Iveta Bartošová

Čápi s mákem odstartovali úspěšně - Iveta Bartošová 2 Foto: Čápi s mákem odstartovali úspěšně - Iveta Bartošová 2Foto: All

Známá osobnost české hudební scény, která aktuálně opět usiluje o návrat na hudební výsluní s písní Heja, heja, ve které se snaží „vyzpívat“ z nepovedeného vztahu s Jiřím Pomeje.

Narodila se v Čeladné nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm a zpívat začala již ve sboru na základní škole.

 

Velkou popularitu jí přinesl společný hit se zpěvákem Petrem Sepéšim – Knoflíky lásky. V roce 1985 však Petr tragicky zahynul při autonehodě a Iveta se na půl roku odmlčela. O rok později získala ocenění Zlatý Slavík a na jaře roku 1987 trvale zakotvila v Orchestru Ladislava Štaidla. Ze skladatele se stal Ivetin životní partner, kterému v roce 1996 porodila syna Artura. Partnerství zpěvačky a hudebního skladatele skončilo po několika letech bolestným rozchodem a spory o opatrovnictví syna Artura mezi bývalými milenci stále pokračují. V roce 2008 se provdala za herce a producenta Jiřího Pomeje. Jejich vztah vzhledem k několika bouřlivým rozchodům a návratům i Ivetiným eskapádám na poli profesním i soukromém plní stránky bulvárních médií. Manželé jsou nyní v rozvodovém řízení. Ivetu mohli diváci vidět také ve filmových rolích. Mezi nejvýraznější patřila postava hraběnky Olívie ve filmu Svatba upírů. Jak si poradí Iveta v kuchyni?

Předvede jen kuchařské umění, nebo přidá i něco z umění pěveckého?

reklama