork online pomáhá dětem najít bezpečný prostor na internetu

Rozvíjíme unikátní formu pomoci dětem v ohrožení prostřednictvím internetu. Jedná se o jedinečnou formu terénní práce, která se přesouvá za dětmi na internet.

Článek

Logo Artevide primary Foto:

Nadace Artevide podporuje uměleckou tvorbu nevidomých dětí

Nadace ARTEVIDE byla založena v roce 2007 za účelem všestranné podpory umělecké a sociální činnosti nevidomých dětí, mládeže a sociálně slabých.

Článek

Černí koně - Obrázek 9 Foto:

Neziskovka Černí koně pomáhá handicapovaným vyrazit sportovat do přírody

Černí koně, to je nezisková organizace, která se zaměřuje na sport a volnočasové aktivity handicapovaných a velkou měrou se zasazuje za změny ve vnímání handicapovaných...

Článek

Mise Národního muzea: expedice Súdán - Obrázek 1 Foto:

Mise Národního muzea: Archeologická expedice do Wad Ben Naga

Archeologická expedice do Wad Ben Naga je vědecká mise Národního muzea působící v Súdánské republice od roku 2009. Od roku 2011 její činnost každoročně podporuje...

Skupina Bohemia Energy: jednička mezi alternativními dodavateli energií

Energetická skupina Bohemia Energy, kterou tvoří společnosti Bohemia Energy, Comfort Energy, Slovakia Energy – a od ledna 2016 nově také Europe Easy Energy –, patří s více než 838 000 zákazníky v současnosti k největšímu uskupení alternativních dodavatelů elektřiny a plynu ve středoevropském regionu – na území České republiky a Slovenska. Je spolehlivým partnerem svých zákazníků, pro které má vždy připravenou jednoduchou a srozumitelnou nabídku energií za konkurenční ceny.

reklama