I kus dobrého masa může být light. Když vaří šéf!

Další recepty na lehké a chutné menu od Zdeňka Pohlreicha je tady. Vyzkoušejte vařit jako on a domácí vaření vás bude bavit.

Na co se těšit tentokrát? Zdeněk Pohlreich představí okurkový drink s mátou, batáty na hnízdě z ledového salátku a s chutným dresinkem ze zakysané smetany, famózní pošírovanou vepřovou panenku nebo kuskus s pečenou zeleninou a mozzarellou.

Premiérový 4. díl Teď vaří šéf! sledujte opět v úterý ve 21.30 na Primě!

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na Primě PLAY TADY

Jako sladký závěr celého menu si šéf připravil višňový dezert s lahodnou mandlovou drobenkou.

Panenka sous vide. Co to bude?

Vepřovou panenku bude Zdeněk Pohlreich připravovat s využitím metody sous vide. Určitě jste již takto upravené maso ochutnali někde v restauraci. Díky vaření ve vakuu panenka zůstane krásně narůžovělá ve středu. Více o metodě sous vide si můžete poslechnout a přečíst TADY.

Prohlédněte si celé menu a fotky ze zákulisí v galerii:

 

Tématem nových dílů oblíbené kuchařské show je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla (více například na téma tuky a zdravá strava najdete ZDE).

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich.  

Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, to si poslechněte na našem VIDEU z ranče:

Článek

Premiérovou V. řadu Teď vaří šéf! sledujte v úterý ve 21:30 na Primě. Foto:

FOTOGALERIE: Teď vaří šéf light! Nová řada oblíbeného pořadu startuje v úterý 27. září

Oblíbená škola vaření Teď vaří šéf! se Zdeňkem Pohlreichem jde do páté sezony. Premiérový díl uvidíte už v úterý 27. 9. ve 21.30 na Primě. Těšte se na novinky. Šéf se...

 

reklama