Bílá elegance v dámské kuchyni

  JSSS XII (22) - Obrázek 2 Foto: JSSS XII (22) - Obrázek 2 Foto: All

  Kuchyně hned pro tři dámy třech generací bude úkolem pro naše designéry z týmu splněných snů v dalším díle oblíbené show Jak se staví sen! Do postaršího bytu paní Blanky se totiž nastěhovala také její dcera a vnučka.

  S mladou energií se do prostoru dostaly i náročnější požadavky na společnou, o něco modernější kuchyň. Vytvořit jí dostali za úkol designéři Marek Poddaný a Ondřej Borovec.

   

  Paní Blanka tráví v kuchyni spoustu času, je to pro ni srdce domova. Nově do ní přivítala i další dvě členky rodiny, a tak se požadavky na využití kuchyně výrazně zvýšily. Designéři se proto rozhodnou pro variantu s velkou rohovou linkou.

   

  Blanka by ráda kuchyň velkou, s úložnými prostorami, bílo-černou s vínovým akcentem. Ale to se nelíbí její dceři. Na koho nakonec designéři dají? Zalíbí se puristicky čistá bílá kuchyň s vysokým leskem všem?

   

  Malé vnučce Erince je ve skutečnosti naopak celý design docela jedno. Přeje si v nové kuchyni především velký stůl, aby se u něj všichni mohli scházet. Když je totiž rodinný oběd, tak je u stolu 9 lidí!

   

  Kromě jiného se budou tentokrát designéři při proměně soustředit i na dostatečné osvětlení. Proč se tvrdí, že LED diody jsou osvětlením budoucnosti? Jaká je jejich úspora elektřiny oproti běžným žárovkám?

   

   

  JSSS V. Designeri skupinovka 1 Foto:
  Designéři Marek Poddaný a Ondřej Borovec zamíří za interiérovou proměnou do Pardubic, kde na ně čeká pětičlenná rodina. Hlavními aktéry budou tentokrát tři bráškové, kterým rodiče uvolní lepší pokoj pro jejich rošťárny.
   

  reklama