A je to venku! Letošní talenty budou hodnotit Bílá, Slávik a Mareš!

Hvězdná porota Foto: Hvězdná porotaFoto: All

Nová řada ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT se rozjíždí. Tady je finální sestava poroty.

Za porotcovský stůl celosvětově nejpopulárnější talentové soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, která vtrhne na televizní obrazovky už na podzim, usedne kromě držitele ceny ankety TýTý v kategorii Osobnost televizní zábavy a také Moderátora roku 2012, hvězdného Leoše Mareše, také národem zbožňovaná zpěvačka, několikanásobná Zlatá slavice Lucie Bílá a charismatický slovenský producent Jaro Slávik! I letos se tedy diváci mají na co těšit!   

Castingy, na kterých talentovaní soutěžící předvedli odborné porotě svůj často obdivuhodný talent, ať už pěvecký, taneční, improvizační, nebo „jen“ talent pobavit, zaujmout nebo šokovat, máme za sebou. Teď nás čeká natáčení další fáze show (tzv. Divadlo), a to v červenci v brněnském Mahenově divadle. A tady už půjde do tuhého! O tom, kdo z talentovaných soutěžících uspěje a postoupí do dalšího kola, totiž bude rozhodovat hvězdná porota!  

Leoš Mareš ke své nové roli porotce dodává: Myslel jsem, že tahle nabídka nikdy nepřijde, a strašně si jí vážím, protože jsem si vždycky tak trochu tajně přál něco takového zkusit. Je to práce snů, jsem nadšený!“

„Call me the happy one! Pracovat s výjimečnými osobnostmi českého a slovenského zábavního průmyslu a vidět z první řady nejvýraznější nové talenty z obou krajin je úžasné!“ komentuje Jaro Slávik.

„Na Leoše se těším, protože to je změna. Je to velký profík. Nevím, jaký je týmový hráč, tak doufám, že na mě bude hodný, protože já jsem hrozný ,cíťa‘,“ řekla už dříve novinářům Lucie Bílá.

 

I v letošním ročníku půjde o hodně! Nejtalentovanější vítěz (nebo vítězka) totiž získá kromě samotné výhry také neopakovatelnou šanci, o které talentovaní soutěžící celého světa sní – vystoupí před nejpřísnějším porotcem všech dob Simonem Cowellem! 

reklama