Rande plné překvapení

HSTM - 4. díl 1 Foto: HSTM - 4. díl 1Foto: Prima

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma je v plném proudu a o emoce v ní rozhodně není nouze. Petr, Michal a Bára se totiž můžou těšit na zážitky, které budou tentokrát v režii těch, které si v minulém díle vybrali.

Jak se bude Báře líbit překvapivé rande s tajným ctitelem? Přivítá Petr schůzku nabitou erotickým jiskřením? A jaké zklamání čeká tatínka Michala? Uvidíte už ve čtvrtek 7. října ve 21.20 na Primě.

Maminka Bára od svých nápadníků přijme pozvání na romantickou procházku starou Prahou, během které se pokusí v osobních rozhovorech tatínky co nejlépe poznat. Další překvapení ji bude čekat na Letné, kde pro ni partneři pronajali skákací boty. Jak vypadá rande na vysoké noze? Pustí se Bára do takového dobrodružství?

Největší překvapení však bude čekat na temperamentní maminku až večer. Bára dostane od tajného ctitele pozvání do divadla. Jak na to zareagují ostatní tatínci? Smíří se s tím, že bude mít jejich konkurent Báru jen sám pro sebe?

Tatínek Michal nevyjde z překvapení už od rána. Nejprve ho ale potká nepříjemná zkušenost – jedna z maminek na místo setkání vůbec nedorazí. Michal i jeho ctitelky se pokusí záhadné chování objasnit, ale marně. Proč tato maminka náhle nezvedá ani telefon?

Zbytek dne se obrátí k lepšímu a Michal si s maminkami užije příjemné chvíle. Bude se mu více líbit povídání se Šárkou a Petrou, nebo únos od Míši a Ireny? A jak se nápadnice postaví k divokému zorbingu na vodě?

Tatínka Petra seznamování v režii maminek nejprve zaskočí, zvlášť když hned ráno dostane SMS od Andrey, že je zván do libereckého zábavního centra pod záminkou oslavy narozenin. Petr tedy dorazí i s dárečkem, ale netuší, že na recepci potká i Šárku. Bude z takového překvapení zklamaný?

Obě sokyně v lásce pozvou Petra do sauny, kam se pochopitelně chodí jen v ručníku. Jak si Petr poradí hned se dvěma nahými favoritkami? A jak na to zareagují ostatní maminky? Naplánují odvetu? Zaberou na Petra spíše břišní tance, anebo tajná akce při večeři?

Rande se spoustou divokých nápadů i špetkami žárlivosti si nenechte ujít již ve čtvrtek 7. října ve 21.20 na Primě!

reklama