Jak Pohlreich učil Dány guláš a zvyšoval ceny na Šumavě

Ano, šéfe - U Štěpána - s kuchařem Foto: Ano, šéfe - U Štěpána - s kuchařemFoto: All

Štěpán zatím bojuje s nedostatkem času, peněz, špatně vybavenou a nepraktickou kuchyní i s jídelníčkem. Možná mu šéf poradí opak toho, co Dánům. Jestli mu to pomůže, to uvidíte v další repríze oblíbeného pořadu Ano, šéfe! ve čtvrtek ve 22.30 na Primě.

Nebát se zdražit a lépe využít dobytek, aby přinášel více zisku. Šéf pozve odborníka na zařízení kuchyně, aby se v ní rychleji a snáze vařilo.

Všechny epizody Ano, šéfe si můžete přehrát na Primě PLAY TADY

Život není jenom práce a bylo by smutné, kdyby se krize v podnikání přenesla i do soukromí sympatického páru. Šéf ale dokáže zázraky. Nevěříte? Jak pečuje o své ovečky a co všechno dokáže napravit, uvidíte v šéfově šumavské misi 2, která rozhodně nevypadá jako Mission Impossible.

Dočkají se dánští manželé ze zámku a Štěpán se Zdeničkou z „podzámčí“ šéfovy vytoužené hvězdičky? Nebo dokonce hvězdiček? Bude Zdeněk Pohlreich na Šumavě nadělovat radost a smích? Nechte se překvapit…

Koukněte se na VIDEU níže, jak se U Štěpána líbí hostům rok po šéfově návštěvě. Byli jsme se tam podívat!


Jak se šéfovi líbilo ve Vojeticích U Štěpána?

ZP: Ten člověk má neuvěřitelnej zápřah. A úžasný maso. Jenže ho musí propagovat! To je tahák jako prase.

 

Jak se tam vaří?

ZP: Promluvím mu do duše. Má prý problém sehnat kuchaře. Je vyučenej, vaří sám se ženou. Ta má recepty od maminky. Tajemství pro zamilované, steak s ananasem, maso s párečkem… Proč? Proč česká Čína uprostřed Šumavy? Vždyť to jde udělat bez těch práškovadel! Proč cpou do skvělýho masa uzeniny? Musí využít potenciál, který tady je. Naučím je roštěnku na vrstvě cibule, jednoduchý jídlo, kam ještě patří houby a trocha petržele – a bude to deset minut na jedný pánvi. Stačí pepř a hořčice, ta jde s hovězím vždycky dohromady.

 

Proč nevydělává, když má dost hostů?

ZP: Moc se nadře v kuchyni a neumí využít tu krávu celou. V tom jsou mistři třeba Francouzi. Má špatně vybavenou malou kuchyni. Musí odvážně zvednout ceny, ať už začne vydělávat. Není matka Tereza. Že prý lidi nemají peníze… Za to, co chtěj, si rádi připlatěj. Měl by mít taky chvíli na to, aby si lehl na pastvě do trávy. Musí si ovšem dávat pozor, kam si lehá… Prostě taky trochu žít. To si musí vybojovat!

 

reklama