Pletky

HSTM - 11. díl 1 Foto: HSTM - 11. díl 1Foto: Prima

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma pomalu míří do finále a účastníci se chystají na romantickou zahraniční dovolenou...

Koho si Bára, Petr a Michal s sebou pozvou? Zatím všichni pokračují v navštěvování svých protějšků a zažívají přitom krušné, překvapivé, ale i svůdné chvilky. Jak hlavní aktéři stráví poslední okamžiky před důležitým rozhodnutím? Chybět nebudou projevy lásky, vášnivá vzplanutí, ale ani zklamání. Sledujte milostné jiskření již ve čtvrtek 25. listopadu ve 21.20 na Primě.

Maminka Bára má v posledních dnech v hlavě naprostý zmatek. Poprvé totiž vůbec netuší, s kým se má vlastně rozloučit. Když zváží všechna pro i proti, vsadí nakonec na svou intuici víc než na rozum. Situace je o to těžší, že se musí rozloučit hned se dvěma nápadníky. Ovlivní její rozhodování nedávné setkání s manželkou jednoho ze ctitelů?

Po dramatickém vyřazování si Bára naplánuje hned tři návštěvy u tatínků doma. Jako první se vydá k Jardovi, kde konečně pozná jeho syna a ověří si, jaký je její favorit coby otec od rodiny. Poznávání Jardy se ukáže jako střídavě oblačné. Proč bude konec návštěvy překvapivě hořký? Další kroky jí zavedou za tatínkem Zdeňkem. Ten ji kromě své dcery představí i početnou rodinu. Bere jej Bára více jako tátu pro syna, nebo ji přitahuje i jako partner?

Tatínek Michal pokračuje v návštěvě u Míši, která se chýlí ke konci. Proč bude loučení smutné? Michal s dcerkou zamíří vzápětí na další návštěvu – za Jindřiškou. Zabydlování v prostorném domku nebude problém a Sandra si užije své v bazénu. Čím Jindřiška Michala mile překvapí? A jak dopadne poslední návštěva, tentokrát u Renáty? Zaujme tato ctitelka svého vyvoleného víc než doposud?

Tatínka Petra čeká po překvapivě příjemné návštěvě u Pavly další adeptka – jedna z jeho favoritek Šárka. Ta si připraví zajímavý program především pro Petrovy dcery. Čím si však vyslouží, že ani jedné z nich nebude tato maminka po chuti? A proč dostane Šárčino noční svádění Petra hořkou pachuť a dramatický spád?

Další návštěva Petra zavede k favoritce Andree. Maminka bude na jeho přítomnost náležitě připravena a nezapomene se podrobně vyptávat na předchozí návštěvy. Pro Petrovy dcery si nachystá tato svůdnice velmi zajímavý program – rýžování zlata je naprosto nadchne. Po celodenní zábavě ale přece jen zatouží být dospělí spolu sami, a tak vyrazí ve dvou do víru noční Prahy. Co se stane, až se Petr s Andreou vrátí domů? Co se bude dít ve společné posteli?

reklama