Jedinečné fit pokrmy připraví Zdeněk Pohlreich v dalším premiérovém Rozpal to, šéfe!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich pohostí ve 4. premiérovém dílu šermíře. Přichystá mu hostinu ze samých lehkých jídel. Takovou, aby neztratil svojí pružnost a švih, a zároveň si opravdu pochutnal. Grilovat bude například crostini s lilkem, ančovičkami a mozzarellou, či připraví lasagne s králičím ragout.

V dalším premiérovém dílu Rozpal to, šéfe! bude šéf grilovat také pořádný hovězí roštěnec, faux filet, k němuž orestuje žampiony, připraví marinovaného mořského vlka s kaviárem a citrusy a lehoučký lahodný salát z čerstvého fenyklu.

Šéf opět ukáže neuvěřitelné: jak je vaření a grilování vlastně jednoduché. „Jen to tam namrskáte a ono se to udělá samo,“ hlásí s úsměvem od svého grilu šéfkuchař. A když si to podle něho vyzkoušíte také, uvěříte.

Další premiérový díl Rozpal to, šéfe! začíná v 18.00 na Primě. Předchozí epizody si můžete přehrát TADY

Článek

Thajské curry s hovězím  Foto:

PUSŤTE si asijské recepty z Rozpal to, šéfe! ONLINE

Další grilování se Zdeňkem Pohlreichem se neslo v duchu asijské kuchyně. A jak šéf ve svém pořadu slíbil, níže najdete všechny recepty ze 3. epizody Rozpal to, šéfe!,...

Článek

Šéf si také vyzkouší sportovní zábavu - vyrazí na paintball. Foto:

VIDEO: Recepty ze 2. dílu III. řady Rozpal to, šéfe! a celý díl ONLINE

Grilovačka se Zdeňkem Pohlreichem s chutěmi Austrálie byla plná inspirace. A jak šéf ve svém pořadu slíbil, níže najdete všechny recepty ze 2. epizody Rozpal to, šéfe!,...


reklama