První vyřazování ve velkém

HSTM - 3. díl 1 Foto: HSTM - 3. díl 1Foto: Prima

Petr, Michal a Bára si se svými protějšky užívají poslední chvilky prvního setkání. Čeká je však také nepříjemné vyřazování. Koho pozvou hlavní hrdinové dál?

A kdo odejde v slzách? Seriál, který napsal sám život, pokračuje už ve čtvrtek 30. září ve 21.20 na Primě.

Ve třetím díle Hledá se táta a máma Petr, Michal a Bára poznávají, že seznamování není žádná hračka. O každého z nich usiluje více než desítka nápadníků či nápadnic. Maminka
a tatínkové tak musí sesbírat dostatek informací, aby se mohli správně rozhodnout pro toho pravého či pravou.

Tatínek Michal dává přednost poklidnému poznávání a s maminkami si hlavně povídá. Která z nich ho mile překvapí a která naopak zklame? Noční rozhovory u ohně se protáhnou
a nápadnice se seznámí s Michalovým děsivým příběhem. Jakou tragickou nehodu má tento sympatický tatínek za sebou? Vyřazování Michal pojme revolučně a vyřadí hned několik maminek najednou. Proč se akce neobejde bez slz?

Také tatínek Petr pokračuje v seznamovacím maratonu. Odvážně zvolí metodu hry na pravdu. Jeho odpovědi však budou víc než upřímné a některým maminkám vyrazí dech. Kdo má u Petra už předem prohráno a proč? Ve zbytku večera se odehraje další drama. Tři maminky se oddělí od bujaré atmosféry při hře na kytaru a tajně Petra vytáhnou do bazénu. Rád výzvu přijme a s dámami si zadovádí. Jak zareagují ostatní maminky a proč neproběhne usínání v harmonické atmosféře?

Maminka Bára prožívala v minulých dílech s nápadníky perné chvilky. Nešetřili kritikou na její adresu. Vyčítali, že se s ní nudí a že je brzdí v zábavě. Málem Báru dohnali k slzám, a tak rychle zabrzdili. Uvědomili si, že tohle není správná cesta. Podaří se jim Báru usmířit pozváním do bazénu? Další překvapení připraví tatínek Zdeněk – pozve ji do sauny, kde si s ní nečekaně mile promluví. Že by se ledy konečně prolomily a Bára tentokrát usínala spokojená? Jak se tento zvrat podepíše na vyřazování?

První vyřazování, slzy zklamání i jiskřičky flirtů sledujte již ve čtvrtek 30. září ve 21.20 na Primě!

reklama