Láska bolí

HSTM - 7.díl 1 Foto: HSTM - 7.díl 1Foto: Prima

Proč skončí Michalova nápadnice v nemocnici? Uvidíte už ve čtvrtek 28. října ve 21.20 v reality show Hledá se táta a máma...

Bára, Michal i Petr se svými protějšky odjeli na první dovolenou. Tatínek Michal má před sebou poslední den dovolené, Petr s Bárou mají všechno ještě před sebou. Oba pojali společné chvíle jako zatěžkávací zkoušku.

Zalíbí se pánům středověká disciplína, kterou jim připravila Bára? Co předvedou Petrovy ctitelky na atletickém stadionu? A proč skončí Michalova nápadnice v nemocnici? Uvidíte už ve čtvrtek 28. října ve 21.20 na Primě.

Tatínek Petr vybere pro dovolenou romantický hotel v Písku. Odpustí mu maminky, že se nechal příliš unést nepřítomností své favoritky Andrey?

Petr si pro své milé připraví zkoušku na atletickém oválu. Pochlubí se svými medailemi
a hned potom představí několik disciplín – běh přes překážky, skok do výšky anebo skok do dálky. Která maminka zvítězí, a získá tak masáž od svého vyvoleného?

Po náročném dni dorazí i dlouho očekávaná Andrea. Nadšený Petr na vše zapomene a vyrazí si s ní na romantické posezení. Čím opravdu naštve a zklame ostatní maminky? „To, co předvedl, může udělat jen bezpáteřní krysa,“ tvrdí rozčílená Jana.

Milovnice středověku Bára se rozhodla dovolenou trávit na zřícenině hradu, naprosto bez výdobytků civilizace. Své kamarádky a kamarády v dobových kostýmech navíc pověří, aby dali jejím nápadníkům pořádně zabrat. Dokážou tito novodobí rytíři v případě potřeby ochránit dámu svého srdce?

Bára se rozhodne své nápadníky nechat naverbovat, poslat na středověký vojenský výcvik
a připravit pro ně skutečný boj. Kdo získá hradní paní pro večer o samotě?

Jihočeská výprava tatínka Michala končí cyklistickým výletem. Ten přinese nečekané komplikace. Proč se hned zpočátku s Michalem pohádá Irena a jaké to bude mít důsledky pro jejich vztah?

Maminky se na nabídku jízdy na kole nebudou tvářit zrovna dvakrát nadšeně, nicméně na kolo vyrazí i přes varování, že jízda může být nebezpečná. Dokonce odmítnou nabízené helmy. Jakou nečekanou tragédií dopadne celá dovolená? Která maminka bude odvezena záchrannou službou? A jak na to bude reagovat Michal a ostatní maminky?

Sledujte nebezpečný boj o lásku již ve čtvrtek 28. října ve 21.20 na Primě!

reklama