Hosté Petr Vondráček a slavný český horolezec Radek Jaroš!

Show Leoše Mareše - Radek Jaroš Foto: Show Leoše Mareše - Radek JarošFoto: All

Radek Jaroš slavný himálajský horolezec objasňuje záhadu kolem neznámého druhu dvounohého hominida, který se údajně vyskytuje v pohoří Himalájí Yetiho a od odblíbeného moderátora Petra Vondráčka se dozvíte jeho 50 odstínů šedi! Jste zvědaví? Sledujte už dnes před půlnocí Show Leoše Mareše!

Petr Vondráček je český herec, moderátor a klavírista. Do povědomí českých diváku se dostal hlavně účinkováním v seriálu na Primě Rodinná pouta, který byl později přejmenován na Velmi křehké vztahy. I když Petr o svém soukromí většinou nerad mluví, dnes v Show Leoše Mareše se dozvíte jakých je jeho 50 odstínů šedi! A bude to velmi odvážné :-) 

Druhým hostem bude Radek Jaroš jediný čech, který zdolal všech čtrnáct osmitisícovek! Stal se tak teprve 15. člověkem na světě, který získal tzv. Korunu Himálaje. Jaký názor má tento borec na existenci/neexistenci Yetiho? Už dnes se dozvíte v Show Leoše Mareše!

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to?  Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo. 

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa:  https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

 Show Leoše Mareše pak můžete sledovat od pondělí do čtvrtka těsně před půlnocí na Primě! 

Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Článek

Show Leoše Mareše - Od pondělí do pátku na Primě Foto:

Chcete se zúčastnit natáčení Show Leoše Mareše? Víme, jak na to!

Jste zvědaví jak probíhá natačení? Nemáte plán na pondělní a středeční večer? Nevíte kam vzít přítelkyni na rande? Chcete si udělat hezký večer s přáteli? Přijďte se...

Lip Sync Battle Leoš Mareš x Ben Cristovao

Článek

Show Leoše Mareše - Janek Ledecký Foto:

Janek Ledecký se vrací na scénu a dnes večer se ocitne v časoprostoru! Sledujte Show Leoše Mareše před půlnocí na Primě!

Dnešními hosty late night Show Leoše Mareše jsou zpěvák Janek Ledecký a mistryně světa v nádechovém potápění Gabriela Grezlová!

Článek

Show Leoše Mareše - Royal - Obrázek 2 Foto:

Chcete vidět naživo Show Leoše Mareše? Už dnes večer v Divadle Royal můžete být u toho! Jak na to?

Nemáte plán na dnešní večer? Přijďte se podívat jak vzniká late night Show Leoše Mareše! Dnes se můžete těšit na Václava Noida Bártu, Renatu Langmanovou, Radka Jaroše a...

Článek

Show Leoše Mareše - 17. Díl  - Obrázek 3 Foto:

Show Leoše Mareše Marek Epstein a Xindl X

Už dnes večer se můžete těšit na skvělé hosty český scenárista, spisovatel, dramaturg a režisér Marek Epstein a písničkách a scénárista Xindl X. Sledujte Show Leoše Mareše...

Článek

Leoš Mareš se nechal přemluvit a před kamerou to rozbalil jako za starých časů. Foto:

Leoš Mareš už zase zpívá: Poslechněte si jeho comebackový hit a plačte štěstím!

Tak tohle čekal málokdo! Leoš Mareš se nejenom vrací s novou talk show, ale dokonce své fanoušky během natáčení pěkně překvapil. Rozhodl se totiž zaútočit na neochvějnou...

reklama