Jména výherců soutěže o dárkový koš Albert, vyhlášených v dílech V. řady TVŠ

Kuře pečené v solné krustě. Foto: Kuře pečené v solné krustě.Foto: archiv FTV Prima

Níže postupně najdete jména výherců soutěže o dárkové koše Albert z jednotlivých dílů V. řady pořadu Teď vaří šéf! Všem výhercům blahopřejeme.

Jména výherců z 1. dílu TVŠ V:

Zdena Kudlová, Rtyně v Podkrkonoší, 54233

Jaroslava Pelikánová, Horní Bříza, 33012

Dagmar Vymazalová, Lipůvka, 67922

Jana Pelzová, 34562

Jana Zimová, Přerov Kozlovice, 75002

Josef Sedláček, Bruntál, 792 01

Magdalena Přinosilova, Rudolfov, 37371

Alena Novotná, Česká Lípa, 47001

Jana Doležalová, Blažovice, 664 08

Zuzana Zrůbková, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61

Jména výherců ze 2. dílu TVŠ V:

Helena Votrubová, Týn nad Vltavou, 37501

Šárka Píchová, Most 43401

Zina Raszkova, Mikulovice, 79084

Miroslav Fidler, Bílina, 41801

Dana Vanická, Nové Město nad Metují, 54901

Božena Zelenková, Plzeň, 31200

Eva Beranová, Česká Třebová, 560 02

Anna Jelínková, Zruč nad Sázavou, 28522

Miroslav Dvořák, Praha 4, 143 00

Jiří Sládeček, Praha 4, 149 00

Jména výherců ze 3. dílu TVŠ! V

Magdalena Přinosilová, Rudolfov, 373 71

Pavlína Hornychová, Rumburk, 408 01

Vlasta Chromá , české Budějovice, 370 04

Jarka Drnková, Suchdol nad Luznici, 378 06

Pavel Sušil,Novy Hrozenkov, 756 04

Marie Voborná, Újezd u Brna, 664 53

Stanislav Toman, Kuřim, 664 34

Václav Goldschmied, Dubňany, 696 03

Jana Řebíková, Pivnisko, 285 04

Drahoslava Zemanová, Dubí 2, 417 02

 

Jména výherců ze 4. dílu TVŠ! V

Dagmar Klapková, Olomouc, 779 00

Radek Bartoš, Lelekovice, 664 31

Libuše Bodnárová, Děčín 9, 405 05

Jiřina Vítová, Brno, 628 00

Mirka Konupková, Svitavy, 568 02

Marie Domanská, Prostějov,796 01

Markéta Svobodová, Zruč nad Sázavou, 285 22

Tomáš Kilacsko, Planá, 348 15

Marie Peprníčková, Kroměříž, 767 01

Martina Kapounová, Březnice, 262 72

 

Jména výherců z 5. dílu TVŠ! V

Jana Vrbská, Hýskov, 267 06

Stanislav Toman, Kuřim, 664 34

Marie Bendová, pošta Pacov, 395 01

Dagmar Kleinová, Praha 9, 190 00

Jaroslav Semorád, Pelhřimov, 393 01

Karel Verner, Praha 5, 150 00

Miloslava Preislerová, Beroun 1, 266 01

Miloslav Dostál Mečeříz, 294 77

Irena Vachulková, Děčín, 407 11

Monika Adamcova, Kladno, 272 08

 

Výherci ze 6. dílu:

Petr Sýkora, Litvínov 8, 435 42

Marie Floriánová,Lukavec 35, 394 26

Marie Zemanová , Praha 4, 148 00

A. Strnadelová, Pardubice, 533 01

Mečislava Svobodová, Žďár nad Sázavou 6, 591 01

Jiří Schreirer, Ústí nad Labem, 403 31

Jarmila Vozáková, Hustopeče nad Bečvou, 753 66

Věra Jedličková, Stará Boleslav, 250 02

Věra Turková, Červená Řečice 251, 394 46

Anna Pumprová,Treboň, 379 01

 

Výherci ze 7. dílu:

Karolína Šlehoferová, Hrádek nad Nisou, 463 34

Marcela Otevřelová, Chropyně, 768 11

Lucie Doležalová, Jičín, 506 01

Jana Navratilová, Bakov nad Jizerou, 294 01

Zdeňka Preislerová, Polepy, 411 47

Jaroslava Schejbalová, Pardubice 530 09

Pavel Linhart , Přibyslav, 582 22

Marie Peřinová, Chrastava, 463 31

Táňa Betková, Velvary, 273 24

Eliška Laláková, Sedlec-Prčice, 257 81

 

Jména výherců z 8. dílu TVŠ:

Marie Elšíková, Zlín, 760 05

Jitka Říhová, Břeclav, 690 03

Zdenka Kadlecová, Pohořelice, 691 23

Klára Šimková, Velké Poříčí, 549 32

Sylva Dorňáková, Čečelice, Byšice, 277 32

Marie Seifertová , Slavětín u Litovle, 783 24

Alena Pochylová, Jablonec nad Nisou, 466 04

Alena Matesová , Most, 434 01

Lenka Pecháčková, Olomouc, 779 02

Jan Kudrnka, Jesenice, 252 42

 

Jména výherců z 9. dílu TVŠ:

Simona Lírová, Náchod, 54701

Jana Nyčová , Pilníkov, 542 42

Jaroslava Pešková, Veltrusy, 277 46

Ivana Pařízková, Svitavy, 568 02

Jana Skleničková, Šanov 73, 270 31

Anna Gogová, Orlová 4, 735 14

Jiřina Svačinová, Plzeň, 326 00

Jarmila Joštová , Mladá Boleslav, 293 01

Olga Václavková, Lesonice, 675 44

Jiřina Hanzlíková, Doksy, 472 01

 

Jména výherců z 10. dílu TVŠ:

Jana Sarounová, Chrudim 53701

Zdena Mikulášková, Brno, 621 00

Ivana Kubíčková, Ústí nad Orlicí, 562 01

Marie Zajíčková, Plzeň, 326 00

Luboš Popp, Dolní Bělá, 331 52

Veronika Polachová, Kdyně, 345 06

Eva Papáčková České Libchavy 5, 561 14

Jana Hradiská, Čistá u Mladé Boleslavě, 294 23

Líba Turková, Roudnice nad Labem, 413 01

Jaroslava Zajdáková, Plzeň 10, 301 00

 

Jména výherců ze 12. dílu TVŠ:

David Říha, Poběžovice, 345 22

Marie Kroupová, Praha 9 Vinoř, 190 17

Marie Svobodová, Bechyně, 391 65

Marie Jotovová, Frymburk, 382 79

Miloš Jakubka, Kožlany, 331 44

Emil Špaček, Čáslavice, 675 24

M. Barvířová, Nový Bydžov, 504 01

Ludmila Švecová, Kostelec na Hané, 798 41

Drahomíra Švejdová, Kaplice 1, Český Krumlov, 382 41

Jana Rauchová, Praha 10, 106 00

reklama