Kuchyň a obývák pro staromládenecký život

  Jak se staví sen XIII (13) - Obrázek 3 Foto: Jak se staví sen XIII (13) - Obrázek 3Foto: All

  Vladislav se „na stará kolena“ rozvedl a řekl si, že ženské nejsou žádná výhra, a tak si zařídil staromládenecký život v rodinné řadovce. Jenže se přistěhovala dospělá dcera Lucie se dvěma peruánskými naháči. Po rozvodu moc peněz na rekonstrukci nezbylo, a tak jim oběma chceme dát dárek.

  Zvládnou naši designéři novou výzvu?

   

  Společenská místnost je vybavena starým použitým nábytkem – zničená a poškrábaná sedací souprava, starožitný kredenc, torzo kuchyňské linky, nehodící se jídelní stůl. Prostě vybavení místnosti, co mu zůstalo z předešlého manželství.

   

  Co je špatně a jak na to?

  - Absence funkční kuchyňské linky (pouze mikrovlnná trouba, dřez a varná deska na provizorním stole). My vytvoříme moderní kuchyňskou linku s novými spotřebiči a s dostatečnými úložnými prostory.

  - Nesladěnost a neúplnost veškerých mobiliářů. Vytvoříme komplet mobiliáře na míru, které budou navzájem designově sladěny a plně funkční.

  - Dekor laminátové podlahy – parkety přírodní dub, retro z 90. let. Vyměníme za moderní velkoformátovou plovoucí podlahu v designu světlého betonu.

  - Vstupní dveře v dekoru fólie, design i provedení v nejlevnější možné variantě. Vytvoříme nadčasové moderní vstupní dveře se skrytými zárubněmi a nejnovějším kováním.

   

  Vrhněme se na to a vytvořme vícegenerační hezký a funkční prostor!

   

  Rady pro diváky:

  - nebojte se nejmodernějších trendů a vývojů materiálů, které zajistí nadčasovost vašeho interiéru, použití revolučních technologií tvorby betonového nábytku, kde na klasické MDF desce je nanesena vrstva betonové stěrky.

  - nebojte se vytvořit dominantu prostoru nebo místnosti, použít originální a dominantní nasvícení hlavních zón společenského prostoru.

  - snažte se nábytek a doplňky v prostoru, kde je umístěno více zón, uspořádat logicky a pocitově tak, aby si navzájem nepřekážely, ale naopak se doplňovaly.

  - a rada závěrem – při tvorbě jakéhokoliv interiéru v první řadě plánovat a zase plánovat.

   

  Témata dílu: organická svítidla, která nepálí a dá se na nich i sedět; muzeum gastronomie – od kuchyně babiček až po kuchyň budoucnosti a další praktické rady k dveřním zárubním, výběru pohovky, podlahám nebo kuchyňským obkladům

   
   

  JSSS V. Designeri skupinovka 1 Foto:
  Barbora a Honza s malým Davídkem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, budou bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba rekonstrukce již nastala. A protože je Bára z námořnické rodiny, zvolili jsme pro začátek proměnu jejich koupelny.
   

  reklama