Vystřízlivění

HSTM - 8. díl 1 Foto: HSTM - 8. díl 1Foto: Prima

Bára, Michal i Petr se svými protějšky mají za sebou v reality show Hledá se táta a máma první dovolenou. Přijde v domácím prostředí další zklamání? Uvidíte už ve čtvrtek 4. listopadu ve 21.20.

Bára, Michal i Petr se svými protějšky odjeli na první dovolenou. Bára s Petrem před sebou mají poslední den dovolené, Michal musel kvůli nečekané tragédii dovolenou ukončit předčasně a vstoupit do další fáze seznamování – pozval maminky k sobě domů, kde si společně vyzkoušejí život nanečisto.

Tatínek Michal pozve Míšu, Renátu, Jindřišku a Terezu k sobě domů. Maminka Tereza si pro Michala navíc nachystá překvapení – přijede totiž se svou dcerou. Jak na to bude její vyvolený reagovat?

Michalova dcera Sandra se na setkání s maminkami těšila. Ty na ni budou chtít co nejlépe zapůsobit a získat si ji na svou stranu. Stejně tak ale využijí příležitosti, aby zjistily důležité informace o tom, jak ve skutečnosti funguje jejich rodinný život. Obstojí Michal ve střetu s realitou? A zvládnou jeho ctitelky zkoušky, které si na ně nachystal?

Od posledního dílu visí ve vzduchu nepříjemná záležitost, a to nehezké zranění Šárky a její hospitalizace. Tato maminka bude čekat na Michalův telefonát a doufat, že jí její vyvolený přiveze z nemocnice. Proč ji potká drsné vystřízlivění?

Maminka Bára se svými ctiteli prožívá poslední okamžiky dovolené ve středověku. Večeří ve dvou odmění vítěze rytířského klání Zdeňka, jednoho ze svých favoritů. Z čeho bude pramenit závěrečné zklamání? Ovlivní to Bářino rozhodování, koho pošle domů?

Největší dilema bude temperamentní maminka řešit při vyřazování Otty. Ten ji nakonec obviní z neupřímnosti a z toho, že se chce jen zviditelnit a že stejně žádného partnera nehledá a ani nenajde. Jak Bára ustojí takovou studenou sprchu? Pomůže jí rozlousknout tajemství Ottovy osobnosti herec Jiří Krytinář?

Závěr písecké dovolené Petra neprobíhal zrovna šťastně. Tatínek svým narozeninovým faux pas otrávil hned několik svých nápadnic. Zvláště Eva s Janou, které si na dovolenou vzaly své ratolesti, budou Petrovým chováním zklamané a nehodlají tajit, že pro něj boj skončil. Jak budou i ostatní ctitelky reagovat, až zjistí, že tatínek strávil noc na pokoji se svými favoritkami Andreou a Šárkou? Ráno se pokusí Petr za své chování omluvit. Přijmou maminky tento vstřícný krok?

Proč nebude dlouho trvat a objeví se další konflikt? A proč jej soutěžící ani nenechají přečíst obvyklé básničky na rozloučenou? Uvědomí si Petr, že udělal chybu?

Na tatínka čeká rozhodnutí, koho pozve do svého rozestavěného domu. Do poslední chvíle se tak bude snažit jej zkompletovat. Ctitelkám však přesto nevyhoví. Jak se maminky vypořádají se zklamanými představami?

Díl plný zklamání sledujte již ve čtvrtek 4. listopadu ve 21.20 na Primě!

reklama