Dovolená plná překvapení

HSTM - 6. díl 1 Foto: HSTM - 6. díl 1Foto: Prima

Bára, Michal i Petr se svými protějšky v reality show Hledá se táta a máma prožijí ve čtvrtek 21.10. ve 21:20 první společnou dovolenou. Zatímco tatínek Michal se svou šestičlennou družinou tráví už druhý den dovolené v jižních Čechách, maminku Báru a tatínka Petra odjezd na dovolenou teprve čeká.

Oba dva na ni pozvali sedm vybraných ctitelů a ctitelek. Budou se jim líbit nachystaná překvapení?

Michal pro své nápadnice připravil dobrodružnou dovolenou v jižních Čechách. Po počátečním rozladění z nepříznivého počasí všichni očekávali s napětím další den. Počasí se přece jen umoudří, a tak Michalovi nic nezabrání pozvat Terezu, Irenu, Šárku, Jindřišku, Míšu a Renátu na vodáckou výpravu na raftu. Jak dopadne vodácké dobrodružství a kdo všechno nakonec skončí ve vodě? A proč budou mít maminky o Michala neskrývaný strach? Večer po vodních zážitcích proběhne v atmosféře hodnocení, ale také výčitek. Co budou ostatní maminky vyčítat Šárce a jak spor dopadne?

Maminka Bára si za společníky na dovolenou vybrala Milana, Marka, Jardu, Michala, Zdeňka, Marcela a Ottu. Jako milovnice historie – a středověku především – se rozhodne dovolenou strávit na zřícenině hradu; bez vody, elektrické energie, bez výdobytků civilizace. Jak budou tatínkové reagovat na takové překvapení? Zalíbí se jim připravené dobrodružství, kdy budou své osobní věci vyměňovat se šenkýřkou za základní potraviny?

Bára si život pod širým nebem užije a ráda se postaví do role hradní paní, kterou budou její nápadníci všemožně bavit. Předvedou tatínkové bohatou fantazii, nebo se budou držet spíše při zemi? A kdo se odváží Báře veřejně vyznat lásku?

Dovolenková výprava čeká i tatínka Petra a jeho dceru Nikolku. Kromě dcery Petr na dovolenou pozval Evu, Pavlu, Andreu, Janu, Šárku, Terezu a Jitku. Jako vstřícný hostitel vybere Petr romantický hotel v centru města Písek. Které maminky okoření atmosféru tím, že do hry přivedou i vlastní děti?

O překvapivé napětí se tentokrát postará Petrova favoritka Andrea. Nikomu nedá vědět a včas nedorazí. Celá situace se vysvětlí až večer, kdy Petr dostane od Andrey zprávu. Proč ostatní maminky nastalá záležitost vyloženě otráví? A kdo využije nepřítomnosti nebezpečné sokyně naopak ve svůj prospěch?

Sledujte boj o životního partnera již ve čtvrtek 21. října ve 21.20 na Primě!

reklama