Teenagerské pokojíčky - rodina Hrdých

  JSSS V. 1. díl po ložnice Foto: JSSS V. 1. díl po ložniceFoto: Prima

  Jak se vypořádat s dospíváním dětí a zařídit podle toho jejich pokoje? A jak splnit přání, aby nebyl holčičí pokoj přeslazený a aby se klučičí stal rájem pro pohodáře? Nechte se překvapit originálním řešením designérek v 1. díle V. série Jak se staví sen!

  Tentokrát zamíříl tým Primy společně s designérkami Kamilou Douděrovou a Ivanou Holínkovou do rodinného domečku v Domousnicích, kousek od Mladé Boleslavi. Tam je čekala nejen čtyřčlenná rodinka Hrdých, ale i morčátko a papoušci ve venkovních voliérách. A všichni se těšili na přeměnu hned dvou pokojů najednou!


  Iniciátorem přeměny je aktivní maminka Radka, která rodinu do castingu přihlásila s tím, že by chtěla stávající dětský pokoj přizpůsobit potřebám třináctileté slečny a proměnit dosavadní ložnici páru na pokojíček pro šestnáctiletého syna Jana.


  Tento aktivní fotbalista a zároveň student nechává designérkám volnou ruku, tak uvidíme, jestli bude nakonec s proměnou spokojen…

  Jeho sestra Katka je naopak spíše introvertní dívka, která nemá ráda vyloženě sladké holčičí barvy. Ale jak vnést do jiných barev přeci jen něžnější tón pro dívčí pokoj?


  Požadavky dětí jsou jinak vcelku jasné: obě by chtěly velkou a pohodlnou postel s úložným prostorem, navíc poslouchají rády pop music, a proto by určitě nepohrdly ani výměnou starého přehrávače za nějakou moderní variantu. Počítač by byl asi vroucí přání, ale k tomu je potřeba přesvědčit maminku. Podaří se to?


  Designéři stáli hned na počátku rekonstrukce před zásadním rozhodnutím, a to komu který pokoj připadne. Trefili se přeci jen nakonec do tajných přání dětí?


  Také s barvami v pokojících se budou dít změny razantní, protože se designérkám nezdálo, že by se použité barvy příliš hodily k povaze dospívajících dětí – zvolily proto originální řešení výmalby u obou pokojů...

  Jak celá rekonstrukce teenagerovských pokojů dopadla, můžete koneckonců posoudit sami!
  Ale co si o práci našich designerů myslite vy? Dejte nám vědět v diskusi pod tímto článkem

  Anketa

  Jak se naši designéři poprali s přestavbou pokojíčků pro teenagery

   
   

  JSSS V. Designeri skupinovka 1 Foto:
  Barbora a Honza s malým Davídkem přestavují domeček. Splnil se jim velký sen, budou bydlet v malém domku uprostřed města. Prozatím žijí v bytě, ale potřeba rekonstrukce již nastala. A protože je Bára z námořnické rodiny, zvolili jsme pro začátek proměnu jejich koupelny.
   

  reklama