Jan Kraus ve své show přivítal Evu Samkovou, podívejte se na rozhovor!

Eva Samková a její vítězné pomalování i gesto Foto: Eva Samková a její vítězné pomalování i gestoFoto: isifa.com

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání zlatá olympionička Eva Samková, herec Jiří Mádl a zakladatelka České Miss Michaela Maláčová. Premiéru dalšího dílu čtvrté série jste mohli vidět v pátek 28. března ve 22.15 na Primě.

Moderátor přivítal olympijskou vítězku Evu Samkovou, která přišla o berlích. "Eva jezdí ďábelsky na prkně, pokud někdo náhodou neví. Ale já musím přiznat, že jsem si s vámi prožil pocity hrdosti, kdy na olympiádě ani kamera nezvládala sledovat, kde jste, jak jste jela rychle," řekl na úvod moderátor. Moderátor se zajímal o Evinu techniku, kdy Eva na rozdíl od jiných závodníků boule "přelétává", namísto toho, aby je jako ostatní přeskočila.

Prohlédli si spolu video se záznamem Eviny vítězné jízdy na olympiádě. "Co je horší – boule nebo zatáčky?“ chtěl vědět moderátor. "Pro mě asi zatáčky," přiznala Eva. Moderátora zajímalo, proč má Eva zraněnou nohu. "Zlomila jsem si teď kotník na ´svěťáku´. Nebyly tam dobré podmínky," popsala Eva. Probrali spolu, jakou roli hraje kvalita ´prkna´...

Podívejte se na to, co nám prozradila těsně před natáčením:

 

Jiří Mádl slaví deset let u filmu

Druhým hostem byl herec a nově i režisér Jiří Mádl. Moderátor připomněl, že spolu dvakrát ve filmu vytvořili dvojici otec a syn. "Takový otec idiot a syn taky trochu idiot," dodal. Jana Krause pobavilo, že Jiří Mádl nyní slaví 10 let u filmu. "Teď je mi 27 let. Když jsem tu byl poprvé, tak jste mi říkal, že mi teče mléko po bradě, teď mi naléváte alkohol," pronesl herec a přiťukli si spolu na další Jiřího film s názvem Pojedeme k moři, který bude mít premiéru v dubnu.

I s Jirkou jsme mluvili:

 

Bývalá Miss Maláčová nechá hlídat počestnost svých svěřenek

Třetím hostem byla Michaela Maláčová, organizátorka soutěže Česká Miss, jejíž finále proběhne v sobotu na TV Prima. "Jelikož jsem sama prošla tímto typem soutěže, tak jsem se rozhodla, že volba Miss bude na divácích s tím, že porota předvybere finalistky," vysvětlila Michaela. Moderátor se zajímal o to, jak probíhá soustředění před soutěží. "Já tam nejezdím, ale jezdí tam jedna žena, moje pravá ruka, která hlídá mravopočestnost těch dívek, navíc ty dívky mají na soustředění tolik práce, že tam není moc prostoru na nějaké jiné věci," popsala Michaela.

Podívejte se, co nám Michaela Maláčová prozradila těsně před natáčením:

 

Koukněte i na fotogalerii z natáčení:


Sledujte Show Jana Krause na Primě ve 22.15 již dnes!

reklama